witam
w zeszlym roku skonczylem HNC na Stevenson College, w tym roku robie HND i tak jak poprzednio aplikowałem do SAAS. Dostałem list ze sfinansuja mi kurs, ale oprocz tego przyznano mi YSB w wysokosci 1000 funtow. Nie aplikowalem o to wiec nie wiem co jest grane i nie wiem czy to zglosic.
tak swoja droga.. ja dostalam miejsce nominowane.. czyli 3400 placi saas reszte ja.. moje wrazenia.. pierwszy kto przyjdzie dostanie, trzeba oczywiscie meczyc bule.. tylko sie o to pytasz by cie nominowali.. nie ma na to wplyw ani sytuacja finansowa ani szczegolne osiagniecia.. rzeba sobie to wychodzic..
Czesc,
Chcialbym studiowac w Szkocji na masterze i w zwiazku z tym mam kilka pytan:
1) czy SAAS daje pieniadze rowniez na Mastera?
2) Aplikuje sie wtedy gdy dostanie sie na studia juz, jak sie na oferte wstepna od nich czy przed?
3) Po jakim czasie daja odpowiedz?
4) Jakie dokumenty powinnam zgromadzic przed aplikowaniem?
Zalezy mi bardzo na jak najszybszej odpowiedzi
Z góry dziekuje
B