Serwisy tematyczne
Polskie Centrum Pomo... Polskie Centrum Pomocy Rodzinie/Polish Family Support Centre
Edynburg
Doradztwo urzędowe, Aplikacje,Benefity,T łumaczenia
Polskie Biuro Kalkul... Polskie Biuro Kalkulator Informator
Cała Wielka Brytania
TŁUMACZenia,ZASIŁK I, Alimenty, odszkodowania, Mieszkania socjalne
Piotr Majdan Plumbin... Piotr Majdan Plumbing&Heating Gas Safe 2847728
Edynburg
Hydraulika i Ogrzewanie - Edynburg - 0798 864 7591

Edynburg

Polacy w Edynburgu, Szkocja

Zaloguj się i dodaj komentarz

PHC licencja

bonhart
5
bonhart
10.01.11, 15:15

Witam,niedawno otrzymałem licencje phc i chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy od ludzi którzy pracują w tym zawodzie.Czy ktoś może polecić lub odradzić biura które zatrudniaja kerowców,jak wyglądają koszty tygodniowe za samochód,radio i biuro.Czy wszystkie te opłaty są tygodniowe czy tylko za samochód a może jest jeszcze inaczej.Słyszałem też że są biura które nie pobierają opłat za samochod,płacone jest kierowcy na godzine plus 15% tego co zarobił w dniu.Ogółem jak to wszystko wygląda?

N77PAV
406
N77PAV
#1 | 10.01.11, 15:31

na zachod od edynburga wyglada to w ten sposob ze placisz tygodniowo za radio i rowniez za samochod (oczywiscie jezeli wynajmujesz auto),mozesz postawic swoj wlasny samochod ale to juz kolejna licencja do wyrobienia i kosztuje 2xtyle co licencja dla kierowcy,ceny za radio sa zroznicowane od tego gdzie pracujesz i w jakiej firmie (£80-100tygodniowo) plus samochod (£120-150tygodniowo),dodatkowo paliwo. Wiesz kazda opcja ma swoje plusy i minusy bo jezeli masz swoj wlasny samochod to placisz £150miesiecznie wzwyz za same ubezpieczenie plus jezeli masz kredyt na auto,ceny sa podobne w obu opcjach.Mozesz znalezc kogos od kogo bedziesz mogl wynajmowac samochod 12godzin np nocne lub dzienne zmiany to i wtedy radio jest tansze,ale wiesz to zalezy kto i jak woli.Ile wlasnie kosztuje licencja na kierowce w edynburgu??

bonhart
5
bonhart
#2 | 10.01.11, 17:40

dzięki za odzew,za licencje w edynburgu zapłaciłem 72Ł.

N77PAV
406
N77PAV
#3 | 10.01.11, 20:03

wow to super tanio tutaj kosztuje £150 dla kierowcy i £298 na samochod,chyba sie przeniose hahah

Lolka
17
Lolka
#4 | 10.01.11, 20:32

witam
a gdzie robi sie ta licencje w edim i jak to w ogole wyglada?

Zaloguj się i dodaj komentarz
  • Strona
  • 1
© 2015 Emito.net
O nas Reklama Kontakt Partnerzy Wytyczne dla społeczności Prywatność Regulamin
Information in English: About Advertise Post a free classified ad Contact