Do góry

Jaki utwor kreci sie w waszym odtwarzaczu....?

Zaloguj się by dodać komentarz
Dawid
185
Dawid 185
14.11.2006, 14:26

Niewazne czy komp, iPOD, wieza, magnetofon Kasprzak, 'gramofon' Balbinka...

Wazne co kręci sie u Was właśnie TERAZ :D

i tak np. u mnie

płytka

dEUS - Pocket Revolution

tutturu.
840
tutturu. 840
#7269113.05.2026, 22:25

Ja tu nie zaglądam żeby sluchać. Ja tu zaglądam, żeby wklejać rzeczy, których nikt i tak nie posłucha.

tutturu_
393
tutturu_ 393
#7269214.05.2026, 23:17

Dobry wieczór, po hymnie działkowców przyszła pora na muzykę kościołową. Brudne Dzieci Sida lubią laski z małymi cyckami.

Sokole
11 395
Sokole 11 395
#7269318.05.2026, 15:34

a pozniej niestety sie wyrasta " wczorajsi anarchisci, dzisiejsi konformisci..." i przestaje sie lubic laski z malymi cyckami

Nieznamir
17 068
Nieznamir 17 068
#7269418.05.2026, 18:15

od marca w katolibanie nad wisłą jest tak zimno i ponuro w pogodzie, ze zacząłem tęsknić za szkockim słońcem

Nieznamir
17 068
Nieznamir 17 068
#7269518.05.2026, 18:21

punko polo, to wkleje numer z którego mega szydziła moja paczka. generalnie dla nas to byla chyba najgorsza plyta w histori polskiego rocka obok Shout

Nieznamir
17 068
Nieznamir 17 068
#7269622.05.2026, 18:26

wiedzialem zeby tego nie wklejac. od razu siadło.

tylko jezus moze pomóc

Nieznamir
17 068
Nieznamir 17 068
#7269722.05.2026, 18:29

Wilco punki ktore gwałcą country i czasem heavy metal

Nieznamir
17 068
Nieznamir 17 068
#7269822.05.2026, 18:36

dobra musze jechac w strone zachodzacego słonca. nara

Vandal
3
Vandal 3
#72699Wczoraj - 11:53
  • 1
  • z
  • 2424

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis