Do góry

Ktos sie wybiera w gory

Temat zamknięty
MakasUK
Admin grupy
78 455
MakasUK 78 455
11.07.2008, 14:15

w taka piekna pogode? :-)

Dorka
76
Dorka 76
#3106.08.2008, 18:37

zakladalam z gory ze Ben Newis, to tez taki pagorek, a jednak dal mi wycisk...troche ciezko sie wchodzi kiedy najpierw leje, potem grzeje a na szczycie sniezy:D

Miskek
117
Miskek 117
#3210.08.2008, 12:51

nie narzekaj tak zawsze jest!jednak czy nie o to chodzi zeby scigac sie w wlasnym oddechem?
jednak ben Nevis to jest pagorek jak go robisz turystyczna trasa,w porownaniu z no chocby z przejciem Aogach Eanach:)

Dorka
76
Dorka 76
#3310.08.2008, 21:13

:) chyba musze sprobowac , Ben Newis zrobilismy najpierw od turystycznej strony, a potem drugi raz od strony doliny by znalezc chatke na nocleg- ktora swoja droga wyburzyli 5 lat temu:)nasze miny, kiedy przyszlo nam nocowac pod golym niebem- niezapomniane:D

Miskek
117
Miskek 117
#3412.08.2008, 22:47

mowisz o szlaku przez cic hut?to chyle glowe zaten nocleg.
ja raczej mialem na mysli graniowke przez Carn Beag Dearg(bodajrze?)
ale widzisz,jest teraz co wspominac!!!:)
pozdr

emka30051993
Perth
917
#3512.09.2008, 23:58

HMMM....Ja bym się wybrała.....ale myślę że to już nie aktualne,zresztą miałam nawet okazję wędrować troszkę po szkockich górach w bardzo ciekawym towarzystwie i nie powiem bardzo mi szkoda tych wycieczek....
Niestety muszę troszkę popracować nad kondycją a mój romeo niestety też wiec zostało mi tylko powspominać.....
Witam Ciebie z powrotem szKot na forum.....,bardzo ciekawy nik....nawiązujacy do Szkocji tak jak poprzedni .
Pozdro

Miskek
117
Miskek 117
#3615.11.2008, 20:17

a mam juz obcykana drozke na Ben Nevis od polnocnej strony:)
600metrow czystego scrumblingu na drodze Tower Ridge-to co tygrysy lubia najbardziej
wycieczka bedzie jakos na wiosne/lato(teraz dzien zbyt krotki)
ktos sie pisze?

Miskek
117
Miskek 117
#3714.12.2008, 21:20

chyba nikt,nic to. sam pojade:p

ona12345
121
ona12345 121
#3807.01.2009, 13:31

Misiek! A ja moge sie dolaczyc? Znam ludziof ktorzy tez by poszli:) Podaj tylko termin... i gotowe:)

Miskek
117
Miskek 117
#3911.01.2009, 00:29

pewnie,jasne szcegoly juz dogadamy..moze jutro;)

Miskek
117
Miskek 117
#4012.01.2009, 19:16

ps kontakt w profilu
pozdr

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis