Do góry

seks

Kawa z Kate i Williamem

Ma mówić powoli, bo wśród gości będą arystokracji i politycy, dla których angielski nie jest językiem ojczystym. Ma nikogo nie urazić żartami, bo będą przecież biskupi. Ma śmieszyć i wzruszyć. BBC wyemitowało film z paradami dla księcia Harry'ego, który na weselu brata ma wygłosić tradycyjną mowę drużby. Wielka Brytania żyje dwudziestym dziewiątym kwietnia.

To jaki jest nasz seks?

My o sobie: nie odwiedzamy sex shopów, nasze podejście do seksu niewiele się zmieniło i nie zdradzamy partnerów. Inni o nas: jesteśmy bardziej wyuzdani niż pruderyjni, lubimy rozmawiać o seksie, a nasze związki rozpadają się głównie przez zdrady i obcokrajowców.

Polarity UK na zlecenie Cooltura w okresie 12-21 sierpnia przeprowadziło internetowe badanie na panelistach Poles Apart UK na temat seksualności Polaków w Wielkiej Brytanii. Są to unikatowe opublikowane badania tego typu przeprowadzone na polskich emigrantach na Wyspach.

Seks ulubioną tanią rozrywką

Dotknięci skutkami kryzysu finansowego Brytyjczycy coraz częściej wybierają zajęcia, które nie obciążają nadmiernie kieszeni. Seks okazał się najpopularniejszym z nich – podaje BBC.

Z badań przeprowadzonych w listopadzie przez ośrodek YouGov na grupie 2 000 dorosłych respondentów wynika, że dla większości Brytyjczyków seks wyprzedza oglądanie wystaw sklepowych, spotkania z przyjaciółmi i wszelkie inne formy spędzania wolnego czasu, niewymagające wydawania pieniędzy.