Do góry

bioenergoterapia - jak dziala

Temat zamknięty
18.05.2015, 13:57

Oczyszczanie aury i synchronizowanie działania czakr to podstawa:

Słowo „czakra” oznacza w sanskrycie „koło”. Czakry bowiem wibrują i w ten sposób rozsyłają energię po całym naszym wnętrzu. Rozmieszczone są na osi kręgosłupa – od dołu do góry, w pobliżu najważniejszych dla funkcjonowania naszego organizmu hormonów. Każda z nich ma także swój kolor i odpowiada poszczególnym organom wewnętrznym.

Kiedy pola energetyczne CZAKRY zostają zaburzone lub osłabione z jakiegokolwiek powodu organizm człowieka zaczyna wchodzić w stan chorobowy.

W ciele człowieka istnieje 7 głównych ośrodków energetycznych CZAKR, każda czakra odpowiada za inny obszar naszego ciała fizycznego jak i naszych emocji.

Jeśli wszystkie czakry działają prawidłowo, nasze życie jest doskonałe. Cieszymy się dobrym zdrowiem, kwitnie sfera rodzinna i na dodatek mamy satysfakcjonującą pracę z godziwym wynagrodzeniem oraz rozwijamy się twórczo. Słowem – pełnia szczęścia.

Nie jest tak, że czakra przestaje działać z niewiadomego powodu. To my sami na to zapracowaliśmy. Nie możemy żyć w harmonii ze sobą i całym światem, jeśli tłumimy w sobie nienawiść, zazdrość i strach. Gdy rozpaczamy nad przeszłością, zamiast cieszyć się z bycia tu i teraz….

  • Strona
  • 1

Katalog firm