Do góry

Rozmowy niedokończone

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
Konto usunięte
21.09.2011, 18:06

Dziś o 21:40 czasu polskiego Rozmowy niedokończone: Smoleńsk 2010 - szukamy prawdy
pos. Antoni Macierewicz - Przewodniczący Zespołu Parlamentarnego Ds. ZbadaniaPrzyczyn Katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r. Tu:

http://195.94.205.211/rm

Profil nieaktywny
Bebej
#3121.09.2011, 23:14

No przecież Tusk jest na to za głupi. On po prostu zlecił to mądrzejszym od siebie.
Rysiu mój drogi naiwniaku :) Zrób sobie z papieru model samolotu. Pozwól mu polatać. Obserwuj starannie. Może nawet sfilmuj by mieć dowód. Potem temu samemu samolocikowi uszkodź jedno ze skrzydeł, ponownie pozwól mu polatać. Wyniki porównaj. Potem zrozumiesz :)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#3222.09.2011, 00:45

w radio mowisz... to taki slogan pewnej radiostacji z Torunia: "blogoslawienie Ci co nie widzieli, a uwierzyli"....

kumys
123
kumys 123
#3322.09.2011, 17:48

Obserwuje te dyskusje od dwoch dni i chcialbym zwrocic uwage na bardzo ciekawe wypowiedzi pod artykulem, ktorego fragmencik tutaj wklejam:

... Partia Donalda Tuska obejmowała władzę w 2007 roku pod hasłami polityki miłości, zaufania, podwyższonych standardów, rzeczywistej walki z korupcją. Popierana przez olbrzymią większość mediów, hołubiona przez biznes i rekomendowana przez autorytety moralne miała być remedium na państwo PiS, które przez mainstream medialny i intelektualny zostało potępione w czambuł. Po czterech latach sprawowania władzy przez Platformę możemy już ocenić, co otrzymaliśmy z rekomendacji elit III RP.

Afera hazardowa, przekręt z inwestorem katarskim, fałszerstwo wałbrzyskie, korupcja w ZUS, sprawa korupcyjna Ludwiczuka, Karnowskiego i Grzegorka, proceder Misiaka, zawłaszczenie mediów publicznych, skandale Palikota, kompromitujący kontrakt gazowy z Rosją, oddanie śledztwa smoleńskiego Putinowi. To tylko wyliczanka na chybił trafił, bo przekręty partii obywatelskiej w różnych dziedzinach życia publicznego idą już w setki. Ostatnio, niejako na deser i jako ukoronowanie – ustawa drastycznie ograniczająca obywatelskie prawo do informacji publicznej.

Na początku rządów PO wydawało się, że to jest ciągle jeszcze państwo prawa. Teraz już wyraźnie widać, że prokuratura i generalnie wymiar sprawiedliwości machnęły ręką. Zdewastowana praworządność krzyczy więc prawdę o Polakach: oto naród, który nie szanuje państwa. Nie da się ukryć – duszną atmosferę przyzwolenia na ten proceder wytwarzają prorządowe media oraz elity III RP. To efekt bezwarunkowego poparcia Platformy Obywatelskiej przez elity medialno-biznesowe, zaślepione paniką przed powrotem do władzy Jarosława Kaczyńskiego. To obłędny strach koncesjonowanych autorytetów przed odebraniem dożywotniego statusu powoduje, że największe afery uchodzą płazem premierowi i jego ugrupowaniu. W takiej atmosferze każdy nawet najprzyzwoitszy polityk, który nie daje gwarancji nietykalności establishmentowi, staje się wrogiem.
...

To tylko fragment wypowiedzi seaman'a na portalu www.niezalezna.pl
pod adresem:
http://niezalezna.pl/16335-polacy-n...
polecam przeczytac calosc

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm