Serwisy tematyczne
Strona głównaSpołecznośćMiastaAberdeenForum dyskusyjne › Jak dojechać z Glasgow Prestwick do Aberdeen?
Granite City IT Granite City IT
Aberdeen
Budowa i naprawa komputerów i laptopów. Odzyskiwanie danych.
Unity Mortgages Ltd Unity Mortgages Ltd
Cała Szkocja
Kredyty mieszkaniowe, Ubezpieczenia na zycie Ubezpieczenia na dom
waldi auto valet ser... waldi auto valet services
Aberdeen
waldi auto valet professional car valeting services

Aberdeen

Polacy w Aberdeen, Szkocja

Zaloguj się i dodaj komentarz

Jak dojechać z Glasgow Prestwick do Aberdeen?

• Strona
  • 1
Weronika & Tomek
17
Weronika & Tomek
02.11.06, 09:34

Czy ktoś wie może jak dojechać z lotniska Glasgow Prestwick do Aberdeen? Jakim autobusem do centrum Glasgow, jak długo to trwa, czy daleko trzeba dojść do miejsca, gdzie zatrzymuje się megabus i czy podróż megabusem jest bezpośredia czy należy się przesiąść? ;)
Może ktoś leciał Wizzairem? Czy te samoloty lubią przylatywać opóźnione? Jak to jest z lataniem zimą (połowa grudnia), bo niestety leciałam do tej pory jedynie latem i nie wizzairem tylko centralwings.
Za odpowiedzi na pytania z góry dziękuję ;)

Michal
47
Michal
#1 | 02.11.06, 09:39

Ja na prestwick szedlem na (5 min przez dworzec)pociag-pociagiem do glasgow cental (45)min a stamtad na buchanan st (10 min na nogach) i w megabusa do aberdeen :)
Megabusa najlepiej zarezerwowac online a bilet kupic w pociagu
Nawet za pociag nie zaplacilem bo bylo tyle ludzi ze konduktor nie zdazyl sprawdzic biletow
Pozdrawiam i powodzenia

Weronika & Tomek
17
Weronika & Tomek
#2 | 02.11.06, 12:41

Właśnie dzisiaj mogę już kupować bilet na megabusa i dlatego się pytam ile mniej więcej czasu zajmie mi dojazd do centrum żeby na dobrą godzinę kupić ten bilet. Ale myślę w takim razie, że 2,5 godziny po przylocie mi wystarczy na dotarcie na miejsce ;)
Dziękuję za odpowiedź :)

Michal
47
Michal
#3 | 02.11.06, 12:48

ja chyba mialem 2,5 h i wystarczylo
pozdrawiam i milej podrozy

Konto usunięte
112
Konto usunięte
#4 | 02.11.06, 20:17

Tak przy okazji napiszcie, proszę co jest tańsze - pociąg czy megabus.
Ja tez przylatuję 15 grudnia do męza ale juz niestety Wizz nie ma promocji na darmowe bilety kolejowe.
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich Polaków w Aberdeen.
Wróciłam z Aberdeen kilka dni temu i bardzo mi się podobało.

roman
63
roman
#5 | 02.11.06, 22:31

to zalezy z jakiego miasta przylatujesz. jesli serwis jest nie starszy niz 6 miesiecy , dostaniesz darmowy bilet na pociag. Na Prestweek jest przystanek kolejki. jedziesz do Glasgow Central, potem 15 min na piechote do Victoria Road Sation i juz bezposrednio do Abi. calosc na stronie http://www.gpia.co.uk/AirportInfo/HowTo/train.asp

Weronika & Tomek
17
Weronika & Tomek
#6 | 03.11.06, 09:21

Romeku, piszesz, że jeśli serwis jest nie starszy niż pół roku. A Gdańsk - Glasgow? Jest starsze czy nie? ;d bo jak nie to 16 grudnia jadę pociagiem a nie megabusem ;d W przeciwnym wypadku pociag wychodzi o wiele drożej :(

Weronika & Tomek
17
Weronika & Tomek
#7 | 03.11.06, 09:24

Aha, teraz dopiero przeczytałam ;) Chodzi o kolej nie o samolot ;)

Weronika & Tomek
17
Weronika & Tomek
#8 | 03.11.06, 09:33

Czy ktoś mi potrafi to rozjaśnić? Czy 50% zniżki obowiązuje na p[rzejazd jedynie z lotniska do cetrum Glasgow czy do dowolnego miasta w Szkocji?

roman
63
roman
#9 | 03.11.06, 12:15

The routes that currently qualify for the free rail offer are    Wroclaw, Riga, Derry and Grenoble.

Weronika & Tomek
17
Weronika & Tomek
#10 | 03.11.06, 13:28

Wiem, wiem, dizękuję ;) Doczytałam zara po moim drugim poście ;) Niestety komputerr mam ustawiony tak, że pół dnia nic nie widzę bo słońce odbija się w monitorze ;) Więc mogłam tylko pisać i czekać na odpowiedź, która pojawiała się w mniej wiecej oczxekiwanym obszarze ekranu ;)

Zaloguj się i dodaj komentarz
  • Strona
  • 1
© 2014 Emito.net
O nas Reklama Kontakt Partnerzy Wytyczne dla społeczności Prywatność Regulamin
Information in English: About Advertise Post a free classified ad Contact