Do góry

i tak ma być!

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
STIG
08.02.2010, 12:55
Profil nieaktywny
STIG
#108.02.2010, 16:58

Kto jest za?
Kto przeciw?

Kto się wstrzyma?

ThomasGlas
386
#208.02.2010, 17:00

Dlaczego zakaz tylko żeńskich??

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#308.02.2010, 17:01

jestem za tym zebys umarl

ThomasGlas
386
#408.02.2010, 17:02

Według mnie, wiązać się mogą, ale bez praw do posiadania dzieci

lucyferka
523
lucyferka 523
#508.02.2010, 17:05

niech się kochają jak się kochają...

dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#608.02.2010, 17:06

*R&R *
#4 | Dziś - 17:02

Według mnie, wiązać się mogą, ale bez praw do posiadania dzieci,,

łaskawcy:):):):):):)

dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#708.02.2010, 17:07

Nowy czujesz się pominięty?:):)

ThomasGlas
386
#808.02.2010, 17:12

#7
Zle to ująłem :) Nie mam nic przeciwko związkom homoseksualnym.

Profil nieaktywny
STIG
#908.02.2010, 18:37

dorka ...łapy precz od srających mew żal mi patrzeć jak fajne laski łapią sie za tyłki wzajemnie.

Profil nieaktywny
STIG
#1008.02.2010, 20:28

Kto jest za?

Profil nieaktywny
Beton_Gawel
#1108.02.2010, 20:29

nie wiem czemu zagladasz innym do lozka.
kazdy robi z kim komu sie podoba.

f256
4 510
f256 4 510
#1208.02.2010, 20:33

Nowy Tak ma być!
Jak tak Ci żal, to też je złap, co za problem.

Profil nieaktywny
STIG
#1308.02.2010, 20:34

betonowy bo mi żal jak się marnują takie ciałka, te niezgrabne, brzydkie i grube moga robic co chcą

Profil nieaktywny
Beton_Gawel
#1408.02.2010, 20:36

no ale widzisz nie kazdy moze byc taki sam.
zeby zycie mialo smaczek raz dziewczynka raz chlopaczek.

f256
4 510
f256 4 510
#1508.02.2010, 20:37

Nowy Tak ma być!
#13 | Dziś - 20:34

betonowy bo mi żal jak się marnują takie ciałka, te niezgrabne, brzydkie i grube moga robic co chcą

O, dzięki za pozwolenie.

Profil nieaktywny
STIG
#1608.02.2010, 20:40

Ocean Spray nie ma sprawy

a do których się zaliczasz?

Profil nieaktywny
Beton_Gawel
#1708.02.2010, 20:42

wiesz myslisz ze gej chialby byc gejem??
czy lesbija lesbijka??

f256
4 510
f256 4 510
#1808.02.2010, 20:43

Do tych, które mogą robić co chcą.

Ewa
259
Ewa 259
#1908.02.2010, 20:43

ja jestem przeciw takim zakazom. stanowcze przeciw.

Ewa
259
Ewa 259
#2008.02.2010, 20:45

kobieta Cię rzuciła dla kobiety?

Profil nieaktywny
Beton_Gawel
#2108.02.2010, 20:45

ja tez niech kazdy robi co mu sie podoba.

Profil nieaktywny
STIG
#2208.02.2010, 20:48

Ocean , a pokazał Ci już ktoś że życie może być piękne?

Profil nieaktywny
Beton_Gawel
#2308.02.2010, 20:50

nowy ale nie wiem czy masz malego,czy brzydki jestes??
masz problem ze ladne laski wola laski a nie ciebie??
masz pecha.bo nie wiem do czego zmierzasz????

Profil nieaktywny
STIG
#2408.02.2010, 20:51

betonowy betoniarka w życiu tego nie zrozumiesz

Profil nieaktywny
Beton_Gawel
#2508.02.2010, 20:53

jak nie ladne laski sa less a tobie pala stoi bo nie chca ciebie???

Profil nieaktywny
STIG
#2608.02.2010, 20:55

a w cale nie o łóżko tu chodzi

Ewa
259
Ewa 259
#2708.02.2010, 20:58

czuję się pominięta, zadałam takie ładne pytanie..

a przepraszam niby jaka kara miałaby grozić za złamanie tego szowinistycznego zakazu?

dysmonn
14 659 2
dysmonn 14 659 2
#2808.02.2010, 20:59

Nowy Tak ma być!
#26 | Dziś - 20:55
a w cale nie o łóżko tu chodzi

To co Ciebie obchodzi co one w tym lozku robia.

Profil nieaktywny
STIG
#2908.02.2010, 21:01

Ewa ...czuję się pominięta?

pierwszy raz?

i jak się z tym masz?

PsychoPatek
Edinburgh
1 503
#3008.02.2010, 21:02

No cóż, wiadomo, facet to facet, ale laska wie najlepiej czego druga laska może oczekiwać, każde urozmaicenie jest dobre :)

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis