Do góry

czy to prawda?!

Temat zamknięty
kosa77
41
kosa77 41
13.01.2015, 22:13

Emigracja to porazka, kto byl to wie. Zajacowanie na tasmach, w fabrykach, sortowniach smieci I odpadow, paint shopach wdychajac toksyczne smrody, azbest, cynk, farby, w domach opieki podcierajac koncowki przewodu pokarmowego u brytow I ich brazowych braci. Praca czesto przez agencje, za minimalne stawki, najgorsza robota ktora zaden angol nie bedzie robil, czesto na telefon. Wielu siedzi po 10 na flatach, czesto wspoldzielac ten sam spiwor /nocka-dniowka), jak rowniez te sama bezzebna Irenke czy mariole.
Odzywianie sie byle czym, zazwyczaj wycieczki po marketach pod wieczor po ''okazje'' z zolta naklejka przecenione, fasola, gliniasty chleb, bekony, a potem zabryzgiwanie toalety.

SRODKI TRANSPORTU

Koniecznie pasek w tdi, albo przerdzewiala stara betka wypierdziana po jakims paku albo innym troglodycie, majacym passaty w spodniach po przecenionych puszkach fasoli I gliniastym plesniejacym loaf'ie Hovisa.
Na dachu koniecznie bat antenowy /co za obciach/ zeby miec lacznosc z innymi bzdzicielami na trasie I policja ktora nadaje: sciezka czysta mobilki na Rzeszow, Konskie, Sanok, Pcim.
Pod tylna szyba palety z jajami, w bagazniku kabanina niewiadomego pochodzenia zalarwiona insektami, smierdzace skisniete ogorki od mamusi, surchary chlebowe, browar etc tzw wyprawka emigranta do UK.
Na promie naszych latwo rozpoznac po tzn zolwiu na glowie, potato head czyli wygolona glowa.
Auta to same passaty, bmki etc wszystko kupuje auta za wszystkie pieniadze zeby sie na wsi pochwalic czym to nie jezdza (jaby nikt w polsce auta nie mial hehe)
Na promie spanie pod schodami na podlodze zdaleka od sklepu a jakze (bo drogo, lepsze jaja zawiniete w gazete, popite cocacola), chodzenie szeroko, wycie, pokrzykiwanie, nawolywanie sie jak dzikusy, szare dresy zakleksione odchodami podczas postojow na trasie w krzaczorach (na toalete szkoda), dresy przepasane saszetka z calym dorobkiem z jukeja, czesto laptop wiszacy na ramieniu. W autach czesto siedzi po 7dmiu nedzarzy wygolencow, 7 zeby bylo taniej, czasami jeden w bagazniku na zmiane, czesto przystanki na autostradach I odlewanie sie /wszyscy na raz na asfalt/
W samolocie klaskanie, wielu cuchnie piwskiem i czosnkiem w samolocie, awanturuje sie o wszystko, dajac sie tym samym rozpoznac na odleglosc nie tylko po szczerbatym glupkowatym usmieszku. Czesto konsumowanie zjelczalych jaj zawinietych w gazete w samolocie jak tylko wystartuje.
Na lotniskach odgrywanie ''bananowego songa'' tj lyse paly z piwem w reku, obok nabijane cekinami irenki mariolki szczerbate, reszta towarzystwa czekajaca w przerdzewialych audikach czy innych passatach na trawie bo parkingi drogie.
Obraz nedzy I rozpaczy- tak was idzie na kilometr rozpoznac.

