Do góry

LB Dental Practice Glasgow- opinie.

Temat zamknięty
Pixie08
27
Pixie08 27
16.10.2011, 19:49

Witam.
Korzystał ktoś z usług tego dentysty?? Co mozecie powiedziec? Jesli chodzi o dbanie o klienta oraz ceny.
Osobiscie mam problem z wychodzącymi 8-emkami. Najprawdopodobnie do wyrwania.
Czy przysługuje mi taka usługa na kase chorych?

ment0s
1 191
ment0s 1 191
#116.10.2011, 20:09

Jak chcesz mieć to dobrze zrobione to lepiej tam nie idz, naciągacze i tyle, pan "doktor" zrobił mi kanałowe leczenie zdrowego zęba który promieniował od innego, prawa jedynka miała lekki ubytek, po jego wypełnieniu zaczęły się bóle przy jedzeniu i piciu a nawet po czasie przy samym oddychaniu, powiedziałem to doktorowi to mnie spławił że to tak ma być że to normalne, i tak kilka wizyt aż w końcu przy niesamowitym bólu stwierdził że trzeba robić kanałówke,

oprócz tego burdel w recepcji, te młode dziewczyny nie mają zielonego pojęcia kto co wpłaca, pod koniec "leczenia" okazało się że jest niedopłata, więc poprosiłem o wyciąg tego co już wpłaciłem i zobaczyłem kwoty typu 15, 12 funtów itd, gdzie najmniejsza wpłata wynosiła 25funtów ale już nie chciałem się kłucić.

Ostatecznie poszedłem do innego dentysty który stwierdził że jeden ząb miał zrobioną kanałówkę zupełnie nie potrzebnie, jedynka po tym malutkim ubytku musi zostać zrobiona kanałowo ponieważ pan doktor nadwiercił dziurke w korzeniu przy samym dziąśle i po kilku tygodniach zaczął się ząb psuć. dodatkowo przy oględzinach wyszło że plomba którą założył ostatecznie pan doktor ma szczelinę bezpośrednio do korzenia, gdyby tego dentystka nie zauważyła skończyło by się to kanałówką.

Sam słysząłem rozmowe pani recepcionistki z doktorem o poprzedniej klientce
pytanie : ta klientka *** miała robioną kanałówke ?
odpowiedź: eeee tam taki mały opatrunek wystarczyło założyć.

Domyślam się że ta biedna kobieta wywaliła ponad stówe na kanałówke a potem i tak musiała pewnie robić kanałówke po takim zabiegu.

Jak najbardziej odradzam.

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#216.10.2011, 23:20

Bylem tam w tamtym tygodniu w sobote , zamierzalem sie na konkretna usluge ale teraz to juz sam nie wiem , wydawalo mi sie ze to renomowana klinika , no ale teraz to jednak zaczekam co powiedza na ten temat inni.

Pixie08
27
Pixie08 27
#317.10.2011, 10:31

uuu. To juz sama nie wiem. A znasz moze jakiegos dentyste dobrego?? No i wolałabym polaka by zrozumiec na czym tak właściwie stoje.

xlady
2 676
xlady 2 676
#417.10.2011, 11:08

Pixie 08 , znam ta klinikę bardzo dobrze a jeszcze lepiej lekarzy ;) Jeśli zależy Ci na usłudze wykonanej w taki sposób ze po powrocie do domu nie spotka Cie niespodzianka o której doktor zapomniał powiedzieć, to zdecydowanie mogę polecić doktora Wojtka. Z nim można wszystko przedyskutować i masz pewność ze lekarz rozumie Twoje obawy a nie " siadaj pani, będzie dobrze". Ogólnie klinika fajna tylko trzeba wyraźnie powiedzieć o co chodzi. Z doktorem B. dość nawojowałam i nerwów straciłam właśnie przez brak współpracy pacjent - lekarz. Tak ze jak czujesz, ze lekarz z Tobą nie współpracuje, nie odpowiada na wszystkie Twoje pytania o wątpliwości a po powrocie do domu np po ekstrakcji masz kawałki kości o czym lekarz nie uprzedził a Ty w panice myślisz ze to ząb, lub masz przygotowany ząb do leczenia kanałowego a miało być tylko borowanie i o tym tez lekarz nie powiedział - zmień lekarza ! Ja tak zrobiłam i wreszcie pozbyłam się panicznego strachu przed fotelem dentystycznym i dentystą sadystą.

