Do góry

Walizka Wizzair

Temat zamknięty
Wysocka.T
3
10.07.2015, 19:06

Kochani mam pytanko odnoscnie bagazu podrecznego bez koniecznosci placenie w liniach wizzair. moze ktos orientuje sie czy bardzo regorystycznie kontroluja podreczne bagaze, chodzi mi o wymiary. Poprostu walizke ktora kupilam jest ciut dluzsza wyzsza. I teraz zasatanawiam sie czy wpuszcza mnie na poklad samolotu, bilet juz kupiona tylko ten podreczny nie daje mi spokoju. jesli ktos mial stycznasc prosze o odpisanie. Dziekuje i pozdrawiam

Profil nieaktywny
raytoo
#110.07.2015, 19:59

jesli ciut to spoko, najwyzej ja zbutujesz do tej ich wymiarowej stalowej klatki :)

Profil nieaktywny
jozek.
#210.07.2015, 20:08

powinnas przejsc bez problemu.Tak naprawde to nie sprawdzaja w tej klatce.Ja jak ostatnio lecialem flybe to gosciu taka waliche wsadzil ze na moja skromna torbe podreczna juz nie bylo miejsca,ale ze mialem torbe prawie pusta to udalo mi sie ja wcisnac.

Profil nieaktywny
raytoo
#310.07.2015, 20:12

a lecial juz ktos tymi czech airlines ? podobno bagaz rejestrowany do 15 kg i poczestunek na pokladzie w cenie biletu ?

Profil nieaktywny
Bebej
#410.07.2015, 20:31

Moi drodzy, pytanie w zasadzie rozsądne. Jednak zwróćcie uwagę na to, kto je zadał. Pani (?) Wysocka, zarejestrowana sześć (!!!) lat temu. I przez te wszystkie lata, nie zdążyła się zorientować, jak się lata? Dla mnie to kolejny klon moderacji.
To się staje nudne!

Profil nieaktywny
raytoo
#510.07.2015, 20:35

no ale probuja cos by forum nie zdechlo calkiem

Profil nieaktywny
Bebej
#610.07.2015, 21:42

No to ja spróbuję po mojemu rozruszać towarzystwo. ZZaaakładam nowy temat :)

Wysocka.T
3
#710.07.2015, 23:14

Do P.Bebej.To ze profil zlozony 6 lat temu nie swiadczy ze musze wiedziec wszystko na temat lini lotniczych wizzair,i chyba po to jest forum zeby na nim pisac i dyskutowac,wymieniac sie informacjami.No chyba ze ktos jest tak ogarniety i wszechwiedzacy jak Pan Pani i nie ma takiej potrzeby.No nie wiedzialam ze to tak zakole w oczy,i natychmiast zostalam zdemaskowana,dobrze ze tylko tyle

Wysocka.T
3
#810.07.2015, 23:18

Pozostalym osobom za udzielenie odpowiedzi dziekuje stokrotnie,naprawde przydalo sie.Dawno nie latalam tymi liniami,i stad ta niepewnosc.pozdrawiam serdecznie

anatema
3 369
anatema 3 369
#911.07.2015, 15:44

raytoo
#3 | Wczoraj - 20:12
"a lecial juz ktos tymi czech airlines ? podobno bagaz rejestrowany do 15 kg i poczestunek na pokladzie w cenie biletu ?"
____________________________________

Daj spokój, jeszcze nie narodził się taki, który najadłby się knedlami.

  • Strona
  • 1

Katalog firm