Do góry

Brytyjskie GP 2014, Cardiff 12 Lipiec

Temat zamknięty
mlodzi83
Admin grupy
52
09.04.2014, 18:13

Jak wiadomo, co roku w Walijskim Cardiff jest organizowane Grand Prix na żużlu, w tym roku jest nie inaczej :) 12 Lipca na Millennium Stadium pojawi sie jak zawsze 16 raiderów. Przedstawicieli naszego kraju w tym roku jak wiadomo jest dwóch czyli srebrny medalista SGP 2013 a inaczej vice mistrz świata czyli Jarek Hampel! Drugim przedstawicielem najmocniejszej Ligi Świata jest zawodnik Gorzowskiej Stali Krzysiek Kasprzak który bardzo dobrze rozpoczął tegoroczne zmagania podczas pierwszego z cyklu GP w Nowej Zelandii zajmując wysokie 3 miejsce oraz 17 pkt co mu daje na samym początku 2 miejsce w klasyfikacji generalnej! Tu oczywiście duże brawa dla Krzyska!
I tak po krótkim wstępie poruszę taki temacik a mianowicie... Dość mocno zastanawiałem się po udanym występie Polaków w zeszłorocznym GP nad wyjazdem na tegoroczne wyścigi do Cadriff. Biorąc pod uwagę że mieszkam w Edynburgu a do Cadriff kawałek powiedziałem sobie że w tym roku muszę się tam stawić... Obejrzeć najlepszych zawodników na globie itd... Ale pojawiło się małe ale... Ja trochę liczyłem na to że zobaczę tam profesora Tomka... Niestety jak wiadomo Tomka już w tym cyklu nie ujrzymy :( taka a nie inna decyzja no cóż przyjąłem to oczywiscie ze zrozumieniem i po męsku tylko tyle ze to zadecydowało o tym ze zrezygnowałem z planu wyjazdowego mojej jednoosobowej ekipy fanów speedwaya :) jak dla mnie GP oglądać bez Tomka to już nie to samo, już nie te emocje pomimo że jest jeszcze dwóch Polaków dumnie reprezentujących polskie barwy. Owszem oglądnąc to jak najbardziej z miłą chęcią oglądane ale w tv, natomiast już mnie tak nie ciągnie do wyjazdu by obejrzeć na żywo...
Teraz prośiłbym o opinie innych fanów czarnego sportu, czy też macie trochę mieszane uczucia po rezygnacji Tomka z występów w SGP? Oraz o wszystko inne co przyjdzie Wam do głowy związane z tym tematem :) Mam nadzieje że nie jestem jedynem kibicem na Emito tak cieszących sie rozpoczętym w zeszlą sobotę SGP oraz rozpoczynającym sie sezonem w Enea Eskstraliga już w ten weekend a konkretnie w sobotę!!!
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)

  • Strona
  • 1

Katalog firm