Do góry

A ja wczoraj widzialem jeszcze snieg lezal

Temat zamknięty
voice666
55
08.06.2008, 00:26

w gorach

Michał
53
Michał 53
#109.06.2008, 08:51

... śnieg, to chyba zbyt poważnie powiedziane? Raczej łaty śniegowe, plamy śniegowe, takie małe wspomnienia po zimie :)

voice666
55
#209.06.2008, 11:41

ale snieg ;)

Michał
53
Michał 53
#310.06.2008, 15:49

Właściwie racja, śnieg to śnieg. Nazwa zależna od stanu skupienia, a nie ilości :) A poza tym zdecydowanie lepiej, że "jeszcze leżał", a nie "jeszcze padał" :) a u mnie za oknem plus 30 i nie ma szans na śnieg "leżący", czy też "padający"... taka rozleniwiona letnia atmosfera, ech urlop mi się marzy!

gorem
3 547
gorem 3 547
#412.06.2008, 22:40

ja widzialem kilku balwanow w dolinie

Michał
53
Michał 53
#516.06.2008, 10:40

Szczęśliwie, że wysoko w góry bałwany, dresiarze i inne tego typu półgłówki nie docierają. Dlatego od spacerów dolinami zdecydowanie preferuję wędrówki po grani... "... po grani, bez łańcuchów nad przepaścią, bez wahania..."

gorem
3 547
gorem 3 547
#618.06.2008, 02:01

Nie wiem czy tak szczesliwie Malthi, moze gdyby te wszystkie polglowki, balwany, dresiarze etc, tam dotarli to spadli by na glowe....z grani...

Michał
53
Michał 53
#718.06.2008, 09:21

hmmm... na głowę, to "oni" już dawno spadli, bądź upadli... wprawdzie nie wiem, czy z grani, jednak efekt takiego upadku jest prawdopodobnie daleki od pożądanego. Wydaje mi się, że posyłanie w wyższe partie gór tych, którzy swoim zachowaniem zasługują na oznaczenie szyldem z napisem "bałwan", to nie jest tobry pomysł. Może byś zaproponował jakieś alternatywne metody utylizacji, np.: darmowe wycieczki w kosmos ("one way ticket" oczywiście), dożywotni nakaz pracy w kopalni (bez możliwości wychodzenia na powierzchnię), itp. :)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis