Do góry

11.11 Edynburg: Natural Dread Killaz

Już po raz drugi w Szkocji będziemy mieć szanse bawić się przy nietuzinkowych dźwiękach Natural Dread Killaz i Masajah. W niedzielę 11 listopada odbędzie się koncert grupy, która zachwyca niespotykaną mieszanką stylów, takich jak reggae, dancehall, dub, ragga and hip-hop.

W skład grupy wchodzą Daniel "Paxon" Rengifo Diaz, Grzegorz "Yanaz" Janas oraz Manuel "Mesajah" Rengifo Diaz, który 5 lat temu na niezapomnianym koncercie w Edynburgu występował jako członek zespołu. Teraz także tworzy i występuje solo pokazując zdolność do wychodzenia poza ramy gatunków, jakkolwiek koncentrując się wciąż na gatunkach mu najbliższych, z powodzeniem rozwijanych razem z NDK już od 2003 roku. Grupa nagrała dotychczas 2 albumy i jest jednym z najpopularniejszych zespołów reggae w Polsce, znana z hitów takich jak: "Good Sensi" czy "Pusta Kiermana".


 

NDK mają wyjątkowy powód żeby być znowu razem z nami doświadczając jamajskiego brzmienia w niezwykłym stylu. Lion Stage UK obchodzi 5-lecie i to właśnie NDK dawali pierwszy koncert zorganizowany przez Lion Stage w Szkocji. Organizacja ta promuje artystów i ich twórczość, organizuje koncerty i imprezy kulturalne oraz odkrywa to co nowatorskie i świeże.

Kiedy?
Niedziela 11 listopada 2012, godzina 21:00

Bilety?
8 i 10 funtów "na drzwiach", dostępne w przedsprzedaży w Inkdependent Tattoo Studio, 56 Dalry Road oraz na Ripping Records.

Gdzie?

The Jam House
5 Queen Street
EH2 1JE Edynburg

Zapraszamy na rozgrzewającą podróż do krainy rytmów raggae!

Komentarze 2

weedubfestival
37
#129.10.2012, 13:12

Wydarzenie na fejsie tutaj:
http://www.facebook.com/events/1547...

Do zobaczenia!

weedubfestival
37
#202.11.2012, 12:52

Bilety w przedsprzedazy wciaz do nabycia tu:
http://rippingrecords.com/tickets.p...
Pozdrawiam :)