Do góry

Niestety Madzia nie żyje

Temat zamknięty
bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#3102.02.2012, 23:25

Patrzac z boku:

Gdzie byl biegly psycholog, ktoremu placa za okreslenie stanu psychicznego tej kobiety i stwierdzenie czy klamie czy nie?

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#3202.02.2012, 23:27

@28
Nie oczywiscie kare od sadu tez dostanie ale ta jaka poniosla jako matka wiekszej juz nie dostanie

dysmonn
14 659 2
dysmonn 14 659 2
#3302.02.2012, 23:27

Chabrowa, za ten caly teatrzyk co odstawila, nie jest mi jej szkoda. Porwanie wymyslila? Klamala z zimna krwia? Nie wierze w jej zal. Potepiam takie postepowanie.

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#3402.02.2012, 23:27

teraz wiem czemu wspaniala mamusia nie zgodzila sie na badanie wykrywaczem klamstw!a tatus tak i mowil prawde.

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#3502.02.2012, 23:29

Takie pierdolenie, patologia i tyle.

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#3602.02.2012, 23:29

ja jej nie potepiam za smierc dziecka ale za ten caly teatr co odstawila.

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#3702.02.2012, 23:30

dysmonn masz racje ja jej nie wspolczuje, przykro mi jedynie ze zginelo niewinne dzieciatko

elastycznyjozef
21 092 15
elastycznyjozef 21 092 15
#3802.02.2012, 23:31

Pragmatycznie podchodząc do sprawy taki wypadek może się zdarzyć. Matka bała się konsekwencji, czemu też nie można się dziwić, bo jeżeli to był faktycznie przypadek, czy tak ławo ludzie by jej uwierzyli?

dysmonn
14 659 2
dysmonn 14 659 2
#3902.02.2012, 23:32

Jak moglo jej dziecko wypasc i sie zabic? To przepraszam bardzo ona sie z krowa za glowy pozamieniala?

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#4002.02.2012, 23:33
dysmonn
14 659 2
dysmonn 14 659 2
#4102.02.2012, 23:33
elastycznyjozef
21 092 15
elastycznyjozef 21 092 15
#4202.02.2012, 23:35

Jakiej wysokości potrzeba, żeby dziecko umarło przy upadku? Zapewne metr wystarczy przy nieszczęśliwym zbiegu okoliczności.

dysmonn
14 659 2
dysmonn 14 659 2
#4302.02.2012, 23:37

Elastyczny, to swiadczyloby o jej wyrachowaniu. Bo w tym momencie martwila sie bardziej o siebie, niz o ta dziewczynke. Matki tak nie robia. spytaj ktorakolwiek z tych co na kawusie chodza co o tym mysla ;)

dysmonn
14 659 2
dysmonn 14 659 2
#4402.02.2012, 23:37

43 do 38.

Adam_M
1 525
Adam_M 1 525
#4502.02.2012, 23:38

a od pierwszego dnia zastanawialo mnie czemu matka dziecka w tv wystepowala przez caly czas na CZARNO
a z czasem okaze sie ze ojciec tez wszystko wiedzial i wcale sie nie zdziwie ze to on zagra "pierwsze skrzypce"

elastycznyjozef
21 092 15
elastycznyjozef 21 092 15
#4602.02.2012, 23:39

Mogło jej odwalić po tym.

elastycznyjozef
21 092 15
elastycznyjozef 21 092 15
#4702.02.2012, 23:39

Mówiąc prostym językiem.

dysmonn
14 659 2
dysmonn 14 659 2
#4802.02.2012, 23:40
MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#4902.02.2012, 23:41

Adam dla mnie ten gosc od razu " smiedzial" byl zbyt opanowany nie okazywal emocji fakt mogl byc w szoku, ale zachowywał sie na wyraz racjonalnie..

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#5002.02.2012, 23:43

elastycznyjozef
#46 | Dziś - 23:39

Mogło jej odwalić po tym.

Nadal twierdze ze ktos skonczyl szkole, zeby to zdiagnozowac i okreslic sytucje. Nie wydaje mi sie ze byla wybitna osobowscia o naturze szpiega, tylko durna baba, dla ktorej kilka pytan otwartych rozwiazalo by sprawe w ciagu pierwszych 15 miunt.

PORAZKA SYSTEMU.

Adam_M
1 525
Adam_M 1 525
#5102.02.2012, 23:43

i ciekawi mnie co zrobi policja z ta baba co to niby znalazla matke nieprzytomna na chodniku
zreszta sasiadka babci

elastycznyjozef
21 092 15
elastycznyjozef 21 092 15
#5202.02.2012, 23:45

bus, a to zupełnie inna sprawa jest i masz całkowitą rację.

Onieznajomy
7 377
Onieznajomy 7 377
#5302.02.2012, 23:45

chabrowa ze to ty maz slusznosc.Chodzi o #33, 37, to pisze bo tak to widze.Najgorsze ze dysmonn tez mi sie podoba, ale wiem ze jest nieosiagalna.

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#5402.02.2012, 23:46

teraz wszyscy beda udawac mondre glowy ze wiedzieli, ze cos bylo nie tak. Gdzie byli wytedy k***a, w studiu, na komisracie te mondrale, czy lepiej bylo dac sie ogarnac zbiorowej sracce poszukiwan, bo jak bys zasugerowal zeby sprawdzic matke, to y cie pierwszy z brzegu katol, kraweznikiem rzucil.

POLOKI JAK WIDAC BYLY GLUPIE I SA NADAL.

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#5502.02.2012, 23:48

onieznajomy ja tez

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#5602.02.2012, 23:48

DOBRANOC.

Profil nieaktywny
kibel
#5702.02.2012, 23:48

Policja jeszcze pakunku nie odwinęła i nie wiedzą czy tam aby dziecko, a Emitowi intelektualiści już wiedzą kto, gdzie i kiedy :) Jak to się stało, ze takie geniusze były niedoceniane w kraju :(

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#5802.02.2012, 23:51

@ 54 Nikomu nie przyszlo do glowy ze winowajczynią moze byc matka..

elastycznyjozef
21 092 15
elastycznyjozef 21 092 15
#5902.02.2012, 23:54

A teraz każdy pisze, że oczywiste to było :/

Onieznajomy
7 377
Onieznajomy 7 377
#6002.02.2012, 23:55

55 - az sie boje zapytac, tez jestes nieosiogalna?
bo wiesz ze ja to mam swoja ulubiona effi, i jeszcze jedna o ktorej mysle, ale nikomu nie powiem.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis