Do góry

Warsztat pt"Przepis na miłość..."

Temat zamknięty
Arete
6
Arete 6
30.07.2013, 13:05

Jeśli masz kłopoty w związku; jeśli trudno Ci znaleźć odpowiednią osobę; jeśli masz przykre doświadczenia z poprzednich związków ZAPRASZAM NA WARSZTAT, który odbędzie się 21 września w Edynburgu.
Szczegóły: http://www.aretecounselling.eu/#!warsztaty/c1mm1
Zapraszam

Arete
6
Arete 6
#112.08.2013, 15:10

Zapraszam na warsztat w Edynburgu 21 września. Jest jeszcze kilka miejsc.
Oto kilka opinii uczestniczek tego samego warsztatu, który się odbył 6 lipca w Przyłogach k/Kielc:

„Dostałam informacje jak wyzwolić się ze schematów, które utrudniają życie . Tych, które źle wpływają na związek. Dostałam też potwierdzenie, że jest siła we mnie aby zmieniać mój związek.”

„Odkryłam ‘’kod’’ mojej rodziny dotyczący związków i widzę co robię posługując się nim. Doświadczyłam tu jak bardzo wszyscy się wspierali, bez względu w jakiej sytuacji w związkach są czy nawet nie udaje się im być z kimś”

„Odnalazłam siebie w tym warsztacie. Odnalazłam to, co jest i było w moich poprzednich związkach. Zobaczyłam co te związki zatruwało, właśnie w ćwiczeniu o truciznach miłości. Zobaczyłam też jak ważnym jest robienie czegoś dla siebie – inwestowanie w siebie i nie oszukiwanie siebie. Jestem bardzo zadowolona z tego czasu spędzonego tu.”

„Najbardziej poruszyło mnie pierwsze ćwiczenie – fotografia rodziny. Dużo tu zobaczyłam i doświadczyłam. Druga rzecz, którą zrozumiałam to pokochanie siebie. To podstawa do udanego związku i w ogóle znalezienia kogoś. Poznałam też fajnych ludzi na warsztacie i chcę już kolejnych spotkań.”

„Nie wiedziałam czego oczekiwać po tym warsztacie. Tylko ciekawość sprawiła, że się zdecydowałam. Jednak dostrzegłam nowe spojrzenie na mój związek i problemy z jakimi się borykamy. Rozjaśniło mi się. Zobaczyłam że wszystko ma swoją genezę w naszym życiu i realizujemy jakiś plan, schemat.”

https://www.facebook.com/events/484...

  • Strona
  • 1

Katalog firm