Do góry

Jak dojechać z Glasgow Prestwick do Aberdeen?

Temat zamknięty
Weronika & Tomek
17
02.11.2006, 09:34

Czy ktoś wie może jak dojechać z lotniska Glasgow Prestwick do Aberdeen? Jakim autobusem do centrum Glasgow, jak długo to trwa, czy daleko trzeba dojść do miejsca, gdzie zatrzymuje się megabus i czy podróż megabusem jest bezpośredia czy należy się przesiąść? ;)
Może ktoś leciał Wizzairem? Czy te samoloty lubią przylatywać opóźnione? Jak to jest z lataniem zimą (połowa grudnia), bo niestety leciałam do tej pory jedynie latem i nie wizzairem tylko centralwings.
Za odpowiedzi na pytania z góry dziękuję ;)

Michal
47
Michal 47
#102.11.2006, 09:39

Ja na prestwick szedlem na (5 min przez dworzec)pociag-pociagiem do glasgow cental (45)min a stamtad na buchanan st (10 min na nogach) i w megabusa do aberdeen :)
Megabusa najlepiej zarezerwowac online a bilet kupic w pociagu
Nawet za pociag nie zaplacilem bo bylo tyle ludzi ze konduktor nie zdazyl sprawdzic biletow
Pozdrawiam i powodzenia

Weronika & Tomek
17
#202.11.2006, 12:41

Właśnie dzisiaj mogę już kupować bilet na megabusa i dlatego się pytam ile mniej więcej czasu zajmie mi dojazd do centrum żeby na dobrą godzinę kupić ten bilet. Ale myślę w takim razie, że 2,5 godziny po przylocie mi wystarczy na dotarcie na miejsce ;)
Dziękuję za odpowiedź :)

Michal
47
Michal 47
#302.11.2006, 12:48

ja chyba mialem 2,5 h i wystarczylo
pozdrawiam i milej podrozy

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#402.11.2006, 20:17

Tak przy okazji napiszcie, proszę co jest tańsze - pociąg czy megabus.
Ja tez przylatuję 15 grudnia do męza ale juz niestety Wizz nie ma promocji na darmowe bilety kolejowe.
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich Polaków w Aberdeen.
Wróciłam z Aberdeen kilka dni temu i bardzo mi się podobało.

roman
63
roman 63
#502.11.2006, 22:31

to zalezy z jakiego miasta przylatujesz. jesli serwis jest nie starszy niz 6 miesiecy , dostaniesz darmowy bilet na pociag. Na Prestweek jest przystanek kolejki. jedziesz do Glasgow Central, potem 15 min na piechote do Victoria Road Sation i juz bezposrednio do Abi. calosc na stronie http://www.gpia.co.uk/AirportInfo/HowTo/train.asp

Weronika & Tomek
17
#603.11.2006, 09:21

Romeku, piszesz, że jeśli serwis jest nie starszy niż pół roku. A Gdańsk - Glasgow? Jest starsze czy nie? ;d bo jak nie to 16 grudnia jadę pociagiem a nie megabusem ;d W przeciwnym wypadku pociag wychodzi o wiele drożej :(

Weronika & Tomek
17
#703.11.2006, 09:24

Aha, teraz dopiero przeczytałam ;) Chodzi o kolej nie o samolot ;)

Weronika & Tomek
17
#803.11.2006, 09:33

Czy ktoś mi potrafi to rozjaśnić? Czy 50% zniżki obowiązuje na p[rzejazd jedynie z lotniska do cetrum Glasgow czy do dowolnego miasta w Szkocji?

roman
63
roman 63
#903.11.2006, 12:15

The routes that currently qualify for the free rail offer are    Wroclaw, Riga, Derry and Grenoble.

Weronika & Tomek
17
#1003.11.2006, 13:28

Wiem, wiem, dizękuję ;) Doczytałam zara po moim drugim poście ;) Niestety komputerr mam ustawiony tak, że pół dnia nic nie widzę bo słońce odbija się w monitorze ;) Więc mogłam tylko pisać i czekać na odpowiedź, która pojawiała się w mniej wiecej oczxekiwanym obszarze ekranu ;)

  • Strona
  • 1

Katalog firm