PODSUMOWANIE EMIGRACJA
Wiekszosc trwa na emigracji niczym smrod po przykrym baku bo boi sie wrocic do macierzy przed wstydem przed rodzina i strachem przed bezdomnoscia (poczciwe staruchy nie wezma juz starych koni pod strzeche)
Wiekszosc stracila zdrowie (hemoroidy, garb, zylaki, gosciec, wagry, jelito, STD) odzywiajac sie byle czym i byle gdzie, zabryzgujac toalete I tak przez lata...od 2004
Nie jeden zlapal chorobe weneryczna wspoldzielac ta sama bezzebna Irenke z konskich co inny pryczmejci dosiadali wczesniej. Troglodyci wachaja swoje baki siedzac po robocie w przepoconych bokserkach i popijajac ciderek przy klejacym sie laptopie I czytajac onet pisza jak to w polsce zle, jak to im polska pracy I zyc nie dala, niezastanawiajac sie przez moment dlaczego wyladowali na emigracji w poniewierce- dlatego ze nic nie potrafia, jezyka nie znaja, slowem nic. W polsce dlugo jeszcze nie beda dawac 800£ za zajacowanie na tasmie czy bycie przenosicielem skrzynek z miejsc na miejsce.
Czesc na emigracji cos zbuchala z byle kim I byle gdzie I teraz placi alimenty, czesc siedzi na benefitach albo na socjalnych zaplesnialych flatach w slabych dzielnicach, podjadajac sobie fasolke z lodowki, I podkradajac cukier.
Pojawiaja sie idiotyczne imiona jak: Okuku Oleule, Mgembe, Koleslaw, Dzak, Vanessa, Dzefrej, -tu jest ciekawa zaleznosc bo angielskosc I dziwacznosc imienia nadawanego dziecku jest wprost proporcjonalna do wiesniactwa rodzicow I do ich nedzy umyslowej. Za kilka lat jak powroca do pl bedzie obciach w szkole bo od razu bedzie widac ktorys z rozicow byl na emigracji.
Czy choc jedna mariola czy inna irenka nie zostala konkwistadorka oliwkowych bolcow, i tym samym narzedziem w islamizacji europy?
Podsumowujac wiekszosc klepie biede za to w polsce opowiadaja jakie to maja luksusy hehehe ciekawe czy ktos lyka :P
Ilu z was zajace tasmowe, przenosiciele skrzynek z miejsca na miejsce, wdychacze azbestu, czysciciele koncowek jelita- nie zawdziecza pelnego garnka krolowej, no ilu z was by sobie dalo rade w polsce
zwiń

Profil nieaktywny
Użytkownik usunięty
#113.01.2015, 22:16

ktos mi to stresci?

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#213.01.2015, 22:40

psze, wredoto
emigracja=nieroby, nieuki, tepe dzidy z std i ciezkim rozwolnieniem
autor=mlody Einstein, bo Einstein Polaszkiem byl, jest i bedzie; plus dyrektor nbp i szef rzadu polskiego z Czema zakonnicami z przeszywana cnota w roli sekretarek... zapewne z ciezkim zatwardzeniem

Profil nieaktywny
Bebej
#313.01.2015, 22:49

Nie wiem kto to napisał. Ale trochę musiał przeżyć, by wysmarować taki tekst? A może to jest życiorys? Kto jest autorem?

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#413.01.2015, 23:02
asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#513.01.2015, 23:12
https://www.youtube.com/watch?v=3H8... :*
TuneUp
78 452
TuneUp 78 452
#613.01.2015, 23:28

jak to się ładnie mówi w PL, ktoś miał ostry ból dupy
i nie wiedział o czym pisze

Profil nieaktywny
raytoo
#714.01.2015, 06:13

zyciorys i ostatnie lata w jukeju, smuteczek ale tak mialo byc

ZeeN
1 180
ZeeN 1 180
#814.01.2015, 18:38

kosa77 to mile ze opisujesz nam swoje zycie, hehe, ale nas pierdzacych w stolki biurowe, wlepiajacych galy w monitor komputera przez 8 godzin w pracy, gowno obchodzi ze twoja zona mariolka ma braki w uzebieniu (a moze irenka), zaprowadz ja do dentysty ;)

