Kto jest za? Kto przeciw?
Kto się wstrzyma?
Dlaczego zakaz tylko żeńskich??
jestem za tym zebys umarl
Według mnie, wiązać się mogą, ale bez praw do posiadania dzieci
niech się kochają jak się kochają...
*R&R * #4 | Dziś - 17:02
Według mnie, wiązać się mogą, ale bez praw do posiadania dzieci,,
łaskawcy:):):):):):)
Nowy czujesz się pominięty?:):)
#7 Zle to ująłem :) Nie mam nic przeciwko związkom homoseksualnym.
dorka ...łapy precz od srających mew żal mi patrzeć jak fajne laski łapią sie za tyłki wzajemnie.
Kto jest za?
nie wiem czemu zagladasz innym do lozka. kazdy robi z kim komu sie podoba.
Nowy Tak ma być! Jak tak Ci żal, to też je złap, co za problem.
betonowy bo mi żal jak się marnują takie ciałka, te niezgrabne, brzydkie i grube moga robic co chcą
no ale widzisz nie kazdy moze byc taki sam. zeby zycie mialo smaczek raz dziewczynka raz chlopaczek.
Nowy Tak ma być! #13 | Dziś - 20:34
O, dzięki za pozwolenie.
Ocean Spray nie ma sprawy
a do których się zaliczasz?
wiesz myslisz ze gej chialby byc gejem?? czy lesbija lesbijka??
Do tych, które mogą robić co chcą.
ja jestem przeciw takim zakazom. stanowcze przeciw.
kobieta Cię rzuciła dla kobiety?
ja tez niech kazdy robi co mu sie podoba.
Ocean , a pokazał Ci już ktoś że życie może być piękne?
nowy ale nie wiem czy masz malego,czy brzydki jestes?? masz problem ze ladne laski wola laski a nie ciebie?? masz pecha.bo nie wiem do czego zmierzasz????
betonowy betoniarka w życiu tego nie zrozumiesz
jak nie ladne laski sa less a tobie pala stoi bo nie chca ciebie???
a w cale nie o łóżko tu chodzi
czuję się pominięta, zadałam takie ładne pytanie..
a przepraszam niby jaka kara miałaby grozić za złamanie tego szowinistycznego zakazu?
Nowy Tak ma być! #26 | Dziś - 20:55 a w cale nie o łóżko tu chodzi
To co Ciebie obchodzi co one w tym lozku robia.
Ewa ...czuję się pominięta?
pierwszy raz?
i jak się z tym masz?
No cóż, wiadomo, facet to facet, ale laska wie najlepiej czego druga laska może oczekiwać, każde urozmaicenie jest dobre :)