Do góry

Gdzie dentysta?

Temat zamknięty
Tosia
464
Tosia 464
16.04.2016, 16:48

Drodzy forumowicze, poradzcie mi prosze, bo zab mi sie zlamal - gdzie jest dentysta polski teraz?

Czy na London Road to jeszcze jest ten zaklad obok sklepu polskiego? Gdzie jeszcze?

Ma ktos numer telefonu lub linka?

Dzieki!

Zapytanie1
1
#116.04.2016, 21:00

mogę Ci podac adres do dentysty. Tak samo jak Ty kiedyś ja czytałam na Emito gdzie można znaleźć polskiego dentyste, jeden forumowicz napisał, ze na Calder Str. Bylam tam ale polskiego dentysty nie ma ;) ale się zdecydowałam u tego dentysty i mogę polecić bo odbudowal mi zabek, który tez się zlamal i nie narzekam, na razie jest ok, od razu zdjęcia panoramiczne i NHS obejmuje niektóre leczenia. Moi znajomi, którzy wlasnie polskiego dentyste szukali na London Road a u chinczyka tam leczyli a miał być polski dentysta ;(

KamilWasza
16
#217.04.2016, 20:12

Nie idz na żadne London rd kiedys tam chodziłem, fakt byli dobrzy dentysci ale już nie ma chińczyk plombował mi ząb 3 razy i wszystko wypadalo dobrą jak na razie opinię ma The One Dental Practic z polską bardzo miłą obsługą nr 19 Gartocher rd tel 01417788553

bettisolano
1
#313.07.2016, 10:39

Kamil, naprawdę się tam pogorszyło? Zawsze chodziłam i byłam zadowolona :/ Ale w zasadzie dawno nie byłam, bo staram się korzystać zawsze przy okazji z urlopu w Polsce, żeby taniej było.Chodzę tam do warszawskiego Impladentu i jest jak najbardziej w porządku - pod względem fachowości, dbałości i cenowym. No ale fajnie by było też mieć jakiegoś lekarza na miejscu, wiecie, tak w razie nagłego wypadku.

  • Strona
  • 1

Katalog firm