Do góry

Trejdoo.com

Trejdoo.com
offline

O profilu

Nazwa użytkownika:
Trejdoo.com
Zarejestrowany:
8 lat temu
Ostatnio online:
8 lat temu
Grupy:
10

Opcje

O użytkowniku

Imię:
Trejdoo.com
Adres email:
pomoc@trejdoo.com
Telefon:
+48 884 884 815
Strona internetowa:
https://www.trejdoo.com

Coś o mnie

Igoria Trade S.A. jest spółką usług finansowych która za pośrednictwem internetowej platformy Trejdoo.com świadczy usługi wymiany walut on-line oraz rachunków powierniczych Escrow. Nasza Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku NewConnect, i podlega kontroli Komisji Nadzoru Finansowego i Narodowego Banku Polskiego co daje jej pełną wiarygodność w sektorze finansowym.

Właściciel platformy transakcyjnej Trejdoo.com, zawarła z Commerzbank w Londynie umowę o współpracę i prowadzenie rachunku bankowego. Co to oznacza? Przede wszystkim, że transakcje prowadzone za pośrednictwem tego serwisu z Wielkiej Brytanii będą jeszcze tańsze, porównywalne z kosztami ponoszonymi przez użytkowników w Polsce. Koszt zasilenia w funty własnego portfela na Trejdoo poprzez wykonanie lokalnego przelewu na Wyspach wynosi jedynie 2 funty.

Następnie, dokonując na Trejdoo.com wymiany np. funtów na złotówki, unikniemy spreadu (kosztów wymiany w tradycyjny sposób), a wypłata złotówek, dokonywana jest bowiem z własnego rachunku na Trejdoo.com na wybrany rachunek banku w Polsce bez dodatkowych opłat. Zatem, całkowity koszt przesłania i wymiany pieniędzy do kraju wynosi 2 funty i jest wykonywany w trybie ekspresowym.