Do góry

matki,żony,rozwódki,samotne,i te zakochane:)))))

Temat zamknięty
:)
69
:) 69
01.06.2006, 20:20

ponawiam propozycję damskiego wypadu na piwko i ploteczki:)))


 


 


 

olcik6
723
olcik6 723
#101.06.2006, 21:36

preferuje towarzystwo mezczyzn ojcow, mężów, rozwodnikow, samotnych i tych zakochanych tez ;p

satyr
863
satyr 863
#201.06.2006, 21:51

Z racji odmiennej plci chetnie sie podlacze....

sgeezus
3 116
sgeezus 3 116
#301.06.2006, 22:05

wchodze. dobrze slucham.

pawel
633
pawel 633
#401.06.2006, 22:13

a ja nie lubie kobitek co to na piwko biegaja:(((((((((((((

satyr
863
satyr 863
#501.06.2006, 22:25

Watek zdycha..... A tak dobrze sie zaczelo.Znowu faceci cos sp.....i ?

kaziapl
19
kaziapl 19
#601.06.2006, 22:27

tez bym sie gdzies wybrala:D!!!!

olcik6
723
olcik6 723
#701.06.2006, 22:36

pingu- a na co maja biegac? na oranzade?

jubei
2 348
jubei 2 348
#802.06.2006, 00:26

nie maja biegac tylko siedziec w domu i sprzatac czy tam gotowac :D

pawel
633
pawel 633
#902.06.2006, 01:11

tak olivia.uwielbiam kobiety które pija oranzade i kochaja zajmowac sie domkiem i swoim facet a nie biegac na "browar" i zastanawiac sie który z factów wchodzacych do baru ma lepszy tylek.dlaczego kobieta gotujaca i sprzatajaca ma byc gorsza od "zawieruchy"? moja ex tez mi wmawiala ze wszystkie biegaja na piwo, a okazalo sie to klamstwem.na szczescie

dragetka
588
dragetka 588
#1002.06.2006, 08:18

o rany ............. kobiety gotujaco-sprzatajace i zawieruchy :) to ma wygladac tak : kocham zajmowac  sie domkiem i swoim facetem, moje hobby: zajmuje sie domkiem i facetem, rozrywka: zajmuje sie domkiem i facetem .... ewentualnie lykne oranzadki :):):) hahahahahahaha:) a do pracy kobiecie pozwalamy chodzic, czy nie ma na to czasu, bo musi sie zajmowac domkiem i facetem? dobre, dobre, dobre :)

mama9latka
36
#1102.06.2006, 16:02

Iza, jednak jedziemy dzis do Anglii. Moze w przyszlym tygodniu uda nam sie w koncu spotkac. Szkoda ze tak wyszlo, bo juz sie cieszylam na to piffko:-) Moze jednak zbierzesz ekipe kobiet nawet tych kochajacych domek i swojego faceta i bedziecie sie dobrze bawily. Udanej imprezki i zimnego piffka wam zycze!

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#1202.06.2006, 16:05

jasne faceci moga a my nie, szkotki ciagle biegaja na wodke:PPPPP

Asia
3
Asia 3
#1302.06.2006, 16:18

ja tez sie pisze na te propozycje ale w Edi bede dopiero w przyszlym tygodniu:((

Julia
1 512
Julia 1 512
#1402.06.2006, 18:09

pingu: to juz wiem, dlaczego Twoja ex to ex :)
kobitki, nie dajcie sie! nam tez sie nalezy troche procentow po tym bieganiu z mopem po domu ;)

:)
69
:) 69
#1502.06.2006, 19:23

no dziewczyny nie dajcie się do mopa przywiązać,i facetom zimne piwko podstawiać nam te się coś od zycia nalezy.

sgeezus
3 116
sgeezus 3 116
#1602.06.2006, 20:46

krotko - kiedy? gdzie?

pawel
633
pawel 633
#1702.06.2006, 20:58

ogryzek moja pierwsza ex to byla obecna to moja najukochansza zoneczka za która oddalbym zycie.a swoja droga jak w glowach "narobila" kobietom prasa ,telewizja i inne.wmówily wam , ze jestescie szczesliwe jak loicie jak faceci,mówicie/czyli klniecie/jak oni, i wiele innych które mialy dac wam rownouprawnienie.tyle ze okazalo sie to utopia.po pierwsze nawet wasz organizm inaczej wchlania alkohol/naykowo udowodnione/ a zwiazki zbudowane na wspolnym "spozywaniu alkoholu":)) jakos dziwnie krótko trwaja.dlaczego dragetka wysmiewasz sie z czegos czego nie znasz.po prostu nie kochalas na tyle kogos ze zajmowanie sie nim sprawialoby ci przyjemnosc.ze uprasowanie koszuli ukochanego faceta to takie male zblizenie sie do niego.oczywiscie jak sie biega tylko po knajpach i loi piwko to na milosc nie ma czasu.jest tylko szybka kopulacja od czasu do czasu i kupczenie- on mi to to ja mu to.ja posprzatam to niech on pozmywa. a prawda jest taka ze jak bedziesz kogos kochac , ale tak naprawde to zrobisz w domku wszystko i bedziesz czekac na niego w domku zeby byc z nim jak najdluzej.a facet widzac takie oddanie odda za ciebie zycie, nie bedzie latal za po knajpach i ogladal sie za innymi bo po pierwsze bedzie chcial ci oddac troszke tego uczucia , a po drugie jak pomysli ze ma taki skarb w domu to ma w nosie inne kobiety . i to jest znany od lat sposób na udane malzenstwo.

