Serwisy tematyczne
Strona głównaSpołecznośćMiastaGlasgowForum dyskusyjne › Oplaty za leczenie stomatologiczne/ubezpieczenia
Polska Muzyka Feniks Polska Muzyka Feniks
Cała Wielka Brytania
Polska Muzyka Feniks - oprawa muzyczna na wszelkiego typu imprezy
Gardhouse
Glasgow
Wszystko w domu i ogrodzie. Polecam fachowa pomoc od A do Z.
Polskie Biuro w Edyn... Polskie Biuro w Edynburgu (Wester Hailes, budynek Whale Arts)
Cała Szkocja
Polskie Biuro w Edynburgu (Wester Hailes, budynek Whale Arts)

Glasgow

Polacy w Glasgow, Szkocja

Zaloguj się i dodaj komentarz

Oplaty za leczenie stomatologiczne/ubezpieczenia

• Strona
  • 1
. .
115
. .
02.04.10, 20:34

Czy ktos moze sie orientuje gdzie uzyskac pomoc (pozyczka lub rozlozenie platnosci na raty) w platnosciach za uslugi dentystyczne? Gdzies wyczytalam, o dental insurance ale nie wiem jak to dziala? Czy tym zajmuja sie specjalne firmy czy tez bezposrednio u kazdego dentysty mozna to zalatwic? Czeka mnie w wakacje gruntowne leczenie stomatologiczne , jestem upowazniona do bezplatnego leczenia NHS ale NHS nie pokryje wszystkiego (np. biale plomby lub implanty) i czeka mnie spory wydatek.
Czy ktos wie, jak mozna sobie poradzic z takim problemem? Nie pracuje (ucze sie full-time) i nie bede mogla duzo placic miesiecznie. Wyjazd do Polski tez nie wchodzi w rachube.
I czy ktos wie jakie sa wskazania do usuwania zebow pod narkoza? ( chodzi mi o wersje bezplatna ;)
Za wszelka pomoc bede wdzieczna.

randa997
1601
randa997
#1 | 02.04.10, 20:40

Zapytaj KAME ona wszystko wie wiec cos poradzi ....

Anyuta
730
Anyuta
#2 | 02.04.10, 22:07

Ania,zalezy od dentysty,ale wiekszosc moze ci rozlozyc splate na raty.Po co chcesz usuwac zeby pod narkoza skoro mozesz to zrobic laserowo pod miejscowym znieczuleniem?Mi wyrosl zab w podniebieniu i musialam zdrowego usunac.Myslalam,ze bedzie bolalo,ale,ze mialam swietna dentystke w Polsce usunela mi zeba laserem.Nic nie poczulam,laser powstrzymal krwawienie,zadnych komplikacji.

Anyuta
730
Anyuta
#3 | 02.04.10, 22:14

Narkoze najczesciej stosuje sie w przypadku dzieci ze wskazaniami(np.tych z zespolem Downa)lub osob panicznie bojacych sie dentysty,ale nie wiem jak wyglada to cenowo

Beton_Gawel
12019
Beton_Gawel
#4 | 02.04.10, 22:18

ja biale plomby za free dostalem

. .
115
. .
#5 | 02.04.10, 22:42

anna smith, sek w tym, ze miesiecznie moge splacac bardzo male kwoty i watpie, zeby jakis dentysta zgodzil sie na kilka lat splacania ;)
a co do usuwania - to fakt, panicznie boje sie dentysty, jestem pewna ze zejde mu tam na zawal na tym fotelu zanim cos w ogole zdazy zrobic :) a poza tym bede miec dosyc ciezkie rwanie kilku zebow i chcialabym zeby to bylo za jednym razem a napewno tego nie przetrwam na zywca!
no i w miejsce tych usunietych chcialabym wstawic implanty i dlatego bedzie to dosyc drogo jak na moja kieszen

a czy jest mozliwe usuniecie pod narkoza na NHS? wiem, ze czesc leczenia mozna miec na NHS (np usuwanie wlasnie) a czesc prywatnie (np. plomby)

betonowy, to mowisz ze plombe za free dostales? kazdy tak mowi ;)

. .
115
. .
#6 | 02.04.10, 22:45

<> <>
#1 | Dziś - 20:40

Zapytaj KAME ona wszystko wie wiec cos poradzi ....

a jak mam ja niby zapytac? jest tu jakis osobny dzial z pytaniami do Kamy ? ;)

Krejzi
France
3225
Krejzi
#7 | 02.04.10, 22:45

niezły bałagan tam musisz mieć skoro cię tylko ekstrakcja i implanty ratują...

. .
115
. .
#8 | 02.04.10, 23:21

crazy, a no rozne wypadki chodza po ludziach, jedni traca wlosy, inni rozum, a jeszcze inni zeby i nie zawsze jest to zalezne od nas, najwazniejsze, zeby nie stracic nadzieji, ze mozna to wszystko odzyskac ;)

Beton_Gawel
12019
Beton_Gawel
#9 | 03.04.10, 11:03

implantow nie dadza Ci za darmo znajoma robila z 10lat temu to ponad 3tys zaplacila.
zrobia tobie kornoki na nhs i to wszytsko,albo takie zeby,ze bedziesz an noc wyciagala.
ale jak siedzisz na benefitach to masz tez za free.

Zaloguj się i dodaj komentarz
  • Strona
  • 1
© 2014 Emito.net
O nas Reklama Kontakt Partnerzy Wytyczne dla społeczności Prywatność Regulamin
Information in English: About Advertise Post a free classified ad Contact