Do góry

Pink Property Services

Kategoria:
Agencje mieszkaniowe
Obszar:
Edynburg

Opis

Jeżeli jesteś Landlordem i posiadasz nieruchomość, którą chcesz bezpiecznie i bezstresowo wynająć, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Jesteśmy nowoczesną, dynamiczną oraz jedyną polską agencją w Edynburgu oraz centralnej Szkocji. Rozwijamy się nieprzerwanie od 2007 roku, a nasze ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu oraz pośrednictwie w wynajmie nieruchomości na lokalnym rynku pozwoliło nam wykształcić najwyższy standard oferowanych usług. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest pokaźna liczba nieruchomości, które obsługujemy dla naszych klientów.

Pink Property Services zajmuje się kompleksowym zarządzaniem oraz pośrednictwem w wynajmie nieruchomości na obszarze Edynburga i okolic.

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa, zarządzania i wyceny najmu nieruchomości oraz specjalistyczne doradztwo i pomoc w przygotowaniu nieruchomości do wynajmu. Działamy w oparciu o aktualne przepisy prawne.

Kompleksowa i rzetelna obsługa, jaką oferujemy Państwu, pozwoli na dokonanie korzystnego wyboru najemców, zaoszczędzenie czasu, pieniędzy oraz ułatwi procedury związane z wynajmem Państwa nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy właścicieli mieszkań, domów i apartamentów przeznaczonych pod wynajem długo- lub krótkoterminowy.

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania, także zadzwoń i umów się na niezobowiązujące spotkanie informacyjne oraz wycenę najmu Twojej nieruchomości.

Agencja PINK Property Services posiada pełne uprawnienia oraz licencję zawodową i działa w oparciu o Letting Agent Code of Practice oraz the Scottish Letting Agent Register Scheme act.

Zdjęcia

Kontakt

Kom.
07828 055 825
Stac.
0131 5161 629

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota - Niedziela:
Zamknięte

Lokalizacja

Ulica:
Suite 18 Bonnington Bond, 2 Anderson Place
Miasto:
Edynburg
Kod pocztowy:
EH6 5NP