Profil nieaktywny
Użytkownik usunięty
#914.01.2015, 18:43

e tam ZeeN, czepiasz sie. Moze i szczerbata, ale ciapaty ja chcial. Pewnie miala piekne kozaczki :)

kosa77
41
kosa77 41
#1014.01.2015, 20:52

Uderz w stół, a nożyce się odezwą

Amitorybka
11 812 57
Amitorybka 11 812 57
#1114.01.2015, 21:15

a się uśmiałam, haha a najlepsze to "czyściciele końcówek jelita" xD ale też szkoda mi kosy77, no bywa

jannowak
1 099
jannowak 1 099
#1214.01.2015, 21:22

Dużo racji, ale myślę że Ty kosa masz nieźle kręgosłup skrzywiony i mózg zryty. Jakaś Mariolka czy Irenka nieźle dała ci popalić. :)

Profil nieaktywny
Bebej
#1314.01.2015, 22:24

kosa77, to Twoje przemyślenia? Czy też gdzieś to znalazłeś?

kosa77
41
kosa77 41
#1414.01.2015, 22:27

wracajcie do domu wąsate mariany i szczerbate mariolki koniec PONIŻEŃ i UPOKORZEŃ

Profil nieaktywny
Bebej
#1514.01.2015, 23:38

A więc jednak Twój tekst. Nie wiem skąd jesteś, ale jak stamtąd wyjeżdżałeś, to średnia inteligencji w okolicy wzrosła.

filmowiec
10 601 2
filmowiec 10 601 2
#1615.01.2015, 07:57

W szkocji za godzine pracy moge kupic 8,5 litrow paliwa a w polsce litr. Mleko migdalowe ktore lubie tu kupie za godzinke pracy w ilosci ok.7 litrow a w bogatej Polsce kosztuje 15 zl za litr czyli nie kupie nawet pol litra. Co do samochodow to pan redaktor nie napisal czym smigaja chlopaki z polskich wiosek. Czesto jest to skladak z golfa dwojki i ciagnika C40. W Szkocji za 2 tygodniowki mozna juz kupic cos na kolach na co w Polsce musza odkladac z nedznej wyplaty 3 lata o ile wogole sie im uda odlozyc. Szczerbate mariole tu powstawialy sobie zeby i ubraly sie na wyprzedazach a polskie mariole traca zeby od jedzenia brukwi z kartoflami.
PS. To co napisales nie jest klamstwem ale ukazuje najciemniejsze strony emigracji. Ja moge napisac, ze w Polsce dzieci w szkolach mdleja z glodu i to tez prawda bo nieraz mowili w wiadomosciach. Na wsiach chlopy wala denaturat bo lepiej daje kopa niz tanie jablole a chlopaki wachaja klej bo nie stac ich na blanta.

Negocjator
7 813 9
Negocjator 7 813 9
#1715.01.2015, 08:47

O ludzie, ale ma czlowiek zale do siebie, ze sie obraca w niezbyt dobrym towarzystwie.

kosa77
41
kosa77 41
#1815.01.2015, 15:37

ja smigam bemko ale muj sasiad z buta

Funky_Koval
437
#1915.01.2015, 15:50

to widac

marcin04.08.77
290
#2015.01.2015, 17:20

myślę że autorem jest wybitny szkocki dziennikarz z aberdeen- M.SZ.
przypuszczam że stara sie na nowo zaistnieć na polskojęzycznym forum ,by przypomnieć sobie choć troszkę swój ojczysty język

paprykarz.
2 584
paprykarz. 2 584
#2115.01.2015, 22:58

o zesz ty koso77
prawdziwy kosior jeZdes
a wszystko to prawda zaiste najprawdziwsza i mamy nadzieje ze nie ma cie juz wsrod nas ;)
dasz sie karnac to bmko

ps. pozdrawiam janka kosa

kosa77
41
kosa77 41
#2215.01.2015, 23:04

https://www.youtube.com/watch?v=6YU...
dalbym sie karnac no ale tez smigam z buta

paprykarz.
2 584
paprykarz. 2 584
#2315.01.2015, 23:06

;-D tak myslalam
ale ja ci sie dam karnac paskiem

suzi123
5 295
suzi123 5 295
#2415.01.2015, 23:27

Ale poruszenie..o matko..

no mowi do mnie kumpela:ty, a nie wiesz jak plame zmyc z moj karpet? Jakby znala angielski..

