HMMM....Ja bym się wybrała.....ale myślę że to już nie aktualne,zresztą miałam nawet okazję wędrować troszkę po szkockich górach w bardzo ciekawym towarzystwie i nie powiem bardzo mi szkoda tych wycieczek....
Niestety muszę troszkę popracować nad kondycją a mój romeo niestety też wiec zostało mi tylko powspominać.....
Witam Ciebie z powrotem szKot na forum.....,bardzo ciekawy nik....nawiązujacy do Szkocji tak jak poprzedni .
Pozdro
w taka piekna pogode? :-)