Do góry

Polonijne kolędowanie – „Dzieci Dzieciom”. Powstanie teledysk

Główną ideą akcji Polonijne kolędowanie – „Dzieci Dzieciom” jest „łączenie się uczniów szkół polonijnych z różnych zakątków świata w atrakcyjnej, kreatywnej i innowacyjnej formie oraz zamanifestowanie swojej przynależności narodowej. Celem jest również wsparcie psychologiczne, emocjonalne i materialne polskich dzieci z domów dziecka, a także łączenie serc polonijnych dzieci na całym świecie” – czytamy w oświadczeniu głównego organizatora inicjatywy – Fundacji Green Team.

Pierwszy projekt – teledysk pod nazwą „Jesteśmy sobie potrzebni” powstał ku pokrzepieniu serc Polaków na całym świecie w trudnym czasie pandemii.

W teledysku wystąpiło 75 dzieci z 14 krajów, które zgłosiły się do wspólnego śpiewania. Trenerami wokalnymi byli finaliści „The Voice of Poland” Nicole Kulesza i Piotr Tłustochowicz.

Tym razem Fundacja Green Team chce zrealizować teledysk z polskimi kolędami. Teledysk ma pomóc w sfinansowaniu ferii zimowych dla podopiecznych wybranych placówek opiekuńczo-wychowawczych w Polsce.

Polonijne kolędowanie “Dzieci dzieciom” – zbiórka dla podopiecznych z Domu Dziecka

Rekrutacja, warsztaty, jak i nagranie teledysku będą zrealizowane online. Uwaga! Rekrutacja trwa do 1 listopada.

Organizatorzy zapraszają utalentowane wokalnie polonijne dzieci w wieku od 8-18 lat. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie Fundacji Green Team oraz na jej profilu na Facebooku.

Dokumenty rekrutacyjne oraz pytania można przesyłać na adres: koledowanie.green.team@gmail.com

Komentarze