Do góry

Amethyst Hair Studio

Kategoria:
Fryzjerskie usługi, salony
Obszar:
Glasgow

Opis

Amethyst Hair Studio to elegancki i profesjonalny salon fryzjerski dla wymagających klientów, którzy cenią sobie czas, komfort i jakość za przystępną cenę.

Oferujemy szeroki zakres usług fryzjerskich, przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków i sprzętu.

NOWOŚĆ!!

W naszym salonie wprowadziliśmy kurację keratynową. Jest to najlepszy sposób aby zregenerować i odmłodzić Twoje włosy. Po zabiegu będą przez kilka miesięcy gładkie, lśniące, miękkie i wyprostowane. Układanie włosów po kuracji jest proste i przyjemne.

Terapia do włosów True Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, True Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.
Następna nowość ,jaką wprowadziliśmy jest:
Zabieg rekonstrukcji keratynowej z prostownicą ultradźwiękową.
Zapraszamy!

Dla naszych stałych klientów oferujemy zniżki.

Zapraszamy na naszego Fanpage,na bieżąco informujemy o nowościach i konkursach,zapraszamy do polubienia https://www.facebook.com/TheAmethys...

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.the-amethyst.com po szczegółowy opis lokalizacji i dojazdu do salonu, godziny otwarcia i cennik.

Aby uniknąć rozczarowania prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie się na wizytę

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
079 0084 7262
Pozostałe

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
Zamknięte
Wtorek - Środa:
11:00 - 19:00
Czwartek - Piątek:
11:00 - 20:00
Sobota:
10:00 - 16:00
Niedziela:
Zamknięte

Lokalizacja

Ulica:
264 Stevenson Street
Miasto:
Glasgow
Kod pocztowy:
G40 2RU