Do góry

wojna buraczana

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
zawszepolak
23.05.2012, 00:13

w związku z tym że moderator tematu "co robicie dziś na obiad" usunął, moim zdaniem bezprawnie, moj wpis, zamieszczam jego kopię poniżej

no różnią sie kolorem faktycznie


dla niewtajemniczonych:
obrazek 1 to moje buraki, skrytykowane przez wje_wjure ( obrazek 2) i obrazek 3 - buraki moderatora tematu

dorocina
9 811
dorocina 9 811
#123.05.2012, 00:18

chłopie, czy ty jeszcze jesteś normalny???

Profil nieaktywny
zawszepolak
#223.05.2012, 00:42

to że w temacie "buraczana" nie znaczy że buraków o zdanie pytałem

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#323.05.2012, 01:07

a gdzie to pytanie? nie widac

Profil nieaktywny
zawszepolak
#423.05.2012, 01:10

pytanie brzmi :

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#523.05.2012, 01:11

wymysl cos nowego

Profil nieaktywny
zawszepolak
#623.05.2012, 01:17
dorocina
9 811
dorocina 9 811
#723.05.2012, 09:00

zawszepolak
#2 | Dziś - 00:42
to że w temacie "buraczana" nie znaczy że buraków o zdanie pytałem
====================
za to ja, w temacie o burakach, ja odpowiem największemu burakowi emito: twoje buraki wyglądają, jak wyjęte z barszczu; jak robię tzw. barszcz czysty, to właśnie takie wygotowane wióry lądują w koszu :)

Profil nieaktywny
zawszepolak
#823.05.2012, 10:38

Ty połowę żarcia powinnas wrzucać do kosza. Może wtedy udałoby się zrzucić choć kilka kg z kilkudziesięciu nadwagi.

Antek_z_Zadupia
7 769
#923.05.2012, 22:02

Nie to, zebym sie czepial, ale kultura nie zablysnales Zawszepolaku :(

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#1023.05.2012, 22:05

zawsze polak jest szorstki w obyciu:)

fiftypens
8 510
fiftypens 8 510
#1123.05.2012, 22:05

@zawszepolak koszulka Everhwasta Ci poszła na szwie ;)

Profil nieaktywny
zawszepolak
#1223.05.2012, 22:09

Uwazaj by ci dupa w szwie nie poszła 50 gr

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#1323.05.2012, 22:09

wszystkie buraki na zdjęciach wyglądają na rozwolnienie kolesia z gorączką bagienną.

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#1423.05.2012, 22:10

o co ta kłótnia? kto najzdrowiej przetrawił?

fiftypens
8 510
fiftypens 8 510
#1523.05.2012, 22:13

@zawszepolak grozisz czy obiecujesz?

Profil nieaktywny
zawszepolak
#1623.05.2012, 22:14

To nie kłótnia garbus. To przykład jak mokderacja usuwa niewygodne tematy

Profil nieaktywny
zawszepolak
#1723.05.2012, 22:16

#15
Sugeruje

karo77
5 844
karo77 5 844
#1823.05.2012, 22:17

Oj tak, to wyjątkowo niewygodny temat :)))))
ZP znów chleje, będzie się działo :D

Profil nieaktywny
zawszepolak
#1923.05.2012, 22:20

Kolejna jasnowidzka, zp chleje. W pracy jestem baranino

karo77
5 844
karo77 5 844
#2023.05.2012, 22:21

to szoruj do garów!

Profil nieaktywny
zawszepolak
#2123.05.2012, 22:23

Nie używam garow jestem grill Chef

fiftypens
8 510
fiftypens 8 510
#2223.05.2012, 22:24

@zawszepolak

▸ sugerować
podsuwać komuś nie wprost jakieś rozwiązanie

I jak to się ma do Twojej pierwszej wypowiedzi skierowanej w moim kierunku?

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#2323.05.2012, 22:26

Ja tam lubię buraczki na każdy sposób

Profil nieaktywny
zawszepolak
#2423.05.2012, 22:26

Zaczynasz pół funta jakieś podjazdy do mnie i jeszcze pretensje

fiftypens
8 510
fiftypens 8 510
#2523.05.2012, 22:28

@zawszepolak nie zrozumiałeś aluzji do zdjęcia ;) i się zacietrzewiłeś.

karo77
5 844
karo77 5 844
#2623.05.2012, 22:28

chabrowa, tu nie o sposób się rozchodzi tylko o kolor - a to wyjątkowo niewygodny temat :D

Antek_z_Zadupia
7 769
#2723.05.2012, 22:28

Slyszalem, ze podobno najlepsza salatka z burakow wychodzi, gdy wrzuca sie granat w niektore watki na emito...

;-)

fiftypens
8 510
fiftypens 8 510
#2823.05.2012, 22:31

@Antek tak postępuja tylko Trolle... ;)

checkmate
6 858
checkmate 6 858
#2923.05.2012, 22:34

Powiadasz więc, zp, że ktoś pozwolił ci terminować przy grillu? Złóż mu mój hołd ku jego heroizmowi.

Profil nieaktywny
zawszepolak
#3023.05.2012, 22:35

To nie aluzja to zazdrosc 50 p

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis