Do góry

Anonimowi Alkoholicy/DDA/AL-ANON

Kategoria:
Grupy AA
Obszar:
Cała Wielka Brytania

Opis

Korzystając z dobrodziejstwa programu Anonimowych Alkoholików wychodzimy z ofertą pomocy tym wszystkim, którym alkohol rujnuje życie. Mamy przekonanie, że jeśli ten program pomógł nam oraz setkom tysięcy innych alkoholików, to dlaczego nie miałby pomóc Tobie, czy komuś z Twoich bliskich? Ta strona ma Ci pomóc a zarazem zachęcić w podjęciu bardzo ważnej, życiowo decyzji. Nie zwlekaj, daj sobie szansę! Obiecujemy, że Twoja anonimowość co do osoby i spraw zostanie uszanowana.Bardzo nam zależy na dotarciu do osób mieszkających w hrabstwach:
Stirlingshire, Clackmannanshire, Perth and Kinross, oraz Falkirk.
Wiemy, że mieszkają tam osoby, które szukały pomocy w rozwiązaniu problemu alkoholowego. Wierzymy, że jednocząc się w szlachetnym celu możemy pomóc wielu cierpiącym a przy tym sami sobie. Nie prowadzimy żadnych spisów czy rejestrów. Nikt nie będzie wymagał jakiś danych czy deklaracji. Możesz pozostać tak dalece anonimowy/a jak tylko sobie życzysz.
Nie bój się a tym bardziej nie wstydź się!
Jeśli jesteś bliską osobą dla osoby uzależnionej i potrzebujesz wiedzy oraz wsparcia to przyjdź. U nas się dowiesz jak możesz pomóc.
“Anonimowi Alkoholicy są Wspólnotą mężczyzn i kobiet, którzy dzielą się nawzajem doświadczeniem, siłą i nadzieją, aby rozwiązać swój wspólny problem i pomagać innym w wyzdrowieniu z alkoholizmu.
Jedynym warunkiem uczestnictwa we Wspólnocie jest chęć zaprzestania picia. Nie ma w AA żadnych składek ani opłat, jesteśmy samowystarczalni poprzez własne dobrowolne datki.
Wspólnota AA nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, działalnością polityczną, organizacją lub instytucją, nie angażuje się w żadne publiczne polemiki, nie popiera ani nie zwalcza żadnych poglądów. Naszym podstawowym celem jest trwać w trzeźwości i pomagać innym alkoholikom w jej osiągnięciu.”
AA posiada szereg struktur, służących jedynie temu, by jak najskuteczniej realizować swój podstawowy cel: pomoc tym wszystkim, którzy cierpią z powodu własnego alkoholizmu. Ich działanie opiera się o 12 Kroków i 12 Tradycji AA – wynik doświadczenia zdobywanego podczas pierwszych lat istnienia Wspólnoty.
Wspólnota AA zajmuje się wyłącznie osobistym zdrowieniem osób, które zwróciły się do niej o pomoc w związku z ich uzależnieniem od alkoholu.

Dorosłe Dzieci Alkoholików – samopomocowe grupy wsparcia działające na bazie przejętego z ruchu AA programu Dwunastu Kroków. Stworzono je z myślą o osobach, które dorastały w rodzinie dysfunkcyjnej, gdzie przynajmniej jedno z rodziców było alkoholikiem i nie spełniało swoich podstawowych zadań wobec dziecka.
Doświadczenia wyniesione z rodziny alkoholowej mocno rzutują na bliskie kontakty w życiu dorosłym. Prawie połowa z tych DDA, którzy zgłaszają się po poradę psychologiczną, nie decyduje się na zalegalizowany związek, a jedna trzecia zawieranych przez nich małżeństw kończy się rozwodem. To znacznie więcej niż wśród ogółu Polaków
Czwartek godz. 19:00 do 21:00
35 East Campell Street
G1 5DT Glasgow .
07856288817

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07484651934 (AA)
Kom.
07850021025 (AA)
Kom.
07923004689 (AL-ANON)
Kom.
07856288817 (DDA)
Pozostałe
Skype
sintad01