Do góry

Kongres Polskich Przedsiebiorcow w UK

Gdzie?

online

Kiedy?

26.11.2020


Sposób, w jaki ludzie się komunikują, zmienił się radykalnie w 2020 roku. Czy rozumiesz oczekiwania swoich klientów? Czy wiesz jak dostarczyć im niepowtarzalnych, wzbudzających emocje doświadczeń? Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź podczas Kongresu Polskich Przedsiębiorców w UK.

26 listopada 2020 r. polscy przedsiębiorcy spotkają się po raz siódmy na corocznym Kongresie. W tym roku wydarzenie odbędzie się online.

Podczas Kongresu omówione zostaną nowe zasady obsługi klienta.

W 2020 roku wszystko jest inne – nasz rynek i nasi klienci są teraz głównie online, ale wymagają lepszego i bardziej osobistego traktowania niż tradycyjna usługa F2F. Obsługa klienta już nie wystarczy – liczy się Customer Experience

– mówią organizatorzy Kongresu.

W Kongresie wezmą udział doświadczeni przedsiębiorcy, którzy podczas wspólnej dyskusji, moderowanej przez Michaela Dembinskiego z Brytyjsko Polskiej Izby Handlowej, odpowiedzą na pytanie: Jak ulepszyć obsługę klienta?

Prelegenci:

Przedmowa: Kingsley Aikins, The Networking Institute

Moderator: Michael Dembinski, Brytyjsko Polska Izba Handlowa

Eva Hussain, Polaron Language Services

Michalis Michael, DigitalIMR

Łukasz Rzeczkowski, Trustedoctor

Natalia Talkowska, Natalka Design

Kolarele Sonaike, The Great Speech Consultancy

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim, przy użyciu platformy Zoom.

Link do wydarzenia

Organizatorem Kongresu jest PBLink, który w 2014 roku stał się moderatorem dorocznego Kongresu Polskich Przedsiębiorców w Londynie, gromadząc ponad 200 ludzi biznesu.

PBLink to organizacja członkowska umożliwiająca budowanie kontaktów biznesowych w Wielkiej Brytanii od 2012 roku. Misją PBLink jest budowanie platformy dla przedsiębiorców pomagającej w tworzeniu możliwości, współpracy i dyskusji, abyśmy wszyscy mogli rozwijać naszą działalność.

Kontakt do organizatora: Bartlomiej (Bart) Kowalczyk, Dyrektor i Założyciel, Polish Business Link (PBLINK): [email protected]

Komentarze