Liczyc to ja Madzia umiem, ale wiem tez, ze obowiazek szkolny obejmuje dzieci w wieku od 7-18 lat.Mozna skonczyc gimnazjum w wieku 16 lat, mozna tez kiblowac kilka lat w jednej klasie...i konczac 18 lat nie miec cenzurki z gimnazjum...Ja dzieci rodzilam w Polsce, pracowalam kilka lat, tym samym placilam podatki i skladki na ubezp.spoleczne.
Witam wszystkich serdecznie:)
Mam pytanie mój znajomy przebywa aktualnie w Szkocji jego dziewczyna jest w Polsce (nie ma jeszcze 18 lat)i jest w ciąży.Niedługo ma rodzić.Mój znajomy chciałby jeszcze przed porodem sprowadzić ją do siebie .Powiedzcie mi jak to jest jeśli ona tutaj przyjedzie i urodzi czy będzie musiała za ten poród zapłacić?Mój znajomy pracuje ma insurance number,czy jeśli są parą to ona ma też leczenie darmowe?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.