Do góry

Martwa ciaza i co dalej ?

Temat zamknięty
Karolinaa12
1
20.03.2013, 16:20

Witam wszystkich pisze z zapytaniem dla kobiet ktore może przechodziły to co ja obecnie :( w zeszłym tygodniu dowiedzialam sie że niestety nasz dzidzius którego bardzo pragnelismy z męzem nie rozwija sie .Serduszko przestało bic na przełomie 10 a 11 tygodnia .Po dokładnym skanie stwierdzili w szpitalu ze mamy przyjsc na drugi skan za tydzin ale nie robia nam nadzije bo to niezbyt dobrze wyglada .tak wiec bylismy zrozpaczenia dalej jestesmy wyszlismy ze szpitala dojechalismy do domu i dostałam bardzo obfitych krwawien ze skrzepami juz wiedziałam ze to koniec :( wrocilismy spowrotem po szeregu badan , na skanu stwierdzono ze szyjka macicy jest otwarta i zaczeło sie poronienie zostalismy w szpitalu podawano mi co 4 godziny babletki na przyspieszenie, krwawienia czasem były obfite z skrzepami po 12 godzinach wszytko sie zatrzymało zero krwawien bolu brzuch nic :/ dlaje podawano mi tabletki rano o 8 miałam badanie wewnetrzne stwierdzono ze szyjka macicy jest zamknieta ( czy to mozliwe ze mogła sie spwrotem zamknac ) podano mi kolejne dawki tabletek na przyspieszenia ale nic to nie dało wysłali mnie do domu i mam czekac na poronienie samoistne :( jesli bede skórcze albo krwawienia przyjechac do szpitala :( w piatek mam skan jak narazie od niedzieli nic sie nie dziej sa lekke krwawienia ale po zatym nic :( strasznie sie boje drugiego skanu bo mam juz dosyc tych badan jestem wykonczona emocjonalnie :( swiadomosc tego ze mam w sobie martwy zarodek jest straszny juz raz przechodziłam przez to w czerwcu tylko ze wtedy po tablatkach odrazu sie działo dlatego wiem co mnie czeka :( :( zrobiłam bym usówanie mechaniczne ale nie moge bo po ciazy w polsce i usówaniu łozyka mialam pozniej kaplikacje ze jajnikeiem nie che tego samego z prawym bo wtedy juz nie bede mogła byc nigdy wiecej w ciazy a bardo bysmy chcieli 2 . Nie wiem czego sie spodziewac w szpitalu czy sa jeszcze jakes inne metody farmakologiczne wywołujace poronienie martwej ciazy ? prosze o porade . I Licze na zyczliwe odpowiedzi bo głupie kometarze nie sa mi potrzebne . dziekuje za pomoc i przepraszam ze tak skaplikowanie to opisałam .

AgnieszkaAnna
16 11
#420.03.2013, 17:39

i to sie nazywa hamskosc polska nie przejmuj sie dziewczyno polecam przejsc sie do gp i wypytac o ulotki napewno cos maja i głowa do góry .. jesli chodzi o prowokacje temat jak kazdy inny jesli ktos ma problem wypadało by poradzic a nie dokuczac abaddon ,,, bo to nie temat do dokuczanie i zagrywek POLSKICH POLA...

Profil nieaktywny
maciej1980
#621.03.2013, 06:43

wyrazy wspolczucia , naprawde przykra historia...

Profil nieaktywny
maciej1980
#721.03.2013, 06:44

wyrazy wspolczucia , naprawde przykra historia...

styczen
489
styczen 489
#822.03.2013, 11:57

trzymam za Ciebie kciuki

kat525excentryk
2 491 308
kat525excentryk 2 491 308
#922.03.2013, 13:09

Mialem koleszke, ktory przechodzil to samo z zona.Faceci mimo wszystko inaczej to przechodza...

totajolka
196
totajolka 196
#1027.11.2014, 16:27

W moim domu brak ciszy...zawsze mowilam mozecie robic wszystko...ale nauka na skrzypcach w moim domu to ja...wkladam zatyczki.Dwa lata byla przerwa z graniem na skrzypcach bo matka w domu wychodzila z siebie...
No i zycie jest inne...Od dzis mam skrzypce w domu i dalej bedzie wesolo:)

totajolka
196
totajolka 196
#1127.11.2014, 16:34

Po pierwszej martwej ciazy...jest z czasem kolejna ciaza i...to granie na skrzypcach wytrzymam bo to wasza matka i wytrzyma chyba juz wszystko...:)

  • Strona
  • 1

Katalog firm