Do góry

Koncerty Transsexdisco i Romantyków Lekkich Obyczajów

Gdzie?

Edynburg

Kiedy?

24.11.2017


Uwaga!

Koncerty zespołów Transsexdisco i Romantyków Lekkich Obyczajów, planowane wcześniej w Londynie na 25 listopada, zostały odwołane.

Organizator zapewnia zwrot pieniedzy za zakupione już bilety.


KONKURS!

Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncerty zespołów Transsexdisco i Romantyków Lekkich Obyczajów, które będą miały miejsce 24 i 25 listopada w Edynburgu i Londynie.

Aby wziąć udział w konkursie należy przysłać zgłoszenie na adres emailowy: konkurs@emito.net. W tytule trzeba wpisać „Transsexdisco&Romantycy Lekkich Obyczajów”, a w treści podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, na który zadzwonimy w przypadku wygranej. Na zgłoszenia czekamy do 19.11.2017 r.

Wejściówki na koncerty w Edynburgu wygrał Mariusz. Gratulujemy!


Transsexdisco to rockowy zespół, który w tym roku obchodzi swoje 10-lecie. Założycielem jest Damian Lange, który jest autorem tekstów piosenek. Sławek Pietrzak, szef wytwórni S.P.Records, tak o nim mówi: “Jeżeli chodzi o teksty to Damian Lange może usiąść na jednej ławce z Kazikiem, Grabażem i Nosowską.

Zespół w swoim stylu gry miesza ciężkie brzmienia z elektroniką, punkiem i popem. Ma na koncie 3 płyty wydane w wytwórni S.P.Records oraz zagranych ponad 300 koncertów.

Romantycy Lekkich Obyczajów zdobywają ostatnio dużą popularność w kraju. W tym roku zostali zaproszeni przez Jurka Owsiaka na Przystanek Woodstock.

RLO tworzą Damian Lange i Adam Miller, jednak koncerty grają w 4 - osobowym składzie. Mają na koncie 2 płyty wydane w największej alternatywnej wytwórni w Polsce - S.P.Records oraz zagranych ponad 100 koncertów. Cechą charakterystyczną zespołu są autorskie teksty piosenek i barwna aranżacja utworów, różniąca się od płytowych wersji piosenek.

Edynburg

Kiedy: 24.11.2017, godz. 18:00–22:00

Gdzie: The Bongo Club, 66 Cowgate, EH1 1JX Edynburg

Bilety: W kasie przed koncertem: £20; w przedsprzedaży (eventbrite): £15 na stronie eventbrite.co.uk

Bilety: W kasie przed koncertem £12; na stronie eventbrite.co.uk £15

Komentarze