Do góry

Car VALETER GLASGOW car wash

Miasto:
Glasgow
Branża:
Forma zatrudnienia:
Dodano/podbito:
2h 28m temu
Wyświetleń:
2528

Opis

Oferujemy pracę w Glasgow
Jako CAR VALETER - (Mycie Samochodów, odkurzanie, czyszczenie, pranie tapicerki, aplikacja kosmetyków samochodowych, przygotowywanie aut na showroom oraz do sprzedaży)

Poszukujemy też , SERVICE valeterów, oraz pracowników na SITE
Praca na terenie Salonów samochodowych.

SERVICE VALETER - ( Mycie, odkurzanie aut servisowanych na salonach Mercedes, Lexus , Ford, Nissan, Peter Vardy itp.)

SITE / PITCH GUY (Czyszczenie I mycie aut Demonstracyjnych, dbanie o czystość na placu, robienie zdjęć samochodów, mycie aut na placu, ustawianie aut na placu oraz na showroom, zmiana cen na autach, itp)

Mamy też dostępnych kilka miejsc w East Kilbride, Hamilton, Motherwell , Kirkintilloch, Coatbridge

TLC CAR CARE - firma o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniająca obecnie ponad 500 pracowników. Obsługujemy ponad 120 salonów samochodowych na terenie całej Szkocji

Ogólne obowiązki obejmują
:mycie,
:odkurzanie,
:czyszczenie samochodów
:pranie tapicerki
: nakładanie wosku na samochody
: utrzymanie miejsca pracy w czystości.

Doświadczenie jest mile widziane, lecz nie jest warunkiem,
- 3 dniowy płatny trening będzie zapewniony.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę

- pension scheme

- płatny urlop

- możliwość natychmiastowego podjęcia pracy

- zapewniamy ubranie robocze ( spodnie, koszulki, bluza, polar, kamizelka odblaskowa )

- możliwość nadgodzin

- możliwość awansu

WYMAGANE JEST:
- posiadanie prawa jazdy EU lub UK

- status PRE SETTLED / SETTLED

- podstawowa znajomość języka angielskiego

- dyspozycyjność

- punktualność

- zaangażowanie

Praca od poniedziałku do soboty
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00
Sobota
8:00 :12:00/13:00

Wynagrodzenie: £11.44 (na początek)

Płatne miesięcznie na konto.
Możliwość rozwoju oraz awansu.

Proszę nie dzwonić bez statusu, oraz bez prawa jazdy.

Liczba miejsc pracy ograniczona

Kontakt:
Michal
07500785524

Zdjęcia

Kontakt

Kontakt:
Michał
Profil:
Telefon:
07500785524

Lokalizacja

Miasto:
Glasgow