Do góry

kursy

Skorzystaj z oferty kursów językowych MacKenzie

Komunikacja, komunikacja i jeszcze raz komunikacja – to słowo najczęściej powtarzane w XXI wieku. Każdy z nas korzysta z poczty email, skype’a, internetowych forów dyskusyjnych, itd. Komunikujemy się niemal z każdym, praktycznie wszędzie na świecie, niezależnie od czasu, poprzez informację tekstową, rozmowę telefoniczną albo twarzą w twarz poprzez konferencję video. Jednak czasami taka komunikacja jest o wiele łatwiejsza aniżeli rozmowa z osobą w autobusie, sklepie czy w pracy...

Kursy angielskiego w Szkocji

North Ayrshire Council zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne kursy języka angielskiego ESOL. Zajęcia odbywają się w różnych miejscach m.in. Kilwinning, Irvine, Saltcoats i Stevenston.

Kursy odbywają się na wielu poziomach od podstawowego do zaawansowanego. Od stycznia 2009 roku North Ayrshire Council prowadzi również zajęcia przygotowujące do egzaminu IELTS dla osób, które rozważają rozpoczęcie edukacji na poziomie wyższym.

Nowy zawód potrzebny od zaraz

Jesteś ofiarą kryzysu w Wielkiej Brytanii? Straciłeś pracę lub obawiasz się zwolnienia? Podpowiadamy, jak zdobyć nowy zawód i jak poprawić swoje szanse na trudnym aktualnie brytyjskim rynku pracy.

Darmowy kurs inwestycyjny CMC

CMC Markets oferuje prawie 4000 intrumentów finansowych, które możesz zarządzać w dowolny sposób. W ofercie znajdziesz instrumenty dostępne na globalnym rynku finansowym, włącznie z polskimi akcjami.

Kurs dla polskich przedsiębiorców

Polacy mieszkający w Walii Północnej będą mogli wziąć udział w kursie, na którym dowiedzą się jak założyć własny biznes – podaje dziennik „Daily Post”.

Kurs organizowany przez Institute of Leadership and Management Enterprise odbędzie się w mieście Llandudno. Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim, ale wszystkie materiały będą również dostępne w języku polskim.

Kursy dla pracowników w Anglii

Pracownicy w Anglii otrzymają nowe prawo do do urlopu przeznaczonego na udział w szkoleniach związanych z wykonywanym zawodem – informuje serwis BBC.

W związku z wprowadzeniem nowych przepisów ministrowie przewidują, że ponad 300 000 osób weźmie udział w dodatkowych szkoleniach.

Ponad 30% pracodawców nie wysyła swoich pracowników na dodatkowe kursy. Rząd ma nadzieję, że nowe prawo zmieni tą kulturę.

Szkolenia będą mogły być na każdym poziomie i będą mogły być finansowane przez pracodawców, pracownika lub przez rząd.

Samorozwój

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany rozwijaniem swoich pasji, doskonaleniem umiejętności, potrzebujesz formalnego potwierdzenia doświadczenia w swojej specjalizacji, jesteś świeżo upieczonym magistrem, inżynierem czy dopiero rozpoczynasz budowanie swojej kariery, Wielka Brytania jest krajem bogatych możliwości.

Podstawowymi czynnikami przy wyborze odpowiadającego Ci kursu są cel kształcenia, dostępne środki finansowe, czas, jaki możesz poświęcić na naukę oraz miejsce nauki.

Przygotowania: cele, środki i czas

Kursy zawodowe i specjalistyczne

Jeśli wiecie jaki zawód chcecie wykonywać, możecie niemal z całą pewnością zostać wyszkoleni w tym kierunku i uzyskać takie kwalifikacje praktyczne i akademickie, jakich potrzebujecie w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Further education colleges (instytucje doskonalenia kwalifikacji), higher education institutions (instytucje kształcenia wyższego), learning providers (instytucje kształcące) i independent colleges (szkoły niezależne) oferują kursy praktyczne w zakresie potrzebnych wam umiejętności.