Do góry

jak zdjać przedłużane włosy

Temat zamknięty
moniczka
115
moniczka 115
10.09.2009, 12:06

mam pytanie jak zdjać przedluzane wlosy. jestem bardzo niezadowolona z przedluzenia i wykonania wlosy wypadaja garsciami nie wiem co mam zrobic .dziewczyny jesli wiecie jak je zdjac samemu pomozcie

Profil nieaktywny
MacDa
#110.09.2009, 12:08

Niech zgadne - wlosy przedluzala Ci wykwalifikowana polska fryzjerka?

hair.system
25
#210.09.2009, 12:16

Witam:)
Jaka metoda sa przedluzone Twoje wlosy?Ile czasu uplynelo od zabiegu?

moniczka
115
moniczka 115
#310.09.2009, 12:26

przedluzalam je w lipcu meroda zgrzewcza

hair.system
25
#410.09.2009, 12:28

domyslam sie ,ze pasemka zakonczone byly luska keratynowa....
czy laczenia zrobily sie miekkie czy sie krusza?

moniczka
115
moniczka 115
#510.09.2009, 12:30

tak przedluzala mi jedna z polskich fryzjerek o ktorej tu juz bylo pisane kilka razy mimo tego zaufalam jej i sie przejechalam zgarnela 200 f i nic nie zrobila nie wiedzialam ze to bedzie wygladalo tak koszmarnie zamiast cieszyc sie dlugimi wlosami musze je caly czas zwiazywac i upinac w koka bo nie nadaja sie na noszenie je rozpuszczonych poprostu koszmar jak bym dopadla teraz ta fryzjerke udusila bym ja a wlosy wypadaja garsciami zgrzewy sie krusza odpadaja i razem z nimi pasemka poprostu MASAKRA !!!!

moniczka
115
moniczka 115
#610.09.2009, 12:33

laczenia niektore sa miekie w wieksosc sie kruszy i wypadaja z nimi pasemka koszmar

dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#710.09.2009, 12:34

zetnij na krótko i zapuszczaj..daj im żyć

moniczka
115
moniczka 115
#810.09.2009, 12:36

nie mam zamiaru scinac wlosow i tak je choduje juz ponad rok

dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#910.09.2009, 12:43

to idź do profesjonalnego,szkockiego salonu o dobrej renomie i po klopocie

hair.system
25
#1010.09.2009, 12:44

Wiec wlosy sa juz nie do uratowania...niestety.
Keratynowe zgrzewy zdejmuje sie specjalnie do tego przeznaczonym plynem.Uwaga na podrobki typu -zmywacz do paznokci z acetonem!!!!
Podejrzewam,ze masz juz duzy odrost wiec i sporo do rozczesywania.
Jestes z Glasgow .Moze znajdziesz salon,ktory zdejmuje laczenia?
Z ringami dala bys rade sama ale z keratyna czy z silikonem raczej bedzie trudno:(

hair.system
25
#1110.09.2009, 12:47

monika monika

te wlosy byly farbowane po zalozeniu?
mialy rozna dlugosc i stukture?
zalozono Ci 100 pasm?
czy dobrze kojarze?

hair.system
25
#1210.09.2009, 12:51

Monika wejdz na jantar36.Wlasnie odczytalam wiadomosc.Juz odpisuje.

Unicorn
161
Unicorn 161
#1310.09.2009, 12:52

Chetnie przedluzylabym sobie wlosy...
A powiedzcie mi prosze jak sprawa wyglada z ich zageszczaniem? Ile mniej wiecej kosztuje i czy warto?
Przepraszam za zasmiecanie watku, ale chyba nie ma sensu zasmiecac forum.

hair.system
25
#1410.09.2009, 13:22

Nie wiem jakiego rodzaju sa Twoje naturalne wlosy-geste,grube,cienkie?
Ja, jak zageszczam swoje to 50-gora 60 pasmami 1 gr lub 0,8 gr.
Daje to mozliwosc ich przedluzenia o okolo 10-15 cm.
Cena zalezy nie tyle od metody co od rodzaju wlosow na jakie sie zdecydujesz/od 1,50 do 3 f/za pasmo.

Czy warto?
Warto jeli masz malo wlosow,nie chcesz codziennie dopinac tasmy,masz czas by zajac sie ich pielegnacja.Wlosy uzywane do zageszczenia czy przedluzania sa martwe i wymagaja innej,szczegolnej pielegnacji niz nasze naturalne.Zauwazylam ,ze nie wszystkie kobiety zdaja sobie z tego sprawe.

Nie warto !!!Jesli masz wlosy slabe,wypadaja.W tym przypadku pieniadze lepiej zainwestowac w zabiegi i kosmetyki poprawiajace wyglad naszych naturalnych wlosow.
Pozdrawiam:)

Unicorn
161
Unicorn 161
#1510.09.2009, 13:56

Mam wlosy chyba normalne... Srednio grube, nie rzadkie, ale proste jak druty i sliskie. Bardzo zadbane. Chcialabym po prostu miec wrazenie, ze jest ich wiecej bo im one dluzsze tym wydaje mi sie, ze jest ich mniej (a mam ochote ponosic dlugie). Zadnych tasiem nie musze dopinac, nie wypadaja mi, sa zdrowe i lsniace. Ale chcialabym miec wiecej. Myslalam o trwalej bo to optycznie zwieksza objetosc wlosów. Ale jednoczesnie chce miec je dluzsze...
A czy efekty przedluzania/zageszczania sa widoczne dla przecietnego przechodnia? I czy takie zabiegi bardzo niszcza wlosy oraz na jak dlugo one wystarczaja?
Z góry dzieki Szkocja za fachowe odpowiedzi.

alina30
9
#1610.09.2009, 16:35

Moniko
najprostrzym sposobem na zdjecie przedluzonych wlosow jest zdjecie je za pomoca kombinerek,mianowicie potrzebujesz jakies serum, zeby zgrzewy byly sliskie i sciskasz je kombinerkami.wtedy masa na ktorej sa przyczepione sie skruszy,delikatnie sciagaj cale zgrzewy(domowy sposob).

ewa
1
ewa 1
#1710.09.2009, 18:18

MONIKO sama sobie nie poradzisz musi ci to zrobic ktos kto mial juz z tym do czynienia wlosy na odroscie sa na pewno splatane trzeba na kazde pasemko nakladac specjalny plyn i rozgniatac tzw(kombinerkami) pasemko po pasemku delikatnie rozczesywac . Zastanawia mnie po co ci bylo zakladac az 100 komykow,najlepszy efekt jest przy 60. wazne jest tez pochodzenie wlosow wystrzegaj sie hinduskich i chinskich( badziewie jakich malo )strasznie sie placza przy niewlasciwej pielegnacji mozna miec klopoty i to ogromne a przeciez wlosy sa tak waznym atrybutem dla kobiety .

hair.system
25
#1810.09.2009, 19:04

Mam wlosy chyba normalne... Srednio grube, nie rzadkie, ale proste jak druty i sliskie. Bardzo zadbane. Chcialabym po prostu miec wrazenie, ze jest ich wiecej bo im one dluzsze tym wydaje mi sie, ze jest ich mniej (a mam ochote ponosic dlugie). Zadnych tasiem nie musze dopinac, nie wypadaja mi, sa zdrowe i lsniace. Ale chcialabym miec wiecej. Myslalam o trwalej bo to optycznie zwieksza objetosc wlosów. Ale jednoczesnie chce miec je dluzsze...
A czy efekty przedluzania/zageszczania sa widoczne dla przecietnego przechodnia? I czy takie zabiegi bardzo niszcza wlosy oraz na jak dlugo one wystarczaja?
Z góry dzieki Szkocja za fachowe odpowiedzi.

Jeli zabieg jest wykonany dobraná metoda,dostosowana do struktury Twych wlosow ,nie bedzie widac ,ze wlosy sa zageszczone czy przedluzone /bo chyba o to chodzi/.Wlosy stana sie po prostu bardziej geste,zwiekszy sie ich ilosc.

Czy przedluzanie niszczy wlosy? Tak -jesli metoda jest zle dobrana i jesli waga aplikowanego pasemka jest zbyt duza w stosunku do kosmyka naszych naturalnych wlosow..Tak ,jesli wlosy sa zle pielegnowane.

Jak dlugo mozna cieszyc sie wlosami?
To zalezy od kilku czynnikow.Od jakosci aplikowanych wlosow,od ich pielegnacji i metody zabiegu jaka zostaly zalozone.
Usredniajac 3-6 m-cy.
Jednak spotkalam klientki,ktore wlosy nosily dluzej niz 6 m-cy i takie ,ktore nosily wlosy zaledwie 1 tydzien!!!!
Sama w czasach gdy ,,krolowaly,, syntetyki nosilam zwykle ,,azjaty,, 5 m-cy.Uwazam ,ze zawdzieczam to wylacznie wzorowej pielegnacji,choc pamietam jak kiedys poszlam spac z jeszcze mokrymi wlosami i rano obudzilam sie z ,,mopem,,Skonczylo sie wizyta u fryzjera i 2 godzinnym rozczesywaniem:)Ale to ewidentnie moja wina.

Co do ilosci pasm uwazam ,ze by przedluzyc sredniej grubosci i gestosci wlosy to 60 pasm jest iloscia zbyt mala.Chyba ,ze aplikujemy pasma 2 gr co nie jest juz bezpieczne dla kondycji naszych ,naturalnych wlosow.Bezpieczna gorna granica to waga 1 gr.Przy aplikacji pasm do wlosow cienkich zalecam 0,5 lub 0,6 gr.

By zagescic ladnie ,dlugie z natury,zdrowe wlosy potrzebujemy okolo 50 gr wlosow.Wtedy moga byc to pasma o wadze 1 gr.

Pytanie do ewa ewulec:

Jak mona uzyskac najlepszy efekt aplikujac 60 pasm kiedy naturalne wlosy siegaja ledwie za ramiona a klientka marzy o wlosach do pasa?
Nie pytam zlosliwie ale moze wiesz o czyms do czego ja w swej praktyce jeszcze nie doszlam.

Serdecznie pozdrawiam:)

  • Strona
  • 1

Katalog firm