Do góry

Landscaper Labourer

Miasto:
Kirkcaldy
Branża:
Forma zatrudnienia:
Dodano/podbito:
26.4.2024
Data modyfikacji:
28.4.2024
Wyświetleń:
148

Opis

The Outdoor Living Co. jest firmą projektującą oraz budującą wysokiej jakości ogrody prywatne oraz wszelkie konstrukcje zewnętrzne takie jak: patia, ścieżki, podjazdy, podesty, altany, mury oporowe, ogrodzenia i wiele innych. Informacje o nas można znaleźć na stronie www.theoutdoorliving.co.uk

Poszukujemy ambitnych i pracowitych osób na stanowisko Landscaper / Labourer, mile widziane ogólne doświadczenie w dziedzinie budownictwa lub w zakresie prac kamieniarskich, murarskich oraz ciesielskich.

Praca stała - pełne zatrudnienie na umowę o prace. Możliwa inna forma zatrudnienia, do ustalenia.
40 tygodniowo - możliwe nadgodziny.
Wynagrodzenie - zależne od doświadczenia, do ustalenia.
28 dni płatnego urlopu rocznie.
Możliwość rozwoju zawodowego w branży oraz uzyskania dodatkowych uprawnień.

Obowiązki i wymagania
- budowa tarasów, ścieżek, podestów i innych konstrukcji ogrodowych
- obsługa narzędzi oraz mniejszych maszyn budowlanych
- mile widziane doświadczenie w branży ogrodniczej lub budowlanej
- język angielski w stopniu komunikatywnym
- umiejętność używania narzędzi oraz sprzętu budowlanego
- ważne prawo jazdy

Jeżeli jesteś zainteresowany proszę prześlij nam swoje CV na adres: [email protected]

Zdjęcia

Kontakt

Kontakt:
Artur

Lokalizacja

Miasto:
Kirkcaldy