pawel
633
pawel 633
#1802.06.2006, 21:00

zielona kilta a co do tego ze szkotki moga .jasne ze moga a na zanzibarze wycinaja kobietom lechtaczki.one moga a ty nie?czemu tego nie sprubujesz?:)))

siostra Jasia
2 831
#1902.06.2006, 21:17

uprasowanie koszuli ukochanego faceta to takie male zblizenie sie do niego.. hehe.. widze pingu, ze chyba masz cos do wyjasnienia swojej zoneczce.. ona bidulka czeka w domku z obiadkiem.. a ty swojemu ukochanemu facetowi koszule prasujesz potajemnie.. pieknie pieknie..

siostra Jasia
2 831
#2002.06.2006, 21:22

a poza tym kto powiedzial, ze wychodzac w gronie czysto-meskim czy czysto-damskim na piwo do pubu trzeba sie ogladac za innymi.. moze piszesz to z wlasnego doswiadczenia ale uwierz mi, nie kazdy zachowuje sie w ten sposob..

pawel
633
pawel 633
#2102.06.2006, 21:37

alneya jam ci jak najbardziej normalny i grzeszny:))) ale tylko w ukladach normalnych.nie jestem normalny inaczej.a co do tego wyjscia na browarek.no to jest wlasnie ta róznica w pogladach.prosilbym o wyjasnienie po co jest takie wyjscie.a z doswiadczenia powiem ci ze dopoki nie ma tego piwka to nie ma ogladania sie potem to bywa róznie.doswiadczenie tu mam olbrzymie.7 lat na bramce w nightklubie , w 4-ro gwiazdkowym hotelu.wiec nie opowiadaj prosze ze idziesz na piwko bo lubisz sie przewietrzyc.a do tego co zlego w tym ze kobieta lubi zamiast isc na piwo zrobic wspaniala kolacje tylko dla siebie i faceta /a nie dla swojego feaceta i znajomych/i czekac na niego w domku? powiem ci dlaczego tak mówisz.nigdy nikogo naprawde nie kochalas tak naprawde.tak zeby kazde jego wyjscie z domu /nawet po zapalki/bylo tesknota.

pawel
633
pawel 633
#2202.06.2006, 21:40

a pozaq tym kazdy dobiera sobie znajomych  jak chce .jedni biegaja z nimi na piwo inni nie musza bo moga to zrobic w domku.dziwne tylko ze wlasnie te zwiazki takie"prawie normalne" jakos sie rozpadaja a te w których jest prawdziwa milosc sa i sa

siostra Jasia
2 831
#2302.06.2006, 21:56

powiem ci dlaczego tak mówisz.nigdy nikogo naprawde nie kochalas tak
naprawde.tak zeby kazde jego wyjscie z domu /nawet po zapalki/bylo
tesknota.
przestan prosze.. nie sadzisz, ze jakies kompleksy cie trapia? tesknie kiedy moj ukochany wychodzi z przyjacielem na piwo, ale nie czekam przy oknie z nosem przyklejonym do szyby.. i nie mow mi, ze gdy wychodzisz do pracy twoja zoneczka gryzie rąbek chusteczki stojac w drzwiach, i czekajac kiedy to jej ukochany zawita do domu..ide na piwo lub nie na piwo, (moze byc i sok) z kolezankami zeby sobie jak normalniej w swiecie porozmawiac o pierdolkach, dzieciach, ospach i bolesnych okresach.. i nie generalizuj i nie upraszczaj swojego spojrzenia na kobiety.. to ze raz na trzy miesiace wyjde sobie z kolezankami w miejsce publiczne posiedziec i poplotkowac to nie znaczy ze jestem jedna z dziwek z twojego nightclub-u..

