Do góry

Prawda w oczy kole

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
Bartlomiej24
14.05.2012, 13:01

Kto zarabia średnią krajową, która wynosi tu już ponad Ł35,000 rocznie?
Może kilka osób sie znajdzie, ale niewiele.

Kto pracuje na chociaż niskim stanowisku kierowniczym i odpowiada za pracę kilkunastu innych osób?
Niewielu.

Kto pracuje w instytucji, biurze itp, w którym osoby czyszczące kibelki nie są w w większości narodowości polskiej?
Nikt

Jeszcze ktoś ma wątpliwości jaki szczebel drabiny społecznej zajmujemy tutaj? Gratuluję samozadowolenia :) Podziękujcie zdrajcom rządzącym w Polsce!

aaarszenik
London
12 706
#114.05.2012, 13:04

Bartlomiej to juz kolejny temat w ktorym zalisz sie na prace. Moze czas cos zmienic. Coz winny jest rzad polski zes nieudacznik?

KsioncProboszcz
1 219
#214.05.2012, 13:05

Dziekujemy!

Profil nieaktywny
Bartlomiej24
#314.05.2012, 13:07

Antypolski rząd w Polsce jest winny zdrady wobec swoich obywateli, 50% bezrobocia i wypychania ludzi za granicę, żeby tylko nie wyszli na ulice.

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#414.05.2012, 13:08
Profil nieaktywny
nick_na_emito
#514.05.2012, 13:10

Ja pracuję w firmie w której czasem odpowiadam za pracę kilku Szkotów, nie ma ani jednego Polaka, sprzątaczka jest Polką, zarabiam więcej niż większość znajomych Szkotów w mojej branży.

Znajoma pracuje w firmie zajmuje się pracą około 120 osób...

Inna znajoma pracuje na uniwerku, zarabia bardzo dobrze.

Sorry za popsucie Twojej wizji.

Profil nieaktywny
nick_na_emito
#614.05.2012, 13:11

sprzątaczka jest Szkotką miało być, sorry ;-)

aaarszenik
London
12 706
#714.05.2012, 13:13

Bartlomiej ale co bezrobocie w Polsce ma do tego ze Ty zapierdalasz ze szmata? Znaczna wiekszosc moich znajomych pochodzaca z tej samej co Ty Polski w zyciu nie utrzymywala sie ze sprzatania. Moze warto sie zastanowic czy To na pewno wina Tuska ze jestes nieogarniety.

Profil nieaktywny
Bartlomiej24
#814.05.2012, 13:13

Gratulacje! Czuj się wyjątkiem :) Podaj jescze nazwę firmy, żebyśmy mogli to zweryfikować

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#914.05.2012, 13:15

Wyjątkiem? Skądże znów, raczej ty czuj się fajtłapą.

Profil nieaktywny
Bartlomiej24
#1014.05.2012, 13:16

#7
nie pracuję ze szmatą. Szmata i zmywak to tylko symbole stanowisk 'z dolnej pólki" jakie tu jako Polacy w większości zajmujemy. Dziwi mnie wlaśnie to samozadowolenie sprzątaczek i zmywaków itp

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#1114.05.2012, 13:19

@Bartlomiej, w zasadzie nie znam ani jednej osoby, która cokolwiek tutaj sprząta. Mnie się nawet burdelu na biurku w pracy nie chce poukładać. Skąd bierzesz swoje statystyki?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1214.05.2012, 13:20

Moze te sprzataczki i kitchen porterzy maja cos wiecej w zyciu poza praca co daje im szczescie. Tobie najwyrazniej czegos brakuje zes taki zgorzknialy i sfrustrowany.

aaarszenik
London
12 706
#1314.05.2012, 13:21

Bartlomiej a dlaczego maja nie byc zadowoleni. Jesli ktos nie mowi po angielsku, w Polsce skonczyl zawodowke i jedyna alternatywa bylaby praca w Biedronce to utaj w UK zyje sobie jak paczek w masle. Nie brakuje im do pierwszego, maja co jesc i w co sie odziac a i na wakacje na Majorce wystarczy. Ci ludzie w Polsce w wiekszosci nie pokonczyli studiow i nie za wiele potrafia.

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#1414.05.2012, 13:21

Pewnie chciał być politykiem, albo księdzem. Do seminarium po samej podstawówce nie brali, a Samoobrona akurat nie prowadzi naboru, stąd frustracja.

Lilu123
276
Lilu123 276
#1514.05.2012, 13:21

#10
Bo widzisz kretynie,ktoś musi być piekarzem żebyś mógł zjeść chlebek,ktoś musi być śmieciarzem żeby Ci się z kubła nie wysypywało i Twoje gówno też ktoś musi wywieźć żeby Cię nim nie zalało!Tak skonstruowany jest ten świat!A jeśli dobrze za to płacą i osobom,które tą pracę wykonują to pasuje to o czego Ty chcesz?!No czego?!

