Do góry

Sylwia Klimczyk (Psychoterapia)

Kategoria:
Psycholodzy i psychoterapeuci
Obszar:
Cała Wielka Brytania

Opis

Witam Cię serdecznie!

Każdy z nas w pewnym momencie życia czuje się przytłoczony stresem, ciągłym pędem, lękiem przed przyszłością , depresja, złością, trudnościami w relacjach, samotnością, emocjami oraz różnego rodzaju traumami, które nieprzepracowane uniemożliwiają nam żyć w pełni radości i spokoju.
Te uczucia, emocje mogą mieć wielki wpływ na nasze dobre samopoczucie, relacje z innymi, mogą negatywnie rzutować na każdy aspekt naszego życia zwłaszcza jeśli towarzyszą nam zbyt długo. Potrzebujemy wtedy wsparcia.

Jestem dyplomowana psychoterapeutka.
Studia ukończyłam w zakresie Psychoterapii Skoncentrowanej na Osobie(Person-Centred Counselling and Psychotherapy) na Uniwersytecie Highland and Islands w Szkocji.
Należę do Szkockiego Towarzystwa Psychoterapii COSCA( Counselling and Psychotherapy in Scotland)

Doświadczenie zdobyłam podczas kilkuletniej pracy dla stowarzyszenia Women’s Aid z kobietami z przemocy domowej.
Obecnie pracuje w Szpitalu psychiatrycznym na oddziale z wszelkiego rodzaju uzależnieniami.
Pracuje w nurcie humanistycznym gdzie oferuje spokojną, bezpieczną przestrzeń dla Ciebie i Twoich rozważań.
Psychoterapia jest dla mnie swoistą wyprawą na szczyt góry podczas której zatrzymujemy się,spoglądamy za siebie i patrzymy naprzód- z tej perspektywy jesteśmy w stanie ocenić naszą sytuację,położenie,rozpoznajemy narzędzia niezbędne do wędrówki ,a pozbywamy się tych które już są nam zbędne .Planujemy kolejny krok.Fascynującym dla mnie momentem podczas terapii jest kiedy w oczach klienta pojawia się blask, iskra radosci i nadzieji zrzucając z siebie bagaż ciężkich,przykrych doświadczeń rusza do przodu.

Oferuje terapię obejmująca takie problemy jak:

zaburzenia lękowe,
zaburzenia nastroju,
przemoc domowa,
problemy w relacjach,
traumy,
obniżona samoocena,
depresja,
uzależnienia,
mobbing, dyskryminacja,
żałoba po stracie bliskiej osoby,
LGBT,

W terapii najważniejszy jest dla mnie kontakt z z drugim człowiekiem oparty na szacunku, empatii, akceptacji i zaufaniu.
Kontakt oparty na usłyszeniu i zobaczeniu drugiej osoby z całym życiowym doświadczeniem umożliwia stworzyć unikatową relacje poprzez, którą człowiek ma szansę spotkać się sam ze sobą, zrozumieć siebie, dostrzec źródło problemu, znaleźć rozwiązania, uleczyć dusze i otworzyć się na nowe mozliwosci.

Zdjęcia

Kontakt

Kom.
07955 628101 (Psychoterapia)