Do góry

WK Business Support - Accountancy, Bookkeeping & Payroll

Kategoria:
Biura rachunkowe
Obszar:
Cała Wielka Brytania

Opis

WK Business Support - Accountancy, Bookkeeping & Payroll oferuje kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości oraz księgowości dla małych oraz średnich firm na terenie Wielkiej Brytanii. Świadczymy profesjonalne usługi, zarówno na rzecz osób indywidualnych jak również małych i średnich firm. Zapewniamy doraźną i kompleksową obsługę księgową, pomagamy naszym klientom podejmować najkorzystniejsze decyzje w kwestiach finansowych.

Siedziba naszego biura mieści sie w Aberdeen, aczkolwiek świadczymy usługi na terenie całej Wielkiej Brytanii, drogą telefoniczną, mailową oraz pocztową. Odleglość nie stanowi dla nas najmniejszej przeszkody.

Posiadamy wiedzę zdobytą studując Accounting & Finance na uczelni Robert Gordon University oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte w brytyjskich firmach w dziale księgowości jak również obsługując naszych klientow. Doświadczenie nauczylo nas, jak ważne jest indywidulane podejscie do klienta jak i czas naszych klientów, który oni mogą poświęcić na rozijanie swojej działalności i pomnażanie zysków. Naszym priorytetem jest rzetelna i profesjonalna obsługa.

Nasza oferta obejmuje:
- Zakładanie i prowadzenie firm (Sole Trader, Partnership, Ltd)
- Roczne rozliczenia Self-Assessment (Self-employed, Directors)
- Roczne rozliczenia Firm Ltd (Corporation Tax, Accounts)
- Deklaracje VAT, CIS, Payroll
- Pelna ksiegowość
- Konsultacje podatkowe
- oraz wiele innych...

Naszymi klientami są m.in. firmy budowlane, firmy transportowe, firmy sprzątające, specjaliści IT, salony fryzjerskie i kosmetyczne, warsztaty samochodowe i wiele innych.

Działamy jako pełnoprawny agent podatkowy i w imieniu naszych klientów kontaktujemy się z HM Revenue & Customs w ich sprawach podatkowych. Jesteśmy również zarejestrowani w MLR (Money Laundering Regulations).

Zapraszamy do wspòłpracy!

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07835735549 (Wioleta)
Pozostałe

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota - Niedziela:
Zamknięte

Lokalizacja

Ulica:
65 Airyhall Crescent
Miasto:
Aberdeen
Kod pocztowy:
AB15 7QS