Uncle
5 331
Uncle 5 331
#1614.05.2012, 13:23

Kto pracuje w instytucji, biurze itp, w którym osoby czyszczące kibelki nie są w w większości narodowości polskiej?
Nikt

Czyli ja jestem Nikt ???

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#1714.05.2012, 13:24

Kurcze, u mnie same szkockie sprzątaczki. :(

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1814.05.2012, 13:25

1006Bartlomiej24
#8 | Dziś - 13:13 .Gratulacje! Czuj się wyjątkiem :) Podaj jescze nazwę firmy, żebyśmy mogli to zweryfikować

1006Bartlomiej24
#10 | Dziś - 13:16 .#7
nie pracuję ze szmatą.

Podaj nazwe firmy zebysmy mogli to zweryfikowac:)

Profil nieaktywny
Bartlomiej24
#1914.05.2012, 13:27

podajcie chociaż jedną instytucję czy biuro, gdzie nie sprzątają Polki. Miejscowi to widzą i kojarzą nas głównie ze sprzątaniem, myciem samochodów itd. Obudzcie się wreszcie, zmywaki! Kto nie zna języka, to niech sie uczy! Kto zna już język, niech próbuje piąć sie wyzej. Dosyć tych skojarzeń kibla z narodowością polską!

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#2014.05.2012, 13:28

Powiedz może lepiej, czym Ty się zajmujesz, że tak świecisz przykładem?

jatoch
3 319
jatoch 3 319
#2114.05.2012, 13:28

Bartek, wyglupiles sie tym tematem, ja nie znam Polaków którzy pracują za mniej niż 35 rocznie, o sprzątaniu nie wspomnę

matcheek
532
matcheek 532
#2214.05.2012, 13:28

Moj byly sasiad pracowal jako smieciarz. Moja byla wspołlokatorka pracowała jako sprzątaczka. Jakiś czas temu obydwoje dostali oferty PhD w Oxbridge i perspektywy dalszego rozwoju zmienily im sie znacznie. Tacy ludzie to jednak wyjatek. Dla wiekszosci z nas druga/trzecia liga uniwerkow jest szczytem marzen, ale o tym sie podczas wizyt w Polsce nie opowiada.
Zdecydowana wiekszosc Polakow pracuje tutaj za grosze i to jest fakt potwierdzony przez Eurostat.

Lilu123
276
Lilu123 276
#2314.05.2012, 13:29

#19
Wolę żeby mnie kojarzono ze sprzątaniem i myciem kibli,niż z Tobą POLAKU!

lolek_x
3 151
lolek_x 3 151
#2414.05.2012, 13:31

dajcie mu spokoj kolejny raz mowi ze go w polsce popychali, pewnie niedawno tez odkryl ze to czym ksiadz mu sie dawal bawic na zakrystii to nie bylo kropidlo, tu wyladowal na szmacie i trudno mu sie ogarnac.....

Profil nieaktywny
Bartlomiej24
#2514.05.2012, 13:32

etatyzm, nepotyzm, korupcja, zdrada, kapitalizm kompradorski - czyli sitwa rządząca w Polsce - to przyczyna naszej poniewierki na obczyźnie

aaarszenik
London
12 706
#2614.05.2012, 13:32

U mnie sprzatala brazylijka, ale ja ostatnio zwolnili.

aaarszenik
London
12 706
#2714.05.2012, 13:33

Bartlomiej24
#25 | Dziś - 13:32
etatyzm, nepotyzm, korupcja, zdrada, kapitalizm kompradorski - czyli sitwa rządząca w Polsce - to przyczyna naszej poniewierki na obczyźnie

Nie Bartlomiej. To ze Toba poniewieraja to tylko i wylacznie Twoja wina.

Profil nieaktywny
Bartlomiej24
#2814.05.2012, 13:38

#27
zrozum, że choćbyś była tu lekarzem z Polski - czyli zarobki powyżej średniej i wydawałoby sie, że duży prestiż. Inni Polacy mogą ci tych zarobkówv i pozycji pozazdrościć. Ale w miejscowym światku lekarskim bedziesz nikim, będziesz popychadłem wykonującym najgorsze prace, dyżury i zlecenia, ktorych miejscowi nie chcą. Dlaczego? Bo jesteś foreign i w dodatku z narodu sprzątaczek i zmywaków :)

groundhog
1 074
groundhog 1 074
#2914.05.2012, 13:42

@Ale w miejscowym światku lekarskim bedziesz nikim, będziesz popychadłem wykonującym najgorsze prace, dyżury i zlecenia, ktorych miejscowi nie chcą. Dlaczego? Bo jesteś foreign i w dodatku z narodu sprzątaczek i zmywaków :)
...................
zamkinij ryja

aaarszenik
London
12 706
#3014.05.2012, 13:42

Bartlomiej ale skad Ty wiesz co ja jestem i co ja robie? Zachowaj swoje zle doswiadczenie dla siebie. Ja nie czuje sie popychana i nigdy nie czulam. Troche nie rozumiem twojej postawy : zagorzaly patriota czujacy sie gorszym z tego powodu ze jest Polakiem :/

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis