Serwisy tematyczne
Strona głównaWiadomościWielka Brytania › UK: 12 nowych podejrzanych w sprawie Madeleine McCann
UK: 12 nowych podejrzanych w sprawie Madeleine McCann

umi 16:06, 04.07.2013
Chris Greenwood, Nick Fagge dailymail.co.uk

Scotland Yard zdecydował się ponownie przeprowadzić śledztwo w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. W historii brytyjskiej policji decyzja o ponownym otwarciu sprawy, zwłaszcza gdy dochodzenie toczyło się za granicą, zdarza się wyjątkowo. Podjęto ją, gdyż policja namierza nowych podejrzanych. Zdaniem funkcjonariuszy dziewczynka być może nadal żyje.

Madeleine w wieku 3 lat. Fot. You've seen this girl? by Gilberto A. Viciedo (CC BY 2.0)

Policja wierzy, że dziewczynka, w chwili zniknięcia mająca 3 latka, została porwana i może nadal żyć. Nie znaleziono w każdym razie dowodów na to, by została zamordowana.

Po uporządkowaniu całego zebranego dotychczas w sprawie Madeleine materiału dowodowego brytyjska policja zdecydowała o ponownym otwarciu śledztwa. Wobec braku dowodów śmierci dziewczynki, w nadziei że uda się ją jeszcze odnaleźć gdzieś żywą, funkcjonariusze postanowili podjąć w sprawie nowe postępowanie.

Reklama

Policja namierza 38 nowych podejrzanych, w tym 12 z Wielkiej Brytanii. Całe śledztwo obejmie teren czterech krajów, w tym Portugalii, w której zaginęła dziewczynka. Funkcjonariusze mają w tej chwili ogromne ilości śladów - do dyspozycji przekazano im m.in. materiał zebrany przez portugalskich kolegów, a także ślady zgromadzone przez firmy detektywistyczne zatrudnione przez ojca dziewczynki

Ponowne dochodzenie będzie prowadzone na terenie Portugalii. Potem, w zależności od jego wyników, może się przenieść. Sprawa Madeleine pozostaje niewyjaśniona od 2007 r.

Źródło: Chris Greenwood, Nick Fagge, Scotland Yard targets 12 British suspects in new investigation into disappearance of Madeleine McCann as top detectives says there is no evidence to suggest she is dead, dailymail.co.uk.

Wasze komentarze
mis.colargol
301
mis.colargol
#1 | 04.07.13, 19:15

blablabla

pryncypal
3619
pryncypal
#2 | 04.07.13, 19:22

pewnie juz dawno kwiatki od spodu oglada ,a oni znowu .

The_Kiel
Barbados
507
The_Kiel
#3 | 04.07.13, 19:27

Cóz za optymizm z Ciebie emanuje lewarek.

mis.colargol
301
mis.colargol
#4 | 04.07.13, 19:45

lewarek ma taki bezposredni styl przekazywania mysli pewnie
ktos inny by powiedzial:
ta sprawa jest zbyt rozdmuchana i przerodzila sie w medialny show a dziewczynka najprawdopodobniej nie zyje od czasu jej znikniecia
wiecej wskazuje w tym na udzial rodzicow (niezamierzony)niz osob innych

pryncypal
3619
pryncypal
#5 | 04.07.13, 20:22

bo lewarek jest bezposredni ,.

mis.colargol
301
mis.colargol
#6 | 04.07.13, 20:29

ale mowiac o jedenastoletniej dziewczynce moglby zachowac wiecej taktu
pewnie nie mowilby by tak o swojej mlodzej siostrze

pryncypal
3619
pryncypal
#7 | 04.07.13, 20:32

Niewazne czy to siostra czy kto inny ,tak samo bym powiedzial ,moze dlatego ze w kraju obracalem sie wsrod tych sztywnych .

viteac
1284
viteac
#8 | 04.07.13, 21:09

Teraz jest śmieszna ta sprawa, nie ma dowodów na to by nie żyła, a czy są dowody na to że żyje...?

Odnoszę wrażenie że całe te dmuchanie sprawy to sposób wyciągania kasy od rodziców, Ci wierzą że jest nadzieja i wyciągają kasę na detektywów.