Profil nieaktywny
kabam
#2515.01.2015, 23:28

Kosa, świetnie to ująłeś, aż podziw bierze, podrasowaleś gula tym wszystkim polaczko-pseudo managerom, supervisorom i pracownikom biurowym co to ostatnią niedzielę wolną w 2003r mieli, specjaliści od przecen i benefitów, bajkopisarze co przeliczyli każdy stopień w ruchomych schodach primarka. Osobiście już dawno im podobnie na oczy cisne prawdę o którą oni się obrażają bojąc zdemaskowania. Sami księgowi, bankierzy itp, wszystkie wille wykupili w uk a enzo nie nadąża im nówek ferrari dostarczać.

Profil nieaktywny
beato
#2616.01.2015, 11:27

Troche racji w tym jest co kosa pisze, ale więcej przesady. Ale kto nas skazał na emigracyjny los i brak perspektyw na powrot? Kto rządzi w Polsce od 8 lat? Wskaźnik aktywności zawodowej wynosi w Polsce 55%. Oznacza to, że tylko 55% ludzi w wieku produkcyjnym jest aktywna zawodowo. Czyli 45% ludzi w wieku prokukcyjnym nie jest aktywna zawodowo. I to jest faktyczna skala bezrobocia, a nie 12% podawane przez rząd. Zamyka się fabryki, stocznie, kopalnie i takie są skutki.

TuneUp
78 452
TuneUp 78 452
#2716.01.2015, 11:59

jestem tu od 10 lat i nie lacze tego z zadna polska partia polityczna. to glupie
co do zamykania - Polski nie stac jest na utrzymywanie drogich skanenów po PRL, wiec sie zamyka molochy które od zawsze przynosily tylko straty. to samo czeka nierentowne kopalnie.

TuneUp
78 452
TuneUp 78 452
#2816.01.2015, 12:00

*skansenów po PRL

Konrad.W
Moderator
5 138
Konrad.W 5 138
#2916.01.2015, 12:24

@kosa I @kabam

jakies kompleksy probujecie sobie tu rozladowac czy co? Co was obchodzi co ktos robi? Polowy tekstu kosy nie zrozumialem ale opis jest tak dokladny, ze chyba musi byc z autopsji.....

@kosa, mam tu wielu znajomych I uwierz mi, ani jednej osoby nie moge dopasowac do Twojego opisu. jesli takie cos ma miejsce to pewnie odnosi sie do znikemoego odsetka zdesperowanych I malo zaradnych osob. bez problem znajdziesz takich samych ludzi zarowno w Polsce jak I innych krajach.....

Nie lubie Twojego wpisu bo probujesz pokazac nieprawdziwy obraz Polakow w UK. Nie mowie, ze tacy nie istnieja, ale nijak ma sie to do "przecietnego" Polaka w UK.

Profil nieaktywny
beato
#3016.01.2015, 12:28

To dlaczego kopalnie nie mogą same sprzedawać swojego węgla. Obrosły jakimiś spólkami nomenklaturowymi, którym muszą sprzedać węgiel, te spółki innym spolkom. Po prostu mafia, albo kapitalizm kompradorski jak mawia Michalkiewicz. Gazoport zablokowany i niedokończony, celowy brak regulacji prawnych zniechęcił koncerny poszukujące gazu, zablokowanie geotermii, Polacy płacą najwyższe ceny na świecie za ruski gaz. Będą też zmuszeni kupować ruski węgiel i energię elektryczną. Afrykańskie państewko dymane przez wszystkich w środku Europy.