Do góry

opłata za leczenie szpitalne

Temat zamknięty
molinezja73
23
15.06.2010, 19:44

Witam wszystkich serdecznie:)
Mam pytanie mój znajomy przebywa aktualnie w Szkocji jego dziewczyna jest w Polsce (nie ma jeszcze 18 lat)i jest w ciąży.Niedługo ma rodzić.Mój znajomy chciałby jeszcze przed porodem sprowadzić ją do siebie .Powiedzcie mi jak to jest jeśli ona tutaj przyjedzie i urodzi czy będzie musiała za ten poród zapłacić?Mój znajomy pracuje ma insurance number,czy jeśli są parą to ona ma też leczenie darmowe?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Rivan
5 366
Rivan 5 366
#115.06.2010, 19:49

Dlaczego ludzie wstydzą się mówić wprost o swoich problamach i zawsze wymyślają,że koleżanka lub kolega?:)

kama79_79
Glasgow
22 709
#215.06.2010, 19:53

Przyjedzie, zarejestruje sie u GP, poloznej i bedzie rodzic, na koszt podatnikow.
Gimnazjum chociaz skonczyla?

urko
19 410 56
urko 19 410 56
#315.06.2010, 20:04

Bo tak jest łatwiej; wszyscy tak robią:

http://www.youtube.com/watch?v=IVCS...

:)

urko
19 410 56
urko 19 410 56
#415.06.2010, 20:08

niektórzy tylo mówią konkretnie o sobie, jak ten pan, którego żona zdradza, ale ogólnie to się mówi 'o koledze'

molinezja73
23
#516.06.2010, 13:33

Piszę to do Rivan2 a nie przyszło Ci na myśl że ktoś komuś chce naprawdę pomóc i w jego imieniu pyta bo ten ktoś nie ma np :dostępu do internetu .A po za tym to ja prosiłam o odpowiedź na moje pytanie a nie o negowanie.

Profil nieaktywny
Beton_Gawel
#616.06.2010, 13:36

agniecha nie krzycz

BD.K
20 493 1
BD.K 20 493 1
#716.06.2010, 13:38

a odp. dala Kama

molinezja73
23
#816.06.2010, 14:37

do Kama dzięki za odp. jeśli tak cie to interesuje to tak skończyła gimnazjum:)

Profil nieaktywny
Beton_Gawel
#916.06.2010, 15:06

to niech spiralke zalozy i nie bedzie miala takich problemow

sokrotka
1 167
sokrotka 1 167
#1016.06.2010, 16:04

betonowy betoniarka no bo ciaza to problem?! a nikt ci nie mowil ze nie ma 100% antykoncepcji ! moze sie dziewczyna zabezpieczala??? na szczescie trafila na odpowiedzialnego chlopaka

Waldek24
229
Waldek24 229
#1116.06.2010, 16:07

Witamy dzidzie w UK oraz mame beneficjare:)

Profil nieaktywny
Beton_Gawel
#1216.06.2010, 16:08

sokrotka *))
#10 | Dziś - 16:04 .betonowy betoniarka no bo ciaza to problem?! a nikt ci nie mowil ze nie ma 100% antykoncepcji ! moze sie dziewczyna zabezpieczala??? na szczescie trafila na odpowiedzialnego chlopaka

nie krzycz bo spac nie bede mogl

sokrotka
1 167
sokrotka 1 167
#1316.06.2010, 16:11

jeszcze dziewucha nie przyjechala a tu rodacy z otwarymi rekami czekaja...

sokrotka
1 167
sokrotka 1 167
#1416.06.2010, 16:12

betonowy- to nie spij

Profil nieaktywny
Beton_Gawel
#1516.06.2010, 16:14

ale na co czekamy???

sokrotka
1 167
sokrotka 1 167
#1616.06.2010, 16:17

jak to rychu xxx uja -beneficjare

sokrotka
1 167
sokrotka 1 167
#1716.06.2010, 16:19

znerwowalam sie troszke...

Profil nieaktywny
Beton_Gawel
#1816.06.2010, 16:20

to wez cos na uspokojenie

KRUSZYNKA
606
KRUSZYNKA 606
#1916.06.2010, 16:50

Kama
pewnie Gimnazjum nie skonczyla skoro ma niespelna 18 lat i jest w ciazy
naucz sie liczyc, a tak na marginesie ty jak rodzilas to co?
placilas za szpital!!!! tak samo placili za ciebie podatnicy!!!!!
wstretna babo!!!!!!!

kama79_79
Glasgow
22 709
#2016.06.2010, 18:48

Liczyc to ja Madzia umiem, ale wiem tez, ze obowiazek szkolny obejmuje dzieci w wieku od 7-18 lat.Mozna skonczyc gimnazjum w wieku 16 lat, mozna tez kiblowac kilka lat w jednej klasie...i konczac 18 lat nie miec cenzurki z gimnazjum...Ja dzieci rodzilam w Polsce, pracowalam kilka lat, tym samym placilam podatki i skladki na ubezp.spoleczne.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis