Do góry

Furagin

Temat zamknięty
Kasienka111
13
27.07.2014, 06:04

Dzien dobry,

Czy ktos wie czy można gdzieś w Edinburgh kupic furgin? Ewentualnie urosept?
Albo czy jest ktos kto mógłby mi odsprzedać kilka tabletek ?
Tylko furgin mi pomaga a niestety juz mi sie skończył i pecherz żyć nie daje :(

Z góry dzięki za odp

Fado
4 406
Fado 4 406
#127.07.2014, 07:13

- Przyjedź, to uratuję Ci tego siusiaka...:)

Fado
4 406
Fado 4 406
#227.07.2014, 07:17

- I nie 'furgin', a 'furagin.... !!!

Kasienka111
13
#327.07.2014, 07:44

Wiem, ze furagin .... Spelling mistake...

Cyrkonia
455
Cyrkonia 455
#427.07.2014, 09:04

Ja mam kontakt w profilu, bede w domu popoludniu

Profil nieaktywny
romrom
#527.07.2014, 10:44

http://www.aptekaleki.co.uk/
duży wybór leków i kosmetyków , zamawiasz przez internet , dostaniesz za 2 dni

Fado
4 406
Fado 4 406
#627.07.2014, 13:29

- No to chcesz ten furagin, czy Ci przeszło....?

nurse_uk
3
#727.07.2014, 13:54

Pojdz do swojego GP i popros o Nitrofurantoin. Dziala dokladnie tak samo.

Fado
4 406
Fado 4 406
#827.07.2014, 14:02

- Ją dzisiaj siusiak boli.... :) Emergency sprawa....!

Fado
4 406
Fado 4 406
#927.07.2014, 16:03

- Dodam, że od szóstej rano kursuje na sygnale....!!!

Kasienka111
13
#1028.07.2014, 07:57

Super dzieki wielkie.

Dostałam juz furagin, zamówiłam tez przez ta stronę tabletki i juz wizyta z Gp sie szykuje ;-)

Fado
4 406
Fado 4 406
#1128.07.2014, 12:58

- Zrób se porządne badania tego Twojego siusiaka, bo nima dymu bez ognia...!

Kasienka111
13
#1229.07.2014, 07:12

Fado badań to ja juz miałam miliony odkąd byłam dzieckiem ... Całkowicie
Wyleczyć sie tego nie da i jedyne co moge robić to temu zapobiegać co udało mi sie zrobić przez ostatnie kilka miesięcy No ale widocznie musiało mnie dopaść teraz bo cos zaniedbalam ...

Wiec niestty ale jedyne co moge zrobić to hydration, gacie bo tacie i fafrowe skarpety na stopki ! No i furagin w szafie w razie emergency crisis ....

Dzięki ludziska

Fado
4 406
Fado 4 406
#1329.07.2014, 08:37

- Kaśka, dobrze wiesz, że się nie znamy i nigdy nie rozmawialiśmy na temat problemów Twojego siusiaka... Napisałem to, co pisze się zazwyczaj, przy odrobinie dobrego serducha dla bliźniego swego... Może akurat to ja mam rację, bo przecież świat jest pełen mylnych diagnoz, pomyłek w badaniach, czy smarkaczy w białych kitlach... To co zostało zdiagnozowane kiedyś jako schorzenie przewlekłe, leczone tylko zachowawczo, dzisiaj wcale takim być nie musi... !
Postęp w medycynie, farmakologii może dotyczyć także i Twojego siusiaka.... Tak więc, bądź uprzejma, grzeczna i usłuchana, rusz dupencję do dochtorzyska i mi na złość - bądź zdrowa....!!!

- A wtedy komu ja wcisnę tyle Furaginu z mojej szuflady - to nie wiem...!!! Może się okazać, że to nie jest już Twój problem, czego Ci serdecznie życzę.... :)

Kasienka111
13
#1430.07.2014, 08:09

Ok Fado Fado ... A co ty myslisz ze Ja małym dzieckiem jestem i sie lekarzy boje ?;-) dzięki wielkie za troskę ! Docenia sie bo mało kto na tym świecie sie przejmuje obcym ;p z pęcherzyk latam od dziecka i widziałam juz noe jednego lekarza i specjalistę ... Każdy mowi to samo - zapobiegać , zakrywać nerki, pic wodę zakładać skarpety , często sikac itp itd a wtedy zapalenie nie przyjdzie ...niestty jedni sa bardziej podatni niż drudzy i głupie odkrycie sie w nocy może spowodować ze pecherz przeziębiony ! Brałam rownież inne cuda nie widy ktore miały zapobiec kompletnemu powotowi choroby - pomogły w sumie na długo czas ale wróciło pewnego dnia ... Za długo sie cieszyć nie można !
Nie mniej jednak jestem na pogotowiu, rodzina rownież i w razie czegos to działamy !
Duzo żurawiny dla mnie jak chcesz pomoc ! ;-)
Dzięki