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#2402.06.2006, 21:58

pingu ty chyba jestes chory, masz jakas paranuje, ja tam ukochanemu posprzatam, ugotuje a do pabu z dziewczynami i tak pojde, on tez chodzi z chlopakami, i dla nas to jak najbardziej normalne, i jak komus ufasz to cie ni zawiedzie, a jesli cie zdradzi to wiadomo nie byl ciebie warty/a btw lepiej sie wczesniej dowiedziec....

siostra Jasia
2 831
#2502.06.2006, 22:00

i nadal nie rozumiem co ma wspolnego spotkanie z kolezankami w restauracji, knajpie, czy na lawce w parku do prawdziwej milosci.. jesli nie ufasz swojej zoneczce to niestety twoj problem..

przemo
26
przemo 26
#2602.06.2006, 22:03

wspolczujemy panom ktorzy mysla ze ich kobieta wychodzaca na piwko zaraz dorobi im rogi. jak masz taka w domu to pech. prawdziwy zwiazek to lojalnosc zaufanie i zrozumienie a nie obiadki wyprasowane koszule i przyklejony usmiech do twarzy kiedy to wielki samiec wraca do domu. a swoja droga jak ktos szczescie wyobraza sobie tylko jako prace i domek i jak mu taki model odpowaida to niech sobie zyje. ja jestem w zwiazku na odleglosc i wiem ze najwaziejsza rzecza oprocz tych wyzej wymienionych jest zrozumienie naszych piekniejszych polowek a nie ich ograniczanie a jesli jest prawdziwa milosc to bedzie ona trawc bez wzgledu na to wszystko. moim zdaniem najwazniejsze w zwiazku jest bycie prawdziwym przyjacielem - jesli to masz to nie musisz sie martwic ze zonka, dziewczyna wyjdze na piwko z kolezanka a wroci z panem jankiem - nowa miloscia, a z kolejnej strony swoja najwieksza milosc mozna spotkac np przy okazji wyjscia po zapalki.

pawel
633
pawel 633
#2702.06.2006, 22:12

nie twierdze ze kobieta wychodzaca na piwo dorobi rogi facetowi.zastanawiam sie tylko po co ona na to piwko w takim razie idzie?zwiazek to wlasnie wyprasowane koszule i obiadek bo to jest dbanie o swoja druga polówke.do tego trzeba dodac zaufanie i zrozumienie , a nie zamieniac jedno na drugie.dlaczego do domu ma wracac wielki samiec , a nie ukochany facet? a generalnie to to jest wlasnie to o czym mówilem . wmówiono kobietom ze to cos zlego kochac tak faceta.ze maja sie do mezczyzn upodabniac chocby wychodzac na piwko? i co? jestescie szczesliwsze? jakos tego nie widze po ilosci rozwodów,zdrad i chlipiacych " w poduszke "ja nikogo nie ograniczam.to ty nie mozesz zrozumiec ze dbanie o faceta moze byc okazywaniem milosci.tobie sie to nie miesci w glowie.za to szafujesz "nieograniczanie".hmm , chodzi o to , ze mam nie ogranicac spozywania alkoholu kobiecie, czy moze cichutko i nic nie mówiac , ale za to z olbrzymia wyrozumialoscia zaniesc ja do domu bo sama "nidyrydy"?:)))))

pawel
633
pawel 633
#2802.06.2006, 22:23

zielona ja jestem zdrowy jak najbardziej.to wy jestescie chore.wmawia sie wam ze macie sie tak zachowywac a wy to lapiecie jak "gwiazdke2 bo myslicie ze to cos zmieni.pamietam jeszcze takie hasla jak "wszystkie kobiety na traktory" i co? po pewnym czasie okazalo sie ,ze "kasia traktorzystka" nie moze zajsc w ciaze bo to nie jest praca dla niej ale to juz drobiazg:(( teraz wmówiono wam ze bedziecie szczesliwe jak zaczniecie udawac facetów,czyli piwko, dring i wypady do pubów.zobaczymy co dalej.pewnie skonczy sie jak z kasia traktorzystka.cos bedzie nie tak tyle ze dla niektórych bedzie za pozno na normalne,kochajce zwiazki.

pawel
633
pawel 633
#2902.06.2006, 22:27

wmówiono juz wam ze tylko chude jest piekne wiec wiekszosc sie namietnie odchudza .potem okazuje sie ze organizm wuyniszczony do granic.i kobieta 40 letnia ma organizm 65 latki.ale oczywiscie mozna na wszystkie "nowinki" reagowac tak jak ty zielona. radosnie i wesolo.kiedys nie bylo pijacych piwko w pubach kobiet.faceci musieli sporo sie "nachodzic" zeby ja zdobyc i nie bylo tak ze "plec piekna " nosila w torebkach prtezerwatywy.ale wedlug ciebie zielona to noie sa prezerwatywy.to baloniki na powitanie meza:)))))))))))

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#3002.06.2006, 22:39

btw, nie prasuje bo nie lubie, moj facet w domu prasuje,
pingo moze idz do psychologa, bo na forum chyba nikt nie jest w stanie ci pomoc:(

Katalog firm