Do góry

mzyga.marykay

mzyga.marykay
offline

O profilu

Nazwa użytkownika:
mzyga.marykay
Zarejestrowany:
3 lata temu
Ostatnio online:
3 lata temu

Opcje

O użytkowniku

Imię:
Małgorzata
Nazwisko:
Szykowska-Zyga
Status związku:
W związku małżeńskim
Płeć:
Kobieta
Adres email:
mzyga.marykay@gmail.com
Komunikator:
WhatsApp, Facebook
Telefon:
07403953658
Strona internetowa:
https://www.marykay.co.uk/Maggie.Zyga/en-GB/

Coś o mnie

Witam Cię serdecznie na stronie poświęconej kosmetykom marki Mary Kay. Jest to Amerykańska marka założona przez Mary Kay Ash w 1963 roku. Produkty Mary Kay są najlepszej jakości kosmetykami, których nie znajdziecie w sklepie czy aptece, dla Mary Kay liczył się indywidualny kontakt z klientem i tak zostało do dzisiaj.

Moje obecne zajęcia

Może parę słów o mnie, nazywam się Małgorzata, ale nie pogniewam się za zdrobnienie Małgosia czy Gosia. W końcu jestem tu dla Was.
Z wykształcenia jestem pielęgniarką, od zawsze interesuje mnie tematyka zdrowia, a uroda i kondycja naszej cery to jeden z jej elementów. W UK mieszkam od 2014 roku, swoją przygodę zaczęłam w Londynie, potem było Birmingham a teraz zapuszczam korzenie w Coatbridge niedaleko Glasgow. Przesuwam się na północ, ale obiecuję wyżej już się nie ruszam, za zimno a mimo wszystko cenię sobie słoneczko.

Zainteresowania

Z pasji dbam o swoje (i innych zdrowie), a co za tym idzie staram się na promować i sama stosować aktywność fizyczną, racjonalne odżywianie (nienawidzę słowa dieta, czy Wam też kojarzy się tylko z restrykcjami i ograniczeniami?) i ogólnie propagowany zdrowy tryb życia. Nie muszę chyba dodawać, że zdrowy i ładny wygląd skóry też się w to wlicza?

Muzyka, którą lubię

Hmm i tu będzie może dziwnie, bo moja muzyka zależy totalnie od mojego nastroju. Tak więc z wielką przyjemnością słucham Smooth Jazzu, a także lekkiego Rocka. Jak to mówią, muzyka łagodzi obyczaje.

Ulubione programy TV

Telewizji ogólnie nie oglądam, wole oglądać filmy czy seriale, które sama wybrałam. Nie będzie tu na pewno zdziwieniem, że powiem ich uwielbiam Grę o Tron, ale bezwzględnym numerem jeden wśród sitcomów jest Teoria wielkiego podrywu.

Ulubione filmy

Niewątpliwie wszystko co wypuszcza Marvel i nieśmiertelny Harry Potter, ale filmy typu Czarny łąbędź, Adwokat diabła czy Minionki też zagościły w moim sercu.

Ulubione książki

Rozumiem, że podręczniki medyczne się tutaj nie liczą? Więc jak coś na luźno to na pewno seria Harrego Pottera, większość książek Kinga (nie przeczytałam wszystkich niestety), Mały książę i niezliczona jeszcze ilość przeróżnych i różnistych.

Ulubione cytaty

"Czasami jedna róża znaczy więcej niż tysiące róż"