Do góry

Chłopak pozna dziewczynę Edi :D

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
dugnad
30.03.2015, 11:22

Blondyn 36
Miasto:
Edynburg
Wiek:
36
Dodano lub podbito:
33m temu:
Data modyfikacji:
15m temu
Ilość wyświetleń:
7
Opis

Poznam miłą, szczerą dziewczynę do 40-stki.Może tu los do mnie się uśmiechnie. Pozdrawiam cieplutko :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pisze to z nudow to fakt ale staram sie byc pomocny wiec kobitki po przejsciach prosze pisać faceci z historia też.

Najpierw trzeba zaradzić jak zwrócić jej uwagę, jak ja zaskoczyc kiedy już ją poznasz bo to jest bardzo ważne.

Kiedy juz sie sobie przedstawicie ale chcesz zwrócic jej uwage na siebie, musisz pierdolnąć metalową miednicą obok niej, to skupi jej wzrok na Tobie, co wiecej bedzie twoja bo kto ja zechce z tikiem nerwowym, po tym jak juz rzucisz tą miednicą zapytaj.
-Czy to twoja miednica?

To nie musi być miednica, moze to byc talerz łopata czy felga od samochodu.
Ale to nie wszystko, musisz zadbac o nietuzinkowy strój np zlota peleryna. Musisz wlasnie zadbac o to zeby twój autside byl hipnotajzing i tu wlasnie cuda czyni owa peleryna.
Jeszcze jak bedziesz toczył miednicę popychajac ja gumowym narzedziem do masażu, to nie ma takiej możliwosci zeby na ciebie nie zwrocila uwagi.
No ale przede wszystkim nie wyjezdzaj z oklepanymi zwrotami podrywaczy emitowych typu
ty jestes jak ksiezniczka Ksena taka piekna wojownicza i niedostepna jak ostępy Amazonskiej dżungli
bo możesz uslyszeć
- Nie pamietam kto gral Goluma ale ty tez jestes bardzo charakterystyczny :)
Musiz być nietuzinkowy inteligentny i orginalny.
Podejdz do tej jednej na dyskotece i zapytaj, zagramy w szachy albo scrable?
Dziewczyno ktora to czytasz nie wiem czy blondyn cie zdobedzie po moich poradach pewnie nie ale Twoje zaskoczenie z pewnoscia bedzie ogromne ;)
http://107.108.233.62.as20860.net/o...

Profil nieaktywny
dugnad
#130.03.2015, 11:35

Piszcie własne metody na podryw albo jak chcecie byc podrywane pomozecie tym którzy szukją :)

  • Strona
  • 1

Katalog firm