Do góry

Badania postrzegania integracji przez Polaków

Temat zamknięty
JoannaZawadzka
Admin grupy
351
18.11.2010, 01:53

Polish Cultural Festival Association

Projekt : Badania postrzegania integracji przez Polaków w Szkocji.

Stowarzyszenie Festiwalu Kultury Polskiej (Polish Cultural Festival Association) powstało w czerwcu 2008 roku z inicjatywy kilku młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja w stosunku do kultury, entuzjazm, kreatywność i chęć zaangażowania się w działalność społeczno-kulturalną na rzecz Polonii mieszkającej w Szkocji.

Jesteśmy organizacją charytatywną mającą na celu promocję polskiej kultury przez organizacje wydarzeń kulturalnych, integracyjnych i edukacyjnych. Naszym celem jest budowane pozytywnego wizerunku Polski i Polaków mieszkających w Szkocji. Są wśród nas artyści, inni mają po prostu ciekawe hobby, niektórzy posiadają doświadczenie w realizacji projektów kulturalnych, artystycznych oraz muzycznych.

Naszym największym projektem był ubiegłoroczny Festiwal Kultury Polskiej. Podczas 7 festiwalowych dni mieszkańcy Edynburga i okolic mieli okazję wziąć udział w kilkudziesięciu wydarzeniach kulturalnych. Od czasu organizacji festiwalu zrealizowaliśmy kilka mniejszych projektów, a także byliśmy partnerem wielu inicjatyw na rzecz Polonii w Szkocji. Obecnie jesteśmy w trakcie planowania wydarzeń na rok 2011.

Głównym projektem jaki prowadzimy w tym roku, są badania na temat postrzegania integracji przez Polaków mieszkających w Szkocji. Raport jaki przygotujemy w oparciu m.in. o Wasze opinie, zostanie przedstawiony szkockim władzom, a także wielu organizacjom działającym na rzecz mniejszości narodowych w Szkocji. Wyniki badań pomogą nam także zaplanować nasze działania, żeby jak najlepiej trafiały w Wasze potrzeby.
Dlatego prosimy Was o pomoc, wypełnijcie poniższą ankietę i roześlijcie ją do możliwie jak największej ilości swoich polskich znajomych mieszkających w Szkocji.

http://www.surveymonkey.com/s/5VKQL...

Ankieta jest w pełni anonimowa a jej wypełnienie jak sprawdziliśmy, nie zajmie więcej niż 8 minut. Każda odpowiedź jest dla nas bardzo cenna , ponieważ zależy nam na uzyskaniu jak najbardziej obiektywnego obrazu Waszego postrzegania naszej integracji z mieszkańcami Szkocji.

Każdy kto weźmie udział w badaniu, będzie miał szansę wygrać całoroczny V.I.P PASS na wszystkie wydarzenia organizowane przez Polish Cultural Festival Association. Wystarczy po wypełnieniu ankiety wysłać email na adres: [email protected] w temacie wpisując hasło ANKIETA KONKURS

  • Strona
  • 1

Katalog firm