Do góry

Proszę o pomoc

Temat zamknięty
Ansuz
1
Ansuz 1
02.05.2016, 22:52

Jestem samotną mamą pięciolatka. 3 lata temu miałam udar który tutejszym lekarzom udało się zdiagnozować dopiero teraz. Ze względu na zły stan zdrowia (wciąż mam problemy z wydolnością ruchową, koncentracją i pamięcią) straciłam pracę, nie przyznano mi zasiłku dla niepełnosprawnych, skończył mi się zasiłek dla bezrobotnych, odebrano mi dopłaty do czynszu i council-u. Od dłuźszego czasu żyjemy z synem za 80 f tygodniowo, w związku z czym nie płace czynszu i grozi mi eksmisja i odebranie dziecka. Proszę o pomoc, w mojej sytuacji liczy się każdy funt, ale też szukam pracy, najlepiej rano, a także osoby która gratis pomogła by mi z ąngielskim, ponieważ nie jest najlepszy (po udarze nie pamiętałam podstawowych słów, polskich też). Mieszkam na pólnocy Edinburgh-a.
Proszę o konkretne odpowiedzi na e-mail, ponieważ znam komentarze które tu ludzie wypisują i je sobie daruje, ale cóż tonący brzytwy się chwyta. Z góry dziękuję.
TSB
sort code 87-70-34
account number 81851260
[email protected]

liberas
93
liberas 93
#103.05.2016, 16:53

współczuje.ale zastanow sie kto przyjmie osobe ktora ma problemy z wydolnością ruchową, koncentracją i pamięcią ? raczej nikt i nigdzie.nie ma takiej mozliwosci zeby z takim stanem zdrowia nie otrzymac zadnej pomocy od panstwa.jezeli to prawda naprawde współczuje z calego serca,z drugiej strony tylu jest naciągaczy,,,,,wiec nie ma co liczyc ze ktos wplaci cokolwiek

goodboy
160
goodboy 160
#203.05.2016, 19:03

oj, naciagane to "troche", nie ma takiej opcji zebys nie dostala jakiejs pomocy od panstwa, tym bardziej ze jestes samotna matka

  • Strona
  • 1

Katalog firm