W Hiszpanii nie mają Social Worker...? zostawili dziecko w pokoju hotelowym by się bawić, ponoć dali mu środki nasenne dlaczego nikt tymi rodzicami nie zainteresuje się od roli Niedopełnienia obowiązków Rodzicielskich.

Jeżeli obserwują jakichś ludzi to po co o tym trąbią na prawo i lewo? żeby przypadkiem nie udało się ich złapać?

mis.colargol
301
mis.colargol
#9 | 04.07.13, 21:39

haha lewarek,zachowaj jakas wrazliwosc,to nic nie kosztuje
"wachanie kwiatkow od spodu" to nie brzmi najlepiej
pomysl o tym ze tez umrzesz jak kazdy
i wolalbys zeby o tobie inaczej mowiono........chyba

Ashera
1296
Ashera
#10 | 04.07.13, 22:42

lewarek odrazu widac ze dzieci nie masz...

Uncle
5260
Uncle
#11 | 04.07.13, 23:03

Ja bym Rutka wynajal - moze by wreszcie porzadnie przycisnal rodzicow i wzial do analizy wszystkie kocyki z hotelowego pokoju - moze sie jednak cos uda wyjasnic.

mis.colargol
301
mis.colargol
#12 | 04.07.13, 23:44

tak kocyki,ze tez nikt o nich wczesniej nie pomyslal

askaw
73
askaw
#13 | 05.07.13, 08:32

Lewarek oby nie spotkało Ciebie to samo ....

askaw
73
askaw
#14 | 05.07.13, 08:34

Tzn Twojej córki vel w przyszłości jeśli jeszcze nie masz ( no chyba ze jesteś gejem )....

askaw
73
askaw
#15 | 05.07.13, 08:36

P.s sztywny to ty jesteś Lewarek

viteac
1284
viteac
#16 | 05.07.13, 12:04

Do czego ma już prowadzić czy Lewarek jest sztywny czy nie sztywny, jeden zwrócił uwagę, drugi, trzeci, w końcu większy burdel robią zwracający uwagę aniżeli upominany.

pryncypal
3619
pryncypal
#17 | 05.07.13, 18:07

Askaw dzieci mam i tak samo do nich czasami ostro gadam ,coz kazdy kiedys umrze ,taka kolej ,a czy ktos bedzie gadal ze wacham kwiatkin od spodu ,niech sobie gada .

viteac
1284
viteac
#18 | 05.07.13, 20:26

Ja też używam czasem tego terminu, mnie się podoba, brzmi ładniej.

Uncle
5260
Uncle
#19 | 05.07.13, 21:07

Push up daisies

Kick the bucket

Count worms

Ride a pale horse

Go home in a box

Answer the final summons

To assume room temperature

To bite the dust

To come to a sticky end

To fall off your perch

To go to a better place

No jest tego troche ... :)

Swoja droga mam nadzieje, za mala Madzia jeszcze zyje.

Ashera
1296
Ashera
#20 | 06.07.13, 00:57

lewarek zastanow sie co bys zrobil w takiej sytuacji.....straszna znieczul
ica przemawia przez Ciebie!

pryncypal
3619
pryncypal
#21 | 06.07.13, 16:36

@20 o jakiej znieczulicy ty piszesz ,dzieciak dawno glebe gryzie ,moze poszla na czesci zamienne ,a oni co jakis czas wracaja do tematu ,nowe fakty ,jakie ?,

pablorico83
282
pablorico83
#22 | 07.07.13, 09:41

jakby starych lepiej przycisnęli to by wyszło co i jak.kto wierzy w bajeczki tego typu,nic tam się kupy nie trzyma.

viteac
1284
viteac
#23 | 07.07.13, 13:39

@Ashera znieczulicę to mają media, co jakiś czas publikując pierdoły na ten temat i brak postępu okrzykując sukcesem. Twarz jednej dziewczynki znają ludzie na całym świecie, a o innych zaginionych dzieciach w całym kraju nie przeczytasz żadnej informacji co najwyżej w jakiejś lokalnej gazetce bo ktoś dotarł do tej gazety z informacją.

Ashera
1296
Ashera
#24 | 07.07.13, 20:51

viteac nie warto porównać jednostki do sztabu ludzi ktorzy chca wzbudzic sensacje i zarobic.widac po wypowiedziach kto nie ma dzieci i jest znieczulony na obca tragedie. nie napisze o ludziach ktorzy zycza innym takiej tragedii.