Kasienka111
13
#1530.07.2014, 08:10

Ok Fado Fado ... A co ty myslisz ze Ja małym dzieckiem jestem i sie lekarzy boje ?;-) dzięki wielkie za troskę ! Docenia sie bo mało kto na tym świecie sie przejmuje obcym ;p z pęcherzyk latam od dziecka i widziałam juz noe jednego lekarza i specjalistę ... Każdy mowi to samo - zapobiegać , zakrywać nerki, pic wodę zakładać skarpety , często sikac itp itd a wtedy zapalenie nie przyjdzie ...niestty jedni sa bardziej podatni niż drudzy i głupie odkrycie sie w nocy może spowodować ze pecherz przeziębiony ! Brałam rownież inne cuda nie widy ktore miały zapobiec kompletnemu powotowi choroby - pomogły w sumie na długo czas ale wróciło pewnego dnia ... Za długo sie cieszyć nie można !
Nie mniej jednak jestem na pogotowiu, rodzina rownież i w razie czegos to działamy !
Duzo żurawiny dla mnie jak chcesz pomoc ! ;-)
Dzięki

Fado
4 406
Fado 4 406
#1630.07.2014, 11:01

- Kaśka, ja tam medyk nie jestem, ale jak na moje oko piszesz o dwóch różnych schorzeniach i trochę się gubię, bo nie wiem, czy tego Twojego siusiaka dopada przeziębienie, czy infekcja...! To dwie różne jednostki chorobowe, wymagające różnego sposobu leczenia... W zaleceniach, które otrzymałaś od lekarzy, u których byłaś, piszesz tak jakby raz to było przeziębienie (zakrywać nerki, zakładać skarpety, głupie odkrycie w nocy, może spowodować, że pęcherz przeziębiony), a raz infekcja (pić wodę, często sikać itp, itd, a wtedy zapalenie nie przyjdzie). Piszesz też : ' Brałam również inne cuda nie widy, które miały zapobiegać kompletnemu powrotowi choroby (której) - pomogły w sumie na długi czas, ale wróciło pewnego dnia'... Może właśnie to - powinnaś brać, skoro pomagało....?

- Odnośnie żurawiny :

Nie wiem gdzie Ty mieszkasz i czy masz w pobliżu polski sklep, ale to tam możesz poprosić o stałe dostawy przetworów z żurawiny. Oprócz tego jest szereg aptek z możliwością zamawiania przez internet i to teżjest jakieś wyjście. Moczopędnie działa też korzeń perzu, pokrzywa, piwo, kawa, ale odradzam samowolne stosowanie czegokolwiek, bez dokładnego zdiagnozowania.

- Przepraszam, że tak się rozpisuję, ale też miałem problemy z 'centralnym odwodnieniem' i dlatego mnie to tak wzrusza.... :)

- Powodzenia, zdrówka i nara.... :)

Kasienka111
13
#1730.07.2014, 19:51

Fado,

Pisze cały czas o zapaleniu pęcherza i infekcji - jednak jego przeziębienie w moim przypadku doprowadza do zapalenia a jeśli nic nie wezme zeby to paskudztwo odpędzić to wtedy pojawiają sie jeszcze gorsze symptomy . Nic innego ci lekarz nie pomoże na zapalenie - chodzę z tym od kilku lat i za kaDyym razem jest to samo
Tabletki i antybiotyki bierzesz jak juz jest zapalenie ale zeby temu zapobiec to właśnie trEba uważać i trzymać pecherz przy życiu w postaci dostarczania mu płynów , frequent siku i te sprawy .
Anyway zle mi sie pisze na telefonie wiec koncZe ale dzięki za troskę .
Tabletki sa juz spożywane, żurawina zakupiona i magiczne tabletki z polski ktore działają magię sa juz In the post !
Nothing more that i can do just now...

Pójdziesz z tym do lekarza to powiedA ci za każdym razem to samo - oj biedna ty wiem jak to musi bolec, masz tabletki wracaj do domu pod kołdrę i pij wodę, dziękuje do widzenia . Dbaj o pecherz a zapalenie nie wróci ....

No i tyle sie dzieje .

Do
Miłego !

Fado
4 406
Fado 4 406
#1830.07.2014, 22:44

- Cieszę się, że sytuacja opanowana.... :)

- Pozdrawiam...

  • Strona
  • 1

Katalog firm