Serwisy tematyczne
Strona głównaSpołecznośćMiastaAberdeenForum dyskusyjne › Wymiana wejścia w laptopie
polish shop kujawiak polish shop kujawiak
Cała Szkocja
Kujawiak - duży wybór lekarstw, szeroka gama produktów spożywczyc
Digby Brown Solicito... Digby Brown Solicitors - Odszkodowania w Szkocji
Cała Szkocja
Miałeś wypadek? Masz prawo ubiegać się o odszkodowanie!
Monica Handmade Card... Monica Handmade Cards
Aberdeen
Monica Handmade cards

Aberdeen

Polacy w Aberdeen, Szkocja

Zaloguj się i dodaj komentarz

Wymiana wejścia w laptopie

• Strona
  • 1
onaononaon
04.07.13, 19:44

Poszukuje jakiegos niedrogiego serwisu laptopów, chodzi mi o wymiane wejsscia ładowarki w Asusie. Macie jakies sprawdzone miejsca?

Anonimr
12
Anonimr
#1 | 04.07.13, 20:36

Kup sobie na Ebay i sam wymienisz bardzo prosta sprawa. Pozd

BoBBiN
75
BoBBiN
#2 | 05.07.13, 15:29

"onaononaon " ja moge udzielic Ci fachowej pomocy, jestem informatykiem-elektronikiem i praktycznie cale zycie pracuje w zawodzie wiec wiem jak do sprawy podejsc.

Zadzwon jesli jestes zainteresowany(a).

Grzegorz - 07936695118.

Pozdrawiam.

onaononaon
#3 | 07.07.13, 21:45

BoBBiN jeszcze do końca sie nie rozlecialo to wejscie, ja tylko zakonczy swoj zywot napewno sie odezwe. A co do samego wejscia to zamowic na ebayu ? Czy masz moze dostep do takich czesci?

onaononaon
#4 | 07.07.13, 21:45

BoBBiN jeszcze do końca sie nie rozlecialo to wejscie, ja tylko zakonczy swoj zywot napewno sie odezwe. A co do samego wejscia to zamowic na ebayu ? Czy masz moze dostep do takich czesci?

BoBBiN
75
BoBBiN
#5 | 09.07.13, 22:35

Z Asusem to może być różnie ale pomimo iż są to nie najgorsze laptopy to rozwiązanie z wejściem do ładowania mają do bani bo z reguły jest ono wlutowane na płycie głównej, która niestety nie jest solidna w Asusach. Dodam że nie jest to reguła, ale większość Asus'ów które ostatnio naprawiałem miały powyższe rozwiązanie. Nie chcę Cię namawiać że niby Cię straszę by pieniądze zarobić, ale radziłbym zainteresować się naprawą problemu, puki gniazdo się do końca nie rozleciało, bo później może być więcej zachodu z naprawą przełamanej płyty głównej. Większość "normalnych" laptopów ma gniazdo do ładowania na osobnym module bądź na kablu, które w miarę łatwo się wymienia i stosunkowo niedrogo można dostać zamiennik. Części nietypowe takie właśnie jak elementy obudowy bądź gniazda ładowania zamawiam na eBay'u głównie z racji ceny, jeśli nie ma tego co potrzebuję to pytam przyjaciela "google" i szukam po całym świecie, lub po prostu od producenta. Dyski, pamięci RAM, itp to już lokalnie z zaprzyjaźnionego sklepu w Aberdeen, głównie z racji gwarancji i solidności bo z RAM'em i dyskami na eBay'u to różnie. Najlepiej to podaj model laptopa to obadam temat czy jest wejście lutowane w płytę czy osobne no i dostępność. Albo po prostu zadzwoń któregoś wieczora jak będę po pracy to mi powiesz jak to wygląda bądź podjadę i zerknę czy jeszcze można coś z tego zrobić. Pozdrawiam.

onaononaon
#6 | 10.07.13, 20:42

Model to Asus X54HY. Mysle ze to napewno jest do zrobienia bo juz raz wymienialem to gniazdo w PL.Napewno bede w kontakcie jak cos.Dzieki wielkie za zainteresowanie.Pozdrawiam

onaononaon
#7 | 10.07.13, 20:51

to takie wejscie,wlasnie je zamawiam bo napewno sie przyda.

http://www.ebay.co.uk/itm/ASUS-X52F...

BoBBiN
75
BoBBiN
#8 | 10.07.13, 22:27

Tak jak sądziłem - wejście lutowane na płycie głównej i to na dodatek blisko radiatora. Do puki nie zdecydujesz się na wymianę to radzę obchodzić się z tym wejściem jak z jajkiem bo jeśli płyta główna się przełamie to będzie sporo zabawy. Puki to wciąż działa to wymiana gniazda powinna zakończyć się sukcesem, chyba że w PL naprawy dokonywał jakiś "znaffca" i zostawił po sobie bałagan, ale nawet jeśli, to też sobie poradzę :) To zamów to wejście, wygląda na prawidłowe. Dodam tylko, że jeśli chcesz bym się zajął jego wymianą to jestem na wakacjach 18.07-28.07, w związku z czym nie będę w stanie Ci tego zrobić w tym terminie. Pozdrawiam. Grzegorz.

onaononaon
#9 | 11.07.13, 21:15

Pozostaje jeszcze tylko kwestia finansowa, wiec na ile mniej wiecej wyceniłbyś swoja prace?

BoBBiN
75
BoBBiN
#10 | 11.07.13, 23:36

Zadzwoń wieczorem to się ugadamy.

Zaloguj się i dodaj komentarz
  • Strona
  • 1
© 2014 Emito.net
O nas Reklama Kontakt Partnerzy Wytyczne dla społeczności Prywatność Regulamin
Information in English: About Advertise Post a free classified ad Contact