Do góry

Logie,przebudowa,wyprowadzki, mieszkania.

Temat zamknięty
adamuss
2
15.10.2014, 17:18

Jak wiadomo czesc tego osiedla bedzie wyburzone - projekt miasta. Prawdopodobnie juz kazdy wypelnial aplikacje i niektorzy juz dostali oferte mieszkaniowa.Niestety nie mam wystarczajacej wiedzy o tym (chyba nie tylko ja) co i w jakim stanie miasto jest nam zaoferowac. Nie chcialbym,zeby przez brak tej wiedzy miasto nas wyrolowalo.Kiedys,kilka lat temu dostalismy list z CC Aberdeen o tym,ze dostaniemy nowe,w lepszej lokalizacji mieszkania. Wiem,ze na nowe nie ma co liczyc ale na nie gorsze od tego co mamy teraz. Mysle,ze mamy prawo na to liczyc. Slyszalem,ze niektorzy dostaja mieszkania po remoncie,a niektorzy nie. Dlaczego my mielibysmy ponosic koszty remontu mieszkania skoro to jest projekt miasta.Nie wiem czy jezeli dostaniemy oferte mozemy żadac remontu.W niektorych blokach sa,a raczej byly pustostany,a teraz te mieszkania sa przeznaczane do zamieszkania(w blokach do wyburzenia) i ekipy remontowe przygotowuja je do zasiedlenia ,w sumie na czas do konca 2015. Czyli miasto stac na to zeby remontowac mieszkania na rok czasu,to tym bardziej powinni przesiedlanym na dluzsze lata zapewnic remonty. Jesli ktokolwiek ma szersza wiedze w tym temacie to niech sie podzieli z reszta zainteresowanych. :)

Bachna
111
Bachna 111
#115.10.2014, 21:19

Moja koleżanka dzisiaj odebrała klucze od mieszkania. Przeprowadziła się ulicę dalej i mieszkanie jest w dość dobrym stanie. Na remont z tego co wiem dostanie £1500. Druga koleżanka odmówiła bo zaproponowali jej w opłakanym stanie.

Sysecka
1
#226.10.2014, 13:06

Bachna,czy wiesz cos wiecej jak wygladala cala procedura z przeprowadzka,firma pomagajaca sie przeniesc noi najwazniejsze z otrzymaniem kwoty na remont u Twojej kolezanki? Co z podlogami,bo podejrzewam,ze wiekszosc Polakow ma panele.Nam powiedziano,ze niby nam poloza ale szczerze watpie w to.

Bachna
111
Bachna 111
#328.10.2014, 10:08

Z tego co wiem council organizuje przeprowadzę. Moja koleżanka dostała tak blisko mieszkanie, że nie potrzebowała transportu. Mieszkanie jest po polakach więc panele i kafelki wszędzie zostały krótko mówiąc udało jej się, bo z tego co słyszę od innych znajomych dostają propozycje mieszkań w opłakanym stanie. Mają prawo oczywiście odmówić. Kwotę którą mają otrzymać ludzie w czasie przeprowadzki jeszcze nie dostała. Powiedzieli,że w ciągu 2-3 tyg dostanie powinna dostać.

adamuss
2
#413.02.2015, 18:00

Minelo juz duzo czasu od ostatniego postu i na pewno wiele sie juz wydarzylo. Wiec jesli ktos ma jakies rady dla tych co jeszcze nie dostali mieszkania to bardzo bym prosil o takowe. :)

jannowak
1 099
jannowak 1 099
#515.02.2015, 08:22

Jedno jest pewne,że w gorszej lokalizacji mieszkania nie dostaniecie :)

  • Strona
  • 1

Katalog firm