Do góry

Govan/Parkhead

Temat zamknięty
RafalUK
2
23.11.2014, 14:44

Witam.
Opinie o Govan są straszne, ale pochodzą z lat 2006-2010. Parkhead to praktycznie Govan.
Jednak wśród znajomych panuje opinia, ze mieszka tam troche Polakow i nie doswiadczaja z tego powodu nieprzyjemnosci.
Z tego co slyszalem, kiedys byly tam Polakom wybijane okna w samochodach,czasem domach. A jak jest obecnie? Zastanawiam sie nad przeprowadzka tam - mialbym blisko do pracy.

Proszę was więc o opinię na temat Govan/Parkhead w 2014 roku.

Pozdrawiam serdecznie

RafalUK
2
#123.11.2014, 14:45

Niestety nie mogę edytować. Chodziło mi o Govan/Elderpark

Profil nieaktywny
kabam
#223.11.2014, 15:36

Niemożliwe! Polakom wybijali szyby w oknach? to jakieś oszczerstwa, przecież Szkocja to taki przyjazny kraj dla emigrantów z Polski, setki komentarzy od Polaków jak tu się szybko zaaklimatyzowali, jakie to mają świetne relacje z tubylcami, wszyscy uśmiechnięci, życzliwi, każdy Polak tutaj to bankier lub manager, wszystkie wille w Szkocji wykupione przez elitę z Polski, w każdym garażu Ferrari itd. To pewno chodzi o te miasteczko Glasgow w USA.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#323.11.2014, 17:48

Rafal powiem tak ze znalazles/szukasz tam chate w dobrej cenie i teraz bedziesz szukac usilnie choc jednej opini ze jest tam spoko zeby tam zamieszkac

Profil nieaktywny
kabam
#423.11.2014, 17:55

Wybite okna i szyby w samochodach to taki sam koszt, czy to Govan, Govanhill, Parkhead czy Arden, jeden ch.., za bycie Polakiem dostać w mordę można wszędzie, nie ma reguły, szczególnie te dzielnice o które pytasz, poprostu, obojętnie gdzie nie mieszkasz, to musisz przyjąć typową Polską postawę, jak ktoś na ulicu napluje ci w twarz i powie F..... Polish to udawaj że to tylko ciepły, jesienny deszczyk pada.

mariusz712
286 1
mariusz712 286 1
#523.11.2014, 18:37

Kabam... Ci to chyba ojciec do wanny wchodził, co ?
Współczuje.

Profil nieaktywny
kabam
#623.11.2014, 22:27

Mój Ojciec, nie żyje, rak trzustki, także skup się na relacjach z własnym.

GP.Enzo
392 1
GP.Enzo 392 1
#726.11.2014, 06:49

Rafla uk
Poszukaj mojego posty jak pytałem sie o drumchapel ,masakra cześć postów to tak jak ci tu piszą ze syf kila i mogiła a drugie ze jest ok.
Za 2 -3 miesiące sam to zweryfikuje jak sie tam przeprowadzę. Sam podejmij decyzje .

"Nie szukasz problemow to ich nie masz,,

Profil nieaktywny
Incidence
#826.11.2014, 20:08

Mieszkałam w tamtych okolicach i nie było tak źle jak to co niektórzy malują...poza tym każda dzielnica ma swoją czarną dziurę...trzeba po prostu czasami popatrzeć pod nogi;)

kama79_79
Glasgow
22 709
#927.11.2014, 01:20

Mnie na Govanie okradli w sierpniu.W sklepie spozywczym znajdujacym sie w poblizu metra, w tym samym korytarzu.
W bialy dzien, godzina 14:00.
Milego dnia.
Brud, smrod, pijackie geby i bieda widoczna golym okiem.

Profil nieaktywny
kabam
#1027.11.2014, 07:27

Na Govanie mam znajomych od lat, często ich odwiedzam, mieszkają dosyć blisko metra, także coś tam powiedzieć mogę, elementu tam nie brakuje, zarówno pośród młodzieży jak i dorosłych, po zmroku lepiej nie wybierać się tam na spacery czy zakupy, nawet sami Szkoci obeznani w lokalnych zwyczajach ci to powiedzą, że Govan to wylęgarnia patologii, ponoć było tam jeszcze gorzej. Strach zostawić samochód zaparkowany przed domem, uszkodzą, gówniarze na całych ulicach tam grają w piłkę nie zwracając uwagi na auta czy okna, piłką obiją ci samochód, moim znajomym kilka razy wybili okno, a mieszkają na II piętrze. W kamienicy w której mieszkają od lat stoją puste mieszkania bo nikt tam nie chce mieszkać, zasiedlają tą okolicę czarnymi co mają ciężką sytuację jeżeli chodzi o wizę, ci odmówić nie mogą, wyjścia nie mają i biorą, grupki czarnych gnojków włuczą się po nocach, a, że ich starzy nie mają kasy bo żyją na łasce królowej to nie omieszkają skroić każdego, szczególnie kobiet, wogóle ta część blisko metra to wygląda jak ze średniowiecza.

katya
315
katya 315
#1127.11.2014, 10:17

Coz,Glasgow St.Andrews nie jest.Govan ostatnio sie troche poprawil,powstaly nowe sklepy,nowe mieszkania...Dzielnica niewiele rozni sie od takiego Maryhill,wspomnianego Parkheadu czy Shawlands.
Kama zostalas okradziona w bialy dzien,ja rok temu bylam swiadkiem jak na srodku
Buchanan Str ok 14-15 przy wzmozonym ruchu koles wyrwal kobiecie torebke I nikt go nawet nie zatrzymal.Na West End jest wiecej kradziezy jak w innych czesciach miasta.Pare lat temu zostala zgwalcona dziewczyna na Glasgow Uni w ciagu dnia.Jakby ktos sie tym wszystkim sugerowal to nie
zamieszkalby wcale w Glasgow.

katya
315
katya 315
#1227.11.2014, 10:17

Coz,Glasgow St.Andrews nie jest.Govan ostatnio sie troche poprawil,powstaly nowe sklepy,nowe mieszkania...Dzielnica niewiele rozni sie od takiego Maryhill,wspomnianego Parkheadu czy Shawlands.
Kama zostalas okradziona w bialy dzien,ja rok temu bylam swiadkiem jak na srodku
Buchanan Str ok 14-15 przy wzmozonym ruchu koles wyrwal kobiecie torebke I nikt go nawet nie zatrzymal.Na West End jest wiecej kradziezy jak w innych czesciach miasta.Pare lat temu zostala zgwalcona dziewczyna na Glasgow Uni w ciagu dnia.Jakby ktos sie tym wszystkim sugerowal to nie
zamieszkalby wcale w Glasgow.

julka1410
66
#1327.11.2014, 13:53

Blizej Southern General Hospital jest spoko. Natomiast w poblizu metra - tragedia.

julka1410
66
#1427.11.2014, 13:58

Nie mowie o bezpieczenstwie bo tam nie mieszkam ale za kazdym razem jak mam watpliwa przyjemnosc tam byc-to widze brud, syf, pelno glosnej mlodziezy, pijakow itp. Nie wyglada to wszystko zbyt ciekawie.

  • Strona
  • 1

Katalog firm