Do góry

SAAS - studia w Szkocji

Temat zamknięty
Bea
1
Bea 1
22.06.2010, 00:41

Czesc,

Chcialbym studiowac w Szkocji na masterze i w zwiazku z tym mam kilka pytan:

1) czy SAAS daje pieniadze rowniez na Mastera?
2) Aplikuje sie wtedy gdy dostanie sie na studia juz, jak sie na oferte wstepna od nich czy przed?
3) Po jakim czasie daja odpowiedz?
4) Jakie dokumenty powinnam zgromadzic przed aplikowaniem?

Zalezy mi bardzo na jak najszybszej odpowiedzi
Z góry dziekuje

B

iwo
7 761
iwo 7 761
#122.06.2010, 00:46

wpisz w wyszukiwarke emito.net (prawy gorny rok) SAAS i wsszystkiego sie dowiesz..

przez te 5 ludzie mogli wpasc na podobny pomysl lub miec takie same problemy jak ty?:)

snow_crash
9 022
snow_crash 9 022
#222.06.2010, 09:50

@Bea,

1) nie

iwo
7 761
iwo 7 761
#322.06.2010, 10:18

poprawka sa miejsca fundowane przez saas na niektorych kierunkach np napier w tym roku ma 180 miejsc na 60 kierunkow msc, uniwersytet musie cie nominowac, tyle ze ciezko wyczuc jakimi kryteriami sie kieruja..

snow_crash
9 022
snow_crash 9 022
#422.06.2010, 10:21

Iwo! - tak niby - ale oprocz tego ze ilosc miejsc jezt znikoma, kryteria niejasne to jeszcze malym druczkiem pisze ze placa tylko za pierwszy rok ;)

iwo
7 761
iwo 7 761
#522.06.2010, 10:23

no a ile trwa msc? rok:)

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#622.06.2010, 10:24

snow crash, pewnie dlatego, ze masters to postgraduate i trwaja tylko jeden rok. ;)

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#722.06.2010, 10:26

1) juz wyjasnione
2) mozesz spokojnie po dostaniu sie, czas masz do jesieni. po przyjeciu na uczelnie podajesz im, ze SAAS bedzie placic i to wszystko
3) 1-2 tygodnie zazwyczaj
4) najlepiej te wymienione w aplikacji. ;)

wojmar
554
wojmar 554
#826.07.2010, 17:08

witam

w zeszlym roku skonczylem HNC na Stevenson College, w tym roku robie HND i tak jak poprzednio aplikowałem do SAAS. Dostałem list ze sfinansuja mi kurs, ale oprocz tego przyznano mi YSB w wysokosci 1000 funtow. Nie aplikowalem o to wiec nie wiem co jest grane i nie wiem czy to zglosic.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#926.07.2010, 17:23

wojmar, w tym roku daja wszystkim ten tysiac, ja tez dostalam plus student loan ;)

iwo
7 761
iwo 7 761
#1126.10.2010, 20:20

tak swoja droga.. ja dostalam miejsce nominowane.. czyli 3400 placi saas reszte ja.. moje wrazenia.. pierwszy kto przyjdzie dostanie, trzeba oczywiscie meczyc bule.. tylko sie o to pytasz by cie nominowali.. nie ma na to wplyw ani sytuacja finansowa ani szczegolne osiagniecia.. rzeba sobie to wychodzic..

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis