Serwisy tematyczne
Strona głównaWiadomościNa luzie › Jak rabować kasiorę to z fantazją!
Jak rabować kasiorę to z fantazją!

Judyta Wąsik 16:03, 17.01.2012

Złodzieje z Manchesteru w pocie czoła przekopali się najpierw przez nasyp kolejowy, potem przez parking. Dalej, po prostej, przeorali sklep z gierkami i filmikami. Wynieśli nie fortunę z banku ale coś znacznie bardziej oryginalnego.

Z założenia plan był doskonały. Miał przewyższyć legendę "Angielskiej roboty", "Napadu Stulecia" i wszystkich dokonań Gangu Olsena.

Gang z Manchesteru przygotowywał się do tego skoku przez 6 miesięcy. Potężnym nakładem sił wykopał 30-metrowy tunel podobny do tego jakim mafia szmugluje Meksykanów za grube pliki dolarów do USA.

W Noc Napadu, 2 stycznia 2012 grupa ruszyła do dzieła. Przedostali się "katakumbami" do sklepu. Tam rozpruli... bankomat. Ich oczom ukazała się zawrotna fortuna - 6 tysięcy funtów. Oraz jako bonus dziesiątki filmów i gierek komputerowych, bo wryli się w sklep dziecięcych marzeń - "Blockbuster"!

Policjanci śmiejąc się pod nosem przyznają, że ta robota to pełna profeska. Gangsterzy wręcz przepisowo zabezpieczyli konstrukcję nośną montując specjalne stropy. Wyposażyli nawet podziemne przejście w oświetlenie. Przytachali ze sobą też sprzęt zdolny przeciąć 40-centymetrową, żelbetonową podłogę. Jak kopać, to porządnie!

Oficjalnie policja podejrzewa ten niezwykły gang o dokonanie podobnej "zbrodni" w 2007 roku. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie – niezwłocznie proszony jest o kontakt!

Zobacz także
Wasze komentarze
Konto usunięte
16322
Konto usunięte
#1 | 17.01.12, 17:28

Trzeba mieć fantazję dziadku :))

BD.K
13690
BD.K
#2 | 17.01.12, 18:00

2007, 2012
to hobbysci...:)
albo przygotowania do wystepu w "mam talent"

Konto usunięte
5077
Konto usunięte
#3 | 19.01.12, 00:18

jaka tam zbrodnia :) Prawdziwe talenty... kopalnie zamkneli więc... ;)

vincent.vega
vincent.vega
#4 | 19.01.12, 13:27

Ale ten sklep Blockbuster byl ich glownym celem czy zabladzili bo nie wiem? :D

emitozwisa.o_O
7
emitozwisa.o_O
#5 | 20.01.12, 01:12

Tak Blockbuster byl ich glownym celem.
Przedpremierowa najnowsza wersja gry Tomb Raider padła łupem gangu z Gliwic

Stirlitz
#6 | 31.01.12, 21:44

Wyszło im po 1000 funtów za każdy miesiąc kopania.
Już lepiej by zarobili, gdyby poszli do pracy.
hmmm... a może to próba przed ważniejszym skokiem, tylko chcieli sobie tak potrenowac...

© 2012 Emito.net
O nas Reklama Kontakt Partnerzy Prywatność Regulamin
Information in English: About Advertise Contact