Do góry

Weterynarz w glasgow

Temat zamknięty
kamyk1975
6
15.07.2014, 09:23

Hej,moja sasiadka ma chorego kota,tzn ma jakies wycieki sluzu z nosa,ja sie nie orientuje ale czy w glasgow jest jakis weterynarz polski?Watpie zeby sie dogadala a ja caly czas pracuje,moge ja tylko zawiesc,czy macie jakas wiedze na ten temat?

Negocjator
7 815 9
Negocjator 7 815 9
#115.07.2014, 10:36

nie znam polskiego veta w glasgow, ale mam namiar na polskiego smieciarza; moze nie do konca w temacie ale na pewno sie dogadasz.
Chcesz namiary?

Profil nieaktywny
nick_na_emito
#215.07.2014, 11:50

Nie lepiej by było znaleźć kociego weterynarza żeby się dogadał bezpośrednio z pacjentem? :)

Negocjator
7 815 9
Negocjator 7 815 9
#315.07.2014, 11:51

Na zasadzie : przychodzi baba do lekarza, a lekarz tez baba?

#415.07.2014, 16:15

moge polecic AlbaVet na Dennistoun, nie jest to Polski weterynarz. Dziewczyny (Szkotki) sa tam bardzo sympatyczne i napewno postaraja sie wytlumaczyc wszystko powolutku, wiec jesli sasiadka chociaz troche rozumie i potrafi cos z siebie wydusic (wiadomo zrobia krotki wywiad na temat stanu kota) to bez problemu zalatwi sprawe :)
Mysle, ze jesli nawet przygotuje sobie szybciej jakas sciagawke podstawowych odpowiedzi kiedy to sie zaczelo, czy podejrzewa co moglo to spowodowac, czy kot jest typowo domownikiem czy wychodzi na dwor i takie typu pierdolki to szybko zalatwi sprawe :)
http://www.albavet.co.uk/

#515.07.2014, 16:15

moge polecic AlbaVet na Dennistoun, nie jest to Polski weterynarz. Dziewczyny (Szkotki) sa tam bardzo sympatyczne i napewno postaraja sie wytlumaczyc wszystko powolutku, wiec jesli sasiadka chociaz troche rozumie i potrafi cos z siebie wydusic (wiadomo zrobia krotki wywiad na temat stanu kota) to bez problemu zalatwi sprawe :)
Mysle, ze jesli nawet przygotuje sobie szybciej jakas sciagawke podstawowych odpowiedzi kiedy to sie zaczelo, czy podejrzewa co moglo to spowodowac, czy kot jest typowo domownikiem czy wychodzi na dwor i takie typu pierdolki to szybko zalatwi sprawe :)
http://www.albavet.co.uk/

Profil nieaktywny
nick_na_emito
#615.07.2014, 23:19

Na takiej samej zasadzie mogę polecić małą przychodnie weterynaryjną na Cathcart Road, gdzieś w okolicach numeru 1000, mały zakład z białym szyldem. Sympatyczny weterynarz, przemiła asystentka, moja była ledwo dukająca po angielsku chodziła tam z kotem i nie miała problemów z dogadaniem się...

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#716.07.2014, 12:50

Negocjator
#1 | Wczoraj - 10:36
nie znam polskiego veta w glasgow, ale mam namiar na polskiego smieciarza
___________________________________________________

Sprzątnie truchło.

  • Strona
  • 1

Katalog firm