Do góry

Pomocy szukam juz 2m

Temat zamknięty
Damian.12
8
22.07.2015, 23:00

Witam. Mam 20 lat mieszkam w Paisley i potrzebuje pomocy bo mam spory problem ze znalezieniem pracy po wszystkich juz agencjach jakie znalem sie pozapisywalem. Kazdego dnia jestem na emito szukam pracy i wysylam CV. Niewiem co juz robic tak naprawde tez jezyk mnie wstrzymuje bo nie znam go za dobrze bo jestem tu dwa miesiace a jak do szkoly chodzilem to nie sadzilem nigdy ze az tak mi sie przyda... Ludzie prosze pomozcie wierze w to ze sa jeszcze tacy Polacy na tej Szkockiej ziemi ktorzy bezinteresownie potrafia pomoc. Z gory dziekuje za kazda sugestje i wskazowki. Pozdrawiam wszystkich goraco ! :)

raf12
9
raf12 9
#126.07.2015, 14:42

spróbuje staffline - fabryka kurczaków i red rock fabryka łososi, i scotbeef serch i red rock, chodź po różnych interesach i pytaj o prace, ogólnie bez jezyka teraz ciężej, nie to co x lat temu, ale jest możliwe znaleźć robotę. wolny czas poświęć na naukę i tyle.

Damian.12
8
#227.07.2015, 10:10

Raf12 znasz moze adresy do tych agencji dziekie za pomoc ;)

Infidel
14 242
Infidel 14 242
#327.07.2015, 12:43

Niewiem co juz robic tak naprawde tez jezyk mnie wstrzymuje bo nie znam go za dobrze bo jestem tu dwa miesiace a jak do szkoly chodzilem to nie sadzilem nigdy ze az tak mi sie przyda...

I przyjechales do obcego kraju gdzie jezyk to podstawa, czy zrobiles jakiekolwiek rozpoznanie zanim wsiadles w samolot? Spytaes sie kogos kto byl albo jest tutaj?

Wiem, ze musztarda po obiedzie ale chlopie 20 lat to juz mozna miec leb na karku, dwa ze szukasz pracy....kurna jakiej? Wrzuce watek na emito "Szukam pracy" ale jakiej, co robisz? co chcesz robic? Myslisz, ze ktos da ci prace nie wiedzac o tobie nic? Jak dostaniesz namairy na agencje to bedzie dobrze.

rafal198011
268
#427.07.2015, 13:21

hillhouse precast concrete Beith
Jd Pierce glengarnock
Mc Laughlin drainage Kilwinning
Adresow I nr tel poszukaj na necie
To sa 3 miejsca gdzie jest spora szansa dostac jakas robote
Sorry ale inaczej ci pomoc nie moge

garciavege
13
#531.07.2015, 22:45

Jeszcze maxwell bruce - fabryka lososi w G72 chyba

Profil nieaktywny
kabam
#601.08.2015, 08:34

Spróbuj jako care assistant, zawsze potrzebują ludzi bo nikt rozsądny nie wytrzyma tam długo, np: Care UK, mają care home w Newton Mearns, tylko przestrzegam, że to "gówniana" praca, dosłownie, podcierasz pupki i jesteś narażony na ataki dziadziów i babć z demencją lub poprostu z wrednym charakterem. Dodatkową wadą tej pracy jest wredota pielęgniarek różnej maści, czarne, śniade czy "napalone" szkotki, leniwe stworzonka które swoimi błędami zawsze obarczą ciebie, dodatkowo dochodzi aspekt innych care assistantów, szczególnie szkoci, delikatnie mówiąc nie sa to ludzie górnolotni, jeżeli jesteś zdesperowany to śmiało wal na care assistanta.

  • Strona
  • 1

Katalog firm