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#517.10.2011, 15:46

A czy generalnie sa w Glasgow stomatolodzy,ortodonci ktorych znacie lub mozecie polecic? Jakos nie jestem przekonany do LB , przynajmniej na razie..

leonek
552
leonek 552
#617.10.2011, 15:58

Jest taka fajna babka w Helensburghu - Ania. Zaklad z prawdziwego zdarzenia (czysto i nowe sprzety, a nie to co LB) i kobiecina naprawde zna sie na tym co robi - polecam

xlady
2 676
xlady 2 676
#717.10.2011, 17:42

leonek, a już ma wole miejsca żeby się zapisać bo swojego czasu nie można było się zapisać bo miała full listę.

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#817.10.2011, 22:24

Dajcie jakis link,namiar na ta pania Anie jesli mozna.

leonek
552
leonek 552
#918.10.2011, 11:04

nie wiem nie bylem juz z 6 miechow

MAGDA
392
MAGDA 392
#1018.10.2011, 11:15

ja pierwszy raz 2 lata temu bylam w LB u doktora Bishary i jak nie narzekam na niego wrecz raczj chwale, wracam tam co jakis czas na kontrole i jak cos nowego sie pojawi a wszystko co chcialam to mi zrobil bardzo dobrze i o wszystkim mnie uprzedzal i pytal sie jak chce miec zrobiony

frikolka
15
#1118.10.2011, 13:29

ludzie odradzam tę klinikę !!!!
Leczę się tam już około 5 miesięcy i już tam nie wrócę !!!!!!!!!!!
Po zrobieniu kilku zębów już dwa zaczynają boleć ..................
Poza tym po leczeniu moje zęby są wrażliwe na zimno i ciepło
Poszłam zrobić jedynkę, wystarczyło ją wyczyścić i wstawić plombę a po 4 miechach ból jak cholera, zapalenie, wysoka temperatura, trudności z jedzeniem, piciem, myciem zębów i wiele innych czynności ................. i co sie okazało ......musimy zrobić kanałówkę .....jakby porządnie wyleczył mi zęba to nie trzeba by było robić kanałówki
Masakra spieprzone zęby i tyle, aż się boję pomyśleć czy nie będę mieć problemu w przyszłości z innymi zębami które tam leczyłam ..............chyba pozostaje mi proteza :(
Odradzam i jeszcze raz doradzam .......no chyba że chcecie protezki wstawiać

smile1
2
smile1 2
#1218.10.2011, 19:16

ja tez chodze 2lata i nie mam zadnych zastrzezen jestesmy takim narodem ze zawsze bedziemy nie zadowoleni.tyle ile gabinetow tyle opini,kazdy moze sobie wybrac gabinet jaki chce,kazdy ma wolny wybor! i musimy pamietac ze leczymy sie na panstwowej sluzbie zdrowia.ja mam doswiadczenia z polski gdzie musialam wstawac wczesnie rano zeby sie dostac do dentyty i terminy byly dlugie a nie stac mnie bylo na leczenie prywtnie a jesli chodzi o dziewczyny w recepcji to chyba dobrze ze pracodawca daje szanse mlodym ludzia. ciekawe czy pisali byscie takie opinie o szkockich gabinetach?

