Do góry

Psycholog szuka możliwości zdobycia doświadczenia.

Temat zamknięty
enigmaa87
16
06.10.2013, 18:02

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,

Jestem absolwentką psychologii. Szukam możliwości zdobycia doświadczenia w pracy jako psycholog (wolontariat też wchodzi w grę). Czy ktoś z Was orientuje się z jakimi ośrodkami,stowarzyszeniami, fundacjami mogłabym podjąć współpracę?
Zastanawiam się również jakie warunki należy spełniać, żeby w przyszłości pracować jako psychoterapeuta w Szkocji?
Będę wdzięczna za każdą informację.

Pozdrawiam!

max_pl_taxi_gls
6 722
#106.10.2013, 18:44

w ramach zdobycia nowych doswiadczen" ;) polecam film ,, Koneser ,, ... bez zadnych podtextow ... cos z twojej dziedziny ...

Profil nieaktywny
Bebej
#206.10.2013, 19:18

Poszukaj stowarzyszeń polonijnych w Szkocji. Google pomoże je znaleźć. I na Boga, psycholog zaczyna od witam? Co za maniera wśród ludzi??? :/

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#306.10.2013, 19:26

Bebej, psychologów narobiło się jak psów, co któryś tam kelner to psycholog. To i "witam" dziwić nie powinno.

harrier
10 819
harrier 10 819
#406.10.2013, 19:48

Nie przepadam za 'witam' ( jakos zalatuje mi salesmanem), ale w koncu co w tym zlego? Enigmaa 87 zalozyla watek, tak jakby stolik ustawila w przestrzeni publicznej... stoi przy tym stoliczku i wita petajacych sie po emito userow.
Nie wiem, niestety, jak zostac psychoterapeutka w Szkocji. Psycholozka moze pewnie wykorzystac swoje umiejetnosci w wielu organizacjach charytatywnych.
Ostatnio szukali wolontariuszy do czegos, co sie chyba nazywa 'Children's Panel', mozna sobie wyguglac szczegoly. Chodzi o kolektywne rozwiazywanie trudnych sytuacji dzieci i mlodziezy.
Tu pelno wolontariatow, mozna wybierac, przebierac.

Esha_
42 134
Esha_ 42 134
#507.10.2013, 10:21

Przejrzyj oferty:

http://www.volunteeredinburgh.org.u...

-może coś Cię zainspiruje.

no_name
86
no_name 86
#607.10.2013, 22:26

Samaritans, Penumbra, Scottish Association for Mental Health, Glasgow Association for Mental Health, Mental Health Network - google wyrzuca sporo opcji.

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#707.10.2013, 23:16

Będę wdzięczna za każdą informację.

dir i vdir są wersjami ls o różnych domyślnych formatach wyjściowych. Polecenia te wyświetlają informację o plikach (dowolnego typu, łącznie z katalogami). Opcje i argumenty określające pliki mogą być używane w dowolnej kolejności.

Dla nieopcyjnych argumentów wiersza poleceń określających katalogi domyślnie ls podaje zawartość katalogów, bez podkatalogów i z pominięciem plików o nazwach rozpoczynających się kropką. Dla innych argumentów, nie stanowiących opcji ls wyświetla jedynie nazwę pliku. Jeżeli nie podano innych niż opcje argumentów, to wyświetlana jest zawartość bieżącego katalogu.

Domyślnie wyniki są sortowane alfabetycznie. Jeżeli standardowym wyjściem jest terminal to wyniki wyświetlane są w szpaltach (kolumnach) posortowanych pionowo a znaki kontrolne wyprowadzane są jako znaki zapytania; w innym wypadku są listowane jeden na wiersz a znaki kontrolne wyprowadzane są bez zmian. W dir pliki domyślnie są wyświetlane w kolumnach, posortowanych pionowo. W vdir pliki są domyślnie listowane w długim formacie.

tu jest jeszcze troche: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ls_%28...

IcanSayIt
57
#807.10.2013, 23:33

Tylko obiecaj pacjentow nie zjadaj
:-)
To z " Biala I strzala"

TuneUp
70 455
TuneUp 70 455
#907.10.2013, 23:38

zapytaj Alberta, może dostaniesz angaż na emito. tyle tu świrów że spokojnie doktorat można zrobić ;]

IcanSayIt
57
#1012.10.2013, 21:55

A moze wlasnie to tak przy okazji
Pytanie za milion pfuntow moge (na powaznie pytam )

terapia
1
#1116.04.2014, 20:19

Witaj enigmaa87
(alternatywnie dla zniesmaczonych: czesc, Dzien Dobry; niepotrzebne skreslic...;-))
Ps. Dlaczego "Witaj" tak urazilo co niektorych? ... organizujemy osobny watek? ;-)A tak na powaznie, szanujmy sie i nie czepiajmy szczegolow a swiat bedzie lepszy. Pozdrawiam wszystkich..czepialskich tez ;P

Co do pytania..jest wiele organizacji, ktore poszukuja psychologow. Widzialam kilka ofert pracy dla Psychologow, glownie klinicznych. Czasem takie ogloszenia pojawiaja sie na s1jobs, reed i innych portalach tego typu.
Co do wolontariatu Place2be czesto rekrutuje psychologow do pracy z dziecmi i mlodzieza. Mozesz rowniez skontaktowac sie z Hospicjami, organizacjami takimi jak Cruise, McMillan Cancer Support, Women's Aid lub Centrami Terapii, ktorych jest w Szkocji wiele.
Piszesz rowniez o wykonywaniu pracy psychoteraputy... Jesli masz skonczona Psychologie mozesz sie "doksztalcic"/ przekwalifikowac. Generalnie w Szkocji, wymagany jest Dyplom by praktykowac jak Psychoterapeuta. Jest wiele kursow organizowanych na uniwersytetach. W zaleznosci od tego jaki rodzaj terapii Cie interesuje...jest ich kilka, proponuje zagladnac do ofert University of Glasgow, University of Strathclyde, Caledonian University pod zakladka Counselling.
By ukonczyc studia bedziesz musiala rozpoczac prace z klientami juz na poczatku kursu (tutaj kladzie sie nacisk na praktyke i zazwyczaj jednym z zalozen kursu jest to by student mial ukonczone conajmniej 100 godzin praktycznych by mogl otrzymac kwalifikacje) wiec warto podjac wolontariat. Na pewno znajdziesz cos dla siebie. Serdecznie pozdrawiam i zycze wytrwalosci

Esha_
42 134
Esha_ 42 134
#1216.04.2014, 21:03

enigmaa87
06.10.13, 18:02

"Psycholog szuka możliwości zdobycia doświadczenia".
_______________________________

Doskonale trafiłaś.

Esha_
42 134
Esha_ 42 134
#1316.04.2014, 21:04

Rzucisz mi piłeczkę?

wkarllo
521 38
wkarllo 521 38
#1419.04.2014, 20:39

niech rzuci do mnie - ciekawe czy da rade =)

Sylwia1234
621
#1526.04.2014, 19:29

zawsze mozesz zaczac od psychoanalizy czlonkow tego forum.

Cos mi sie wydaje, ze zawod szybko by ci sie znudzil ;)

a w ogole to powodzenia, wydaje mi sie, ze jest zapotrzebowanie na polskich psychologow z Szkocji. Tylko trzeba zmienic ludzkie podejscie do korzystania z takiej pomocy.

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#1627.04.2014, 02:17

nie potrzebuje zadnych psychologów
ani testów

normalnie mi się wszystko z cipą kojarzy
czyli jestem zdrów

http://fakty.interia.pl/raport-gran...

  • Strona
  • 1

Katalog firm