h20.
1
h20. 1
#1318.10.2011, 19:27

zgadzam sie z smile1. mieszkam tu od 5 lat i od poczatku chodze do Dr. B. i jakos nie nazekam! ja mialam bardzo duze problemy z zebami i mam je wyprowadzone. jesli chodzi o wychodzace 8-emki tez mialam z tym problem i zostalam skierowana na chrurgie. uwazam ze kazdy przypadek danego zeba jest calkiem inny i kazdy ma prawo wyboru . pierwsza wizyta jest to przeglad wiec odrazy moze stwierdzic czy odpowiada mu dany lekarz

jilsander
13
#1418.10.2011, 19:29

jesli szukasz dobrego dentysty moge Ci polecic gabinet na Great Western Road. co prawda nie ma tam polskich dentystow ale jedna z asystentek mowi po polsku wiec nie ma problemu jesli chodzi o tlumaczenie..chetnie podam namiary na ta klinike jesli w dalszym ciagu szukasz dobrego 'fachowca'...

smile1
2
smile1 2
#1518.10.2011, 19:35

bizoniusz1975 teraz przeczytalam twoj komentarz to nie jest klinika tylko przychodnia ,a to jest roznica! zakres uslug jest podstawowy. wiecej nie bede komentowac bo mam lepsze zajecia niz siedzenie i nazekanie

selma_selma
16 456
selma_selma 16 456
#1618.10.2011, 19:38

podaj ten namiar na gw road....albo jesli ktos zna gdzies na particku, hillhead lub yorkhill.....moze byc chinczyk wazne zeby bardzo dobry byl

Profil nieaktywny
pryncypal
#1718.10.2011, 19:38

ja zarejestrowalem sie do LB poszedlem pierwszy raz i okazalo sie ze przyjela mnie kobieta ,chyba lotyszka nie jestem pewien ,przy rejestracji prosilem o polkiego dentyste to byla pierwsza plama ze strony recepcjonistki ,nastepnie powiedzialem kategorycznie ze ja chce do pana Wojtka ,owszem przyjal mnie bo chodzilo o wyrwanie zeba ,ale chcialem dalej leczyc tam zeby ,niestety okazalo skie ze jest problem bo zostalem przypisany do pani doktor ,a ja chcialem do pana Wojtka i skonczylo sie na tym ze nie poszedlem wiecej tam ,bo skoro ktos zawinil ,a ja mam za to ponosic konsekwencje to bardzo dziekuje .

Profil nieaktywny
pryncypal
#1818.10.2011, 19:39

niev wiem ale na tym GW rd pracowala znajoma asystentka ,lecz ona tam chyba juz nie pracuje ,nie jestem pewien ,czy o te dentystke chodzi .

jilsander
13
#1918.10.2011, 19:43

adres przychodni 128 GW road, g4 9ad, pytajcie o Ilone jesli macie problem z ang a jesli nie to dr Maria jest dentystka NHS takze jak cos to umawiajcie sie do niej...

xlady
2 676
xlady 2 676
#2018.10.2011, 22:59

lewarek, kiedy byłeś ostatni raz ? Pytam, bo dawno mnie nie bylo a chciałam do Dr Wojtka się zapisać ale coś wspominasz a jakiejś nowej doktorce, czyżby doktor już tam nie pracuje ?!

#2126.07.2014, 08:29

Pomimo zlych opini na temat tej kliniki moja z\ona pojechala do tej kliniki. z poczatkowym nastawieniem ze tylko zrobi zdjecie rtg i zobaczy co dalej. o dziwo fachowa opieka od samego poczatku . spedzila zona ponad poltorej godziny na fotelu i zabek jest wyleczony. nie wierze we wczesniejsza opinie ze niby ktos mial zalozony opatrunek a zaplacil za kanalowe leczenie. jakim trzeba byc idiota zeby nie rozroznic leczenia kanalowego od opatrunku....rece opadaja. ceny prawie jak w polsce. moja dentyska za kanalowe leczenie bierze 300-400zl natomiast zona za ta sama usluge tutaj zaplacila £100. wrocimy tam napewno. z czuystym sumieniem polecam!!!!!!

  • Strona
  • 